Plus4U v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TomZuz 5. 10. 2017 09:05

Ono kdysi vyšel běžný článek na Mobilmanii (najdete ho tam do dnes), který udělal firmě Plus4U reklamu v nevyčíslitelné hodnotě. Na jeho základě k nim přešel kdokoliv včetně mne.

Tady článek je:

https://www.mobilmania.cz/clanky/plus4u ... fault.aspx

Volání, sms a 30 gb za 699 kč jsem u nich měl do teď. Teď mi to od září změnili na to volání, sms a 20 gb za 499 kč.

Musím říct ale že tedy nadšením nezářím. Rozčiluje mne ten placený roaming a jen kvůli tomu zjišťuji možnosti jinde.

Kdysi totiž třeba vyšel článek i o mVolání od mBank, které si tehdy pro změnu vzala moje přítelkyně a má ho do dnes a roaming má normálně v ceně. Má volání, sms, 1000 minut do zahraničí a 4 gb internetu za 599 kč. Letos v létě jsem proto chtěl kvůli placenému roamingu Plus4U pustit a vzít si co ona, ale není šance. Pro někoho kdo nikam nejezdí je Plus4U lepší, ale pro mne to je problém, jelikož jezdím dvakrát do měsíce a data v zahraničí potřebuji. Spokojil bych se i jen s 10 gb, ale zatím jsem neúspěšný a nic jsem nesehnal.

mVolání

https://www.mobilmania.cz/clanky/mvolan ... fault.aspx

Jen jsem tím chtěl říct, že každá mince má dvě strany a Plus4U není žádný zázrak. Tehdy k nim mohl jít každý a do dnes výhody čerpat. V té době když se objevili to vypadalo na pozitivní revoluci u nás a ze všech stran přicházela jedna lepší nabídka než druhá. Následovalo ale přiškrcení a z původně šedivých operátorů se stali virtuální s absolutně směšnými a nezajímavými tarify. Jednoduše oligopolní zlodějská trojka viděla konkurenci a vše zatrhla a zničila. Paradoxně to nakonec vše dopadlo přesně jak nemělo a dnešní stav je ještě horší než před pěti lety. Ceny jsou naopak vyšší a drzost oligopolních třech zlodějů větší a větší. Nově mají navíc v ruce trumf se zákazem roamingu který mohou kdykoliv vytáhnout a na který mohou přemrštěné ceny svádět. Osobně kdyby tarif co má Vodafone za 1077 s 10 gb, volání, sms a 1000 minutami do zahraničí stál okolo 499 kč, v extrému 599 kč, tak by se dalo říct že se to dá. Aktuální stav, ceny nabídek a to co trojka nabízí, je ale totální katastrofa..
TomZuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alesh11 3. 11. 2017 17:36

Má tu někdo z diskutujících internet xDSL od +4U?
Alesh11
Junior

Odeslat příspěvekod TomZuz 17. 5. 2018 08:02

Dobrý den,

mám dotaz, mám od Plus 4 You už pět let jejich paušál takže jsem u nich klientem. Chtěl jsem si k tomu ale přidat druhý svůj telefon a mít tak dva, ale řekli mi že bych musel najít někoho kdo by mne doporučil. není tu někdo kdo by to dokázal?
TomZuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TrustNo1 17. 5. 2018 09:23

Jak by to doporučení mělo fungovat? Jedná se o původní, již nenabízené tarify?
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod Searss 9. 7. 2018 10:26

Neví někdo jak je to u tohoto operátora s EU roamingem? Řekli mi, že u nich ten eu roaming neplatí, mají výjimku a musím si standartně platit drahé volání a data v zahraničí. To jako to nařízení EU pro regulovaný roaming platí jen pro někoho?
Searss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 9. 7. 2018 11:32

Samozrejme, protoze je tu oficialni virtual (vse dle ocekavani) a stara sedivka.
Je to neco za neco, prehodit to na virtuala muzes sam v samoobsluze.
ze.us
Junior

Odeslat příspěvekod amelchane 6. 8. 2018 15:48

Od 1. září mohu "zapůjčit" jednu aktuálně nevyužitou sim kartu se staršími tarify.
amelchane
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod korn0ut 9. 8. 2018 00:53

U Plus4U jsem od začátku, kdy se objevili jako nový virtuál. Mám (ten interní - "zaměstnanecký") tarif, který mi zcela vyhovuje, ale přestává mi stačit 1 SIM.
Proto hledám někoho, kdo by mi dokázal zajistit ještě jednu s neveřejnými tarify Plus4U. Tedy typicky zaměstnanec, jeho rodinný příslušník; případně osoba, která už nemá zájem dále svůj tarif využívat.
korn0ut
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 9. 8. 2018 07:26

A o cem bys rekl korn0ute, ze je ten prispevek nad tebou?
Sice to nebude za cenikove ceny (coz plne chapu), ale jina moznost stejne neni. Karta musi zustat na puvodniho majitele, protoze 'stary' tarif nelze prenest.
ze.us
Junior

Odeslat příspěvekod TomZuz 9. 8. 2018 14:02

Jsem na tom podobne. jednu sim u nich mam a smejdi mi nechteji pridat druhou. ze pry u nich musim mit nejakeho kamarada kdo mne doporuci. Proto jsem psal jestli mezi temi kamarady nekdo tady nejste..
TomZuz
Kolemjdoucí

Předchozí stránka