Plus4U v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod paolous 14. 6. 2017 12:56

Ted jsem volal infolinku jak to bude s nasimi starymi tarify v roamingu.
Napiste si do dotazniku pozadavek my se vam ozveme... odpoved...
Nechtela nic rict, ze zatim jedou dle starych podminek...
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 6. 2017 07:30

Asi tam také zavolám. Nechápu jak je možné jet podle starých podmínek když to EU nakazuje..
anonymni

Odeslat příspěvekod _vpa 15. 6. 2017 09:51

Pokud mají roaming se starými podmínkami, tak musí mít ještě EU roaming podle nových podmínek (a je možné, že mohou uplatňovat příplatky nad EU limit) nebo nemít roaming vůbec. Pouze starý tarif mít nemohou.
pokud vím, tak ale už existují virtuálové, kteří požádali ČTÚ o účtování další příplatku nad rámec nařízení, což mohou, pokud mají nákup dražší, ale musí to dokázat a ČTÚ to schválit.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod kodl56 16. 6. 2017 09:33

Před chvílí jsem volal na jejich infolinku jak je to s roamingem u starých tarifů když od včerejška platí v EU nové podmínky a bohužel na infolince opět nic neví a požadavek mám poslat mailem prý mě někdo kompetentní odpoví.Tak jsem jim napsal,že zrovna odjíždím do jiného státu EU s vědomím,že od včerejška platí nové nařízení EU a pokud mě naúčtují něco jiné,tak fakturu posílám na ČTÚ aby ji přepočítali.
kodl56
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TrustNo1 16. 6. 2017 09:40

Tak máme 16.6.2017, měli nás informovat v průběhu tohoto týdne, jak slibovali, nejpozději však dnes: "O podrobnostech vás budeme informovat v průběhu příštího týdne". Máte někdo nějaké nové informace např. v samoobsluze Plus4U, které bych přehlédl?
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod JanaVol 16. 6. 2017 11:00

Co mám kamarádku, která je zaměstnanec Unicornu a využívá zaměstnaneckých tarifů, tak ani oni zatím neznají nové podmínky. A Unicornu teď dělají starosti nezaměstnanci, kteří využívají původní tarify. Dohoda s T-Mobile není úplně ideální a pro své zaměstnance chtějí zachovat roaming zdarma. Ale aby dorovnali ztrátu, tak u mimofiremních zákazníků chtějí (chtěli) zachovat zpoplatněný roaming. Jaké je konečné rozhodnutí, to mi říct nedokázala. To, že jim však zveřejnění nových podmínek déle trvá, tomu může napovídat. Ale je to "jedna baba povídala", žádné zaručené informace to být nemusí.

-- 16. 6. 2017 14:30 --

Tak poslední informace je, že by měl být účtován roaming dle nařízení EU. Jen se teď pouze čeká až SIM překlopí v systému TMobile na nové účtování roamingu. Pak to teprve Plus4u pustí na veřejnost. Má to být právě dnes.
JanaVol
Junior

Odeslat příspěvekod pytlak227 16. 6. 2017 16:36

Nové informace:

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali, že jsme pro vás připravili novou a výhodnější nabídku tarifů. U tarifů jsme zlepšili parametry a ve většině případů i výrazně snížili měsíční paušály. Pro zjednodušení jsme také snížili celkový počet poskytovaných tarifů.

Nové tarify (ceny jsou uvedeny s DPH)

Tarif A - 110 volných minut, 200 volných SMS a 150 MB dat za 129 Kč
Tarif C - neomezené volání a SMS, 3 GB dat za 299 Kč
Tarif D - neomezené volání a SMS, 20 GB dat za 499 Kč

V nejbližší době také chystáme zavedení Tarifu B, který by měl svými podmínkami a cenou zapadnout mezi tarify A a C.
Vaše současné tarify přepneme na nové tarify automaticky, a to dle následujících pravidel.
Tarif 1 na Tarif A
Tarify 2, 4, 5 a 6 na Tarif C
Tarify 3, 7, 8 a 9 na Tarif D
Pokud si nejste jisti, jaký tarif aktuálně využíváte, podívejte se na svou kartu uživatele.
Převádění tarifů se vás nijak nedotkne ani neomezí. Přepínání začneme provádět od července 2017 tak, abyste nejpozději od 1. září měli všichni nastaveny nové parametry i podmínky. Zároveň vám připomínáme, že všechny tarify jsou určeny pro naše holdingy firem, obchodní partnery, spolupracovníky a jejich blízké osoby. Jedná se o tarify pro firemní sféru a nevztahuje se na ně roamingová regulace. Výrazně jsme ale pro vás snížili ceny roamingových služeb v EU, které budou platit již od 1. července.

Roamingový balíček 100 MB za 72,60 Kč
Roamingový balíček 200 MB za 116,60 Kč
Roamingový balíček 500 MB za 302,50 Kč
Roamingový balíček 1 GB za 605,05 Kč
Odchozí volání za 1,59 Kč
Příchozí volání za 0,35 Kč
SMS za 1,21 Kč
pytlak227
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Smells 16. 6. 2017 16:50

To mě asi nepujde aktivovat,kdyz mam uz ten "virtualni" tarif co ?
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pytlak227 16. 6. 2017 16:53

Bohužel ne, staré (nevirtuální) tarify již nejdou pořizovat od té doby, co je Plus4U oficiální virtuál.
pytlak227
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 6. 2017 18:26

Kdyby byl roaming v ceně, tak bych byl spokojen. Vzhledem k tomu ale že není končím a seru na ně. Už mám jejich jednání plné zuby. Nechápu jak je možné že nedodržují roamingovou regulaci a prochází jim to..
anonymni

Odeslat příspěvekod paolous 16. 6. 2017 18:58

No ono jestli jezdis hodne do ciziny tak mozna je odchod od nich na miste.
Jinak ale ty flaty tarify C a D jsou perfektni, a obcas si neco v roamingu vyridit taky pujde. Blba je ta cena dat v roamingu.
Bohuzel je to tak blbe nastaveny, ze se firemnich tarifu EU regulace netyka...
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod Zeletice 16. 6. 2017 20:33

Nějak jsem nepostřehl, zda bude volání do t-mobile u tarifu A stále zdarma a co rychlost dat po vyčerpání??
Zeletice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod schluss 17. 6. 2017 03:48

Co tady furt mrčíte? Vždyť ty tarify jsou stále super. Do ciziny stačí zakoupit nejlevnější roamingový balíček a po vyčerpání fičí net stále, pomaleji, ale zdarma. Kdo vám tohle dá? A pokud jste každou chvíli v cizině, kupte si výhodnější paušál tam a používejte ho i v ČR.
schluss
Junior

Odeslat příspěvekod krc1 17. 6. 2017 07:11

Nemručím tady, ale doma .... přicházím o 10 GB měsíčně.
krc1
Kolemjdoucí


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků