Plus4U v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vicomt_cobra 19. 6. 2017 11:31

Kdyby místo sáhodlouhého sepisování jak se mu to nelíbí, šel něco dělat , tak už má na ten rooming dávno vyděláno :)
vicomt_cobra
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 19. 6. 2017 13:17

Také se připojím s mým názorem k diskuzi. Myslím, že zejména nový tarif za 299 Kč se 3 GB dat nemá chybu a je bezkonkurekční. Konkurovat by mohl snad jen tarif T-Mobile Mobil M se 4 GB dat (po 50% slevě za 399,50 Kč). Jinak volání v zahraniční (příchozí i odchozí) neřeším, to je za pakatel. Internet v zahraničí zamrzí, ale nouzově se balíčky dají využít, nebo s sebou vezmu Wifi Hotspot a pořídím si místní SIM.

Pro mě bych výhody shrnul asi takto:
+ paušál je bez smlouvy
+ více služeb za stejné peníze (neomezený tarif vs. 110 min. a 200 SMS)
+ možnost přejít kdykoliv jinam, pokud bude výhodnější nabídka
+ 3 GB dat jsou dostatečné
+ po případném překročení balíčku se data zpomalí (doufám, že i nadále)
+ roční náklad pouze 3.600 Kč
+ výhodné volání do zahraničí (DE + AT + PL + SK)
+ za ušetřené peníze si 2-3 ročně koupím v zahraničí balíček či místní SIM nebo jednou za 2 roky nový mobil

- příplatky za volání v zahraničí či data - nevztahuje se EU regulace roamingu (jsem si toho vědom)
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod ztomikz 19. 6. 2017 18:42

Kde najdu nový tarif za 299 Kč se 3 GB....
ztomikz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod odlisny 19. 6. 2017 18:53

odlisny
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 19. 6. 2017 18:57

Nove tarify jsou pro stare sedivaky, takze je v poradku, ze je nevidite.
ze.us
Junior

Odeslat příspěvekod schluss 19. 6. 2017 19:59

thonyk píše:Osobně jezdím do zahraničí 2x do měsíce a roaming prostě v ceně mít chci. Plus4U jsem bral za zajímavé za cenu 599 Kč za tarif 7, tj. neomezené volání a sms a 30 gb dat. Moje přítelkyně má podobnou dobu jako já Plus4U tzv. mVolání přes mBank. Tj. za 599 kč volání, sms, 4 gb dat ale navíc ještě 1000 minut do zahraničí. Když to Plus4U před asi dvěma roky jednostranně zvedlo na 699 kč, tak mne hrozně naštvali a získal jsem pocit, že já musím platit jak mourovatý, ale oni mi nemusí poskytovat to co jsem si objednal a mohou si se mnou dělat co chtějí. Řekl jsem si ale, že kvůli blížícímu se konci roamingu a vidině dat v EU v ceně to s nimi vydržím. Přítelkyni teď v dubnu smlouva skončila ale za stejných podmínek jí to prodloužili a roaming v ceně normálně má. Já už někdy před měsícem psal na Plus4U abych se ujistil, že roaming budu mít v ceně. Tehdy mi napsali, že ne a od té doby jsem v ně ztratil kompletně důvěru a nadávám a nadávám. Nehodlal jsem se s tím smířit a psal tam pak ještě dvakrát jestli to je opravdu pravda. Psal jsem zároveň i na T - Mobile, kde mi sdělili, že to v ceně být musí a jestli ne, tak je to jen fígl Plus4U. Napsal jsem dokonce i dva příspěvky s dotazem na platbu roamingu na Facebook Plus4U, které mi oba smazali, a ještě za to vyhrožovali, což už považuji za vrchol drzosti.

Nelíbí se mi i převádění na nové tarify bez Vašeho souhlasu. Když někdo chce dál platit 699 kč a mít 30 gb, tak ať si to přeci nechá. Oni Vám opět paušál změní aniž by se Vás zeptali. Pravda, že za 499 kč těch 20 gb a volání není špatné. Kdyby v tom byl ten roaming, tak jsem spokojen a neseriózní jednání jim odpustím. Kdyby se někde dala pořídit sim jen s daty cca 10 - 20 gb po celé eu a stálo to za 10 gb okolo 100 kč a za 30 gb okolo 300 kč, tak si jí vezmu k tomu a mám klid. Pak to ale už vyjde na peníze srovnatelné s běžnou nabídkou.

Ty jejich balíčky jsou cenově stále úplně mimo. Kdyby měli 1 gb do 1 eur tak bych to ještě zkousnul, ale za ušmudlaných 500 mb platit 302,5 je opět brutální. Už mám vyzkoušeno, že bez omezování s běžným používáním a připojením na wifi doma i v práci si vystačím s cca 10 - 15 gb na měsíc. To tedy chci mít v paušálu a neplatit víc ani u nás ani v EU. Ve chvíli kdy člověk vyjede z ČR, ale pak už nemůže na wifi doma a v práci, a pak to bude stačit jen tak tak, spíš to nestačí. Jako hotspot k pc jde 30 gb vyčerpat za odpoledne :-)

Já jsem firma, já ti poskytují služby neveřejného sektoru, na které nemáš vůbec žádný nárok. Já si stanovují podmínky používání služby. Ty buď podmínky přijmeš, nebo odejdi tam, kde ti dají lepší podmínky. Nerozčiluj se, nepomlouvej, nestěžuj si, odejdi. Je to dosti výstižné pro toto diskuzní vlákno?
schluss
Junior

Odeslat příspěvekod Alesh11 20. 6. 2017 10:44

Nevím, jak ty, ale já žádnou smlouvu nepodepisoval. Jen jsem odsouhlasil obchodní podmínky ve kterých se v bodu 11 mimojiné říká:

O změnách v rozsahu, podmínkách, kvalitě a cenách služby, jakož i o změně OP je +4U Mobile povinen uživatele informovat prostřednictvím Portálu služeb +4U Mobile. Pokud uživatel ve lhůtě 20 dnů ode dne, kdy byla změna Všeobecných obchodních podmínek zveřejněna, neukončí využívání služby +4U Mobile, má se za to, že takový návrh na změnu přijal.

Což je podle mě naprosto standardní a ty mi připadáš jak malej harant, kterýmu rozšlapali na písku bábovičky a čertí se, že teď si nemůže pouštět v roamingu 3,14čoviny na youtube :D

Když zdraží rohlíky, taky si půjdeš stěžovat na lampárnu do Třebušic, že sis je kupoval za korunu a teď chtějí o deseťák víc?

Bééé, béééé....
Alesh11
Junior

Odeslat příspěvekod schluss 20. 6. 2017 15:38

Tak, tak. Co by ty socky tady ještě chtěly? FLat s 3GB ( vlastně neomezeně ) za 3 kila. Kdo to má? Proč tady o tom vůbec diskutujete? Buďte rádi, že ty tarify vůbec máte. Taková nabídka se už nikdy nebude opakovat. Začtěte se do všech diskuzí stran +4U, kolik lidí vám ty tarify závidí a sypejte si popel na hlavu. U kterého operátora si můžete každý měsíc přepínat mezi tarify jen tak kliknutím na webu? A vy, co jste imrvere za hranicemi, kupte si dualSIM a SIM země, kde se zdržujete. :-)
Naposledy upravil Reku dne 20. 6. 2017 16:29, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna rozsáhlá citace předchozího příspěvku
schluss
Junior

Odeslat příspěvekod pytlak227 21. 6. 2017 10:57

Další průběžné informace:
Účtování služeb čerpaných v roamingu:
Dovolujeme si vás upozornit, že do konce června platí pro naše korporátní tarify pravidlo "Roam Like Home", tzn. že můžete v EU a EEA volat, SMSkovat a datovat za stejné ceny jako doma. Zároveň upozorňujeme, že roamingová regulace stanovuje koeficient pro výpočet limitu dat, které může zákazník čerpat v roamingu. Pro naše balíčky vychází limit následovně: pro 150 MB balíček - 150 MB dat v zahraničí, pro 3 GB balíček 1 450 MB dat, pro 10 GB balíček 2 410 MB a pro 30 GB balíček 3 020 MB dat.
pytlak227
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod thonyk 22. 6. 2017 11:02

Tak to je u koho?
thonyk
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 22. 6. 2017 11:08

Nejake problemy s chapanim textu?
do konce června platí pro naše korporátní tarify pravidlo

Takze ano, plati to pro tvuj 699 tarif.
ze.us
Junior

Odeslat příspěvekod thonyk 22. 6. 2017 22:25

Takže Plus4U má tedy roaming v ceně??? Nerozumím. Nebo staré tarify ještě mají a nové ne?

-- 22. 6. 2017 22:29 --

Už to u nich čtu. To je neuvěřitelný bordel už fakt. Měsíc jim píšu o nové ceny nebo o to jestli bude roaming v ceně a teď týden po začátku regulace Eu najednou něco na web napíšou ve chvíli kdy už dávno zjišťuji přechod jinam :-(

-- 22. 6. 2017 22:50 --

1) Takže do konce června po eu roaming v ceně. Tušíte ale když překročíme u paušálu s 30 gb ty 3 gb? Bude to dál blokováno nebo se to zpomalí a nebo bude něco účtováno? Nic aktivovat není třeba?

2) Červenec a srpen tedy najednou roaming podle těch drahých balíčků ale paušály zůstávají stejné?

3) Od 1.9. tedy Tarif 7 s 30 gb automaticky všem změní na tarif D s 20 gb?
thonyk
Junior

Odeslat příspěvekod kodl56 23. 6. 2017 04:58

+4U Mobile
Otázky a odpovědi k nové nabídce

Platí u nových tarifů neomezené volání v rámci T-Mobile?
Ano. Nadále platí, že v rámci sítě T-Mobile voláte zdarma a minuty se vám nezapočítávají do provolaných minut.

Platí u nových tarifů zpomalení dat po vyčerpání datového balíčku?
Ano. I u nových tarifů se vám po vyčerpání balíčku data zpomalí.

Bude se měnit cena M2M, DATA SIM a DATA SIM 2?
Ne. Pro tyto tarify zůstanou původní podmínky.

Jak se dozvím, kdy u mě proběhne změna tarifu a co to pro mě znamená?
Nový ceník tarifů bude platný od 1. září 2017. Dáváme vám tak čas na to, abyste se s novými podmínkami seznámili. Přepínání na nové podmínky proběhne v první polovině července a budete o něm informováni na +4U Mobile Portálu.
Ve většině případů to pro vás znamená, že již od července můžete využívat více volání, SMS a dat za původní cenu tarifu. U tarifů, kde dochází ke snížení dat ze 30 GB na 20 GB, vám zajistíme původní objem dat až do 31. srpna 2017. Jakmile vám přijde SMS o vyčerpání 80 % dat z balíčku, napište nám a my vám zdarma aktivujeme 10 GB balíček.

Budu si moct dokoupit data, když mi 20 GB nestačí?
Ano. Pro zákazníky, kteří budou mít tarif s 20 GB dat, připravujeme možnost přikoupení balíčku s 10 GB dat.

Budou se měnit další položky v ceníku?
Ano. Již od července připravujeme snížení ceny u roamingových balíčků, volání a SMS v rámci EU a také u mezinárodní SMS či SMS do ostatních sítí.

Kdy bude kompletní ceník?
Na kompletním ceníku usilovně pracujeme a zveřejníme vám ho co nejdříve. Od 1. července vás čekají snížené ceny za služby nad rámec tarifů, od 1. září pak nová struktura tarifů.

Co je to roamingová regulace?
Jedná se o nařízení EU, které umožňuje čerpat služby v rámci EU za podmínek jako doma. Na využívání a data jsou ale uplatňovány další parametry, jako je většinová spotřeba v ČR a omezená spotřeba dat. Při překročení spotřeby je pak operátor oprávněn účtovat příplatky.

Vztahuje se na tarify roamingová regulace?
Ne, roamingová regulace se na naše tarify nevztahuje. Jedná se o tarify pro firemní sféru, které jsou určeny pouze pro naše holdingy firem, obchodní partnery, spolupracovníky a jejich blízké. Tarify jsme zaměřili na výhodné podmínky v ČR, které můžete čerpat po celý rok. Věříme, že ušetřené peníze jsou pro vás cennější než útrata v roamingu. Zavedení regulace by bohužel znamenalo několikanásobné zdražení, které nechceme.

Nezvěřejňujete změny pozdě?
Ne. Nové ceny tarifů začnou platit od 1. září, tedy máte informace s více než dvouměsíčním předstihem. Všechny ostatní změny se týkají pouze snížení ceny služeb (SMS, balíčky atd.) za stejných podmínek, tedy nemáme důvod s touto změnou čekat a rovnou vám služby zlevníme.

Jak mám postupovat, pokud chci převést telefonní číslo na jiný z nových tarifů?
Pokud již nyní víte, že budete chtít využívat od 1. září jiný tarif z nabídky, než na který vás chceme přepnout, napište nám to prosím nad kartou svého čísla přes tlačítko Kontaktujte nás.

Je možné zůstat u starého tarifu?
Ne. Od 1. září vstoupí v platnost nové výhodnější tarify, na které převedeme všechny zákazníky.

Je možné získat další číslo s těmito tarify?
Tarify jsou určeny pro naše holdingy firem, obchodní partnery, spolupracovníky a jejich blízké. Pokud tedy jste v blízkém vztahu k našemu spolupracovníkovi, kontaktujte ho. Může vám další číslo zařídit.

Budou se měnit obchodní podmínky?
Ano. Připravujeme změny v obchodních podmínkách, které budou sloužit k upřesnění některých bodů.

Je možné odstoupit od smlouvy?
Ano. Pokud se vám podmínky nelíbí, můžete samozřejmě vypovědět smlouvu. Bez jakýchkoliv sankcí. Stačí poslat požadavek nad kartou svého telefonního čísla.

Plus4U.net, Powered by Unicorn Universe
kodl56
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod thonyk 23. 6. 2017 07:47

To jsem právě četl a je to stále právě dost nejasné :-(

1) Takže do konce června po eu roaming v ceně ale s omezením u 30gb tarifu na 3 gb. Tušíte ale když překročíme u paušálu s 30 gb ty 3 gb? Bude to dál blokováno nebo se to zpomalí a nebo bude něco účtováno? Nic aktivovat není třeba?

2) Červenec a srpen tedy najednou roaming podle těch drahých balíčků, ale paušály zůstávají stejné?

3) Od 1.9. tedy Tarif 7 s 30 gb automaticky všem změní na tarif D s 20 gb?
thonyk
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka