Plus4U v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 28. 10. 2013 14:56

+4U Mobile: levnější tarify nenajdete. A ta data! :-)

Obrázek

https://plus4u.net/ - zde registrace

Je dostupných několik tarifů, bez závazků, výpovědní lhůta 1 měsíc.
Plus4U má v nabídce ještě speciální datový tarif s 30 GB za 349 Kč.
Pro sledovací zařízení a jiné průmyslové využití je možné objednat ještě M2M tarif za 39 Kč (5 volných minut, 30 SMS, 1 MB).
.........................................................................................................

Příklady tarifů :

Tarif 1 - cena 149 Kč : Obsahuje 100 volných minut, 200 SMS a 150 MB dat a neomezené volání v celé síti T-Mobilu.

Dále například FLAT - Tarif 7 za 599 Kč : Vše neomezeně + 30 GB dat.

.........................................................................................................

Cena volání po provolání volných minut - 1,82 Kč/min, SMS = 1,21 Kč, MMS = 3,63 Kč.

Tarifikace 60 + 1.

Po vyčerpání dat klesne rychlost na férových 64/32 kb/s.

Přenos čísla zdarma.

Ceny vč. DPH. :tleskani
Naposledy upravil Fíla dne 29. 10. 2014 18:03, celkově upraveno 27
Důvod: upraven název tématu, přesunuto
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rain888 28. 10. 2013 15:01

Nesnáším společnosti kde je registrace povinností a potom mně laskavě ukážou vo co go.
rain888
Junior

Odeslat příspěvekod Ragmo 28. 10. 2013 15:28

Hláška přenos čísla zdarma je sice hezká, ale existuje ještě spousta dalších možností za co účtovat. Pokud se dneska rozhodnu, že přejdu od konkurence, kolik mě bude stát dostat fyzicky do rukou SIM kartu, na kterou potom zdarma přenesu stávající číslo?

Někde jsem četl, že snad podpis podmínek a převzetí SIM jde jen v několika městech, ale adresy jsem si nikde nevšiml (mimo Prahu).

Edit:
VIG+ kartu je možné podpesat pouze osobně v Praze, Brně, Plzni, H. Králové (zdroj Vaclav Pech).
Ragmo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lordweb24 28. 10. 2013 15:39

nevím, co jsem koukal, líbí se mi ten jejich flat tarif s 30 gb daty.... Máte někdo s nimi zkušenost?
lordweb24
Junior

Odeslat příspěvekod WolfN 28. 10. 2013 16:19

rain888 píše:Nesnáším společnosti kde je registrace povinností a potom mně laskavě ukážou vo co go.

Nevím co ti vadí, ještě před registrací máš v článku vše podstatné, co by jsi chtěl víc proboha? ;-]

Každopádně Téhle nabídce nejde odolat, asi emigruji tedy přenesu číslo od mobil.cz s FUP 200MB 2.50/min, žádné volné minuty apod.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rain888 28. 10. 2013 16:54

Tak já teda nevím, jak vy, ale pokud si jdu něco koupit tak neukazuju občanku dopředu. To stejný je i na netu, už jsem se setkal s mnoha obchodama co napřed registraci a pak obsah, na to vám kálí bílej tesák.
rain888
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 10. 2013 17:01

Pro registraci musím souhlasit s podmínkami ve kterých je:
"Poskytovatel nenese odpovědnost za:
...
případný únik informací o Vás"

:?: :?: :?:
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod paty07 28. 10. 2013 17:06

Tohle mi zavání šedivkou.
1) registrace, před uvedením tarfiů (ok, můžete tam dát fake)
2) volání v síti TM zdarma, virtuálové se většinou prezentují jako jiná síť
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 10. 2013 17:16

Tak to je víceméně jasné, že je to šedivka. Už proto ta registrace, pak to není veřejná nabídka, ale služba poskytovaná uzavřené skupině osob - uživatelů jejich služeb.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ragmo 28. 10. 2013 17:26

myšpulín píše:Pro registraci musím souhlasit s podmínkami ve kterých je:
"Poskytovatel nenese odpovědnost za:
...
případný únik informací o Vás"

:?: :?: :?:


Informace o existenci této nabídky se objevila na fóru už v létě, ale neměl jsem odvahu o ní uvažovat, dokud nevyšel aktuální článek na cne*s, který tuto debatu patrně oživil/odstartoval.
Ragmo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Klient ps 28. 10. 2013 17:59

Ono stačí si zadat www.vigplus.cz. Je evidentní, že se jedná o podvod.
Ovce vidí 30G a neomezené volání za 599,-, tak se nechají oškubat.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod cz01 28. 10. 2013 19:05

Nejedná se o podvod, tyto tarify normálně existují. Já mám první variantu za 149Kč, jako firemní mobil a normálně nabízejí zaměstnancům i zbylé tarify, ted možná nejenom zaměstnancům firem ;-)
cz01
Junior

Odeslat příspěvekod mates III 28. 10. 2013 19:52

Vypadá to hodně zajímavě, hlavně tarif s 30GB FUP. Nemáte někdo konkrétní zkušenost?
Nechci dělat reklamu, ale na jednom servru dnes vyšel článek s podrobnostmi o této společnosti a nabídka mě hodně zaujala. Ale nechce se mi nikde dávat osobní údaje třetí straně.

U všech domácích volání je tarifikace 60+1. Přenos čísla je zdarma. Výpovědní lhůta činí jeden měsíc. Za tarify se platí skrz službu +4U Fair Pay. Jedná se o zvláštní online účet, který je krytý inkasem, plněn zaměstnavatelem nebo dobíjen kreditem pomocí bankovního převodu. Poslední způsob je určitě nejbezpečnější, nejméně závazný a funguje jako trochu složitější předplacenka.

Pokud by šlo využívat služeb bez sdělování osobních údajů a pouze dobíjet ten účet na každý měsic dopředu, tak by to bylo ideální.

Obrázek
Zdroj:http://extramobilne.cnews.cz/clanky/4u-mobile-levnejsi-tarify-nenajdete-ta-data
Nokia 6500 slide
MacBook 2,4 GHz
mates III
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tielk 28. 10. 2013 20:04

proc mate problem platit inkasem vzdyt si snad v kazde bance muzete nastavit limit a nikdo si nic navic nestrhne.Ja mam spis obavy jestli je to sedivka ze to jednou nekdo zatrhne a ja prijdu o cislo jinak bych uz presel k nim.Hodne zajimavy je ten roaming pokud nekdo cestuje i jinde nez po evrope.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod Sparrow 29. 10. 2013 13:25

Tak šedivka to je, viz VOP.

6. SIM karta - je účastnická identifikační karta, která slouží pro identifikaci účastníka v mobilní síti. Veškeré SIM karty používané pro službu +4U Mobile jsou ve vlastnictví společnosti Plus4U Mobile spol. s r.o. a jsou provozovány v hostitelské síti T Mobile CZ. Pro zjednodušení se používá také výrazu telefonní číslo.


Takže abych k nim převedl číslo které používám nějakých cca 10let a pak se modlil jestli zda mi ho pustí až budu chtít odejít :pozor to né.

Zrovna teď jeden kámoš řeší něco podobného :(
Motorola TX770 > Dancal > Philips Fizz > N2110 > E688 > N6150 > N6210 > N6310i > SE610 1 tyden (diky bohu) > N6610 > N6230 > N6230i > N6234 > N5800 > N C7 > Kingzone K1 > Yotaphone2
Sparrow
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků