Plus4U v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ze.us 23. 6. 2017 09:56

Ja jsem u virtuala (a tedy mam jiny obsah samoobsluhy), ale z vyse kopirovanych textu to vidim takto:
1. dle logiky veci roamingova data navic proste zaplatis
2. pokud te nestihnou prevest, pak ano - muzes si ale prevod urychlit (a tak pausal snizit)
3. ano

P.S. Ciste pro zajimavost - na co potrebujes tolik dat v roamingu? Pokud odpovis 'na praci', muzes specifikovat obor?
ze.us
Junior

Odeslat příspěvekod thonyk 25. 6. 2017 18:12

Data potřebuji na vyhledávání turistických cílů atd. V Praze jsem neustále na wifi, jak v práci tak doma. Když ale jedu na dovolenou ta wifi právě naopak často nejsou ale potřeba studovat cíle je větší. Práci v zahraničí nevykonávám, fb skoro nepoužívám, hry nehraji. Jde mi jen o sledování, čtení, hledání. Chci žít konečně normálně jako žiji v česku, kde když něco chci zjistit tak si to najdu, když cokoliv potřebuji tak to udělám, když potřebuji sdílet hotspot na pc tak ho nasdílím. Jeden měsíc využiji 4 gb, druhý celých 30 gb. Rád si 699 kč zaplatím než platit např. 500 a mít jen 10 gb s brutáním příplatkem za každý další gb. To vůbec nepoužívám dropbox přes net. Do něj zálohuji všechny fotky kterých na dovolené je 1 gb denně. Ten ale nastavuji v zahraničí jen na wifi jelikož to by 30 gb bylo pryč za chvilku.

Ono ptát se k čemu potřebuješ tolik dat je stejné jako proč najezdíš tolik km v autě :-)

-- 25. 6. 2017 18:14 --

Klidně bych se spokojil i s tarifem cca 100 kč za volání a sms a např 1 eur za gb. Nesmělo by to ale samozřejmě být víc. 1 euro by bylo tak maximum co by se dalo snést a člověk by se necítl okraden..jak v čr tak v zahraničí. To samé ve výsledku s voláním. Kdyby minuta stála jeden halíř a sms také tak by žádné neomezené volání nebylo třeba.
thonyk
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 17. 8. 2017 14:44

Zdravím, máte někdo už nový tarif 2 - nemozený s 3 GB dat za 299 Kč? Na kolik vám za červenec přišla faktura? Přesně na částku 299 Kč?
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 17. 8. 2017 18:57

Neomezený s 3 GB dat za 299 Kč? To se dá u Plus4U sehnat?
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod Smells 17. 8. 2017 19:42

Nedá. Dalo :-)
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 17. 8. 2017 21:07

Škoda. Já jsem kdysi zaváhal s tím jejich tarifem se 40GB dat za pár korun. Tuším, že jsem měl úvazek. No a dneska už nenabízí nic zajímavého. Teď už je zajímavé oficiálně snad jen Emtéčko.
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod Alesh11 19. 9. 2017 21:08

Zdar, se jen tak hrabal na webu +4U a narazil na tohle - viz obrázek. Máte někdo číslo od virtuála, že by to zkusil? By mělo zajímalo, jestli opravdu jde přejít pod rámcovku. Je to pod tlačítkem Zrušit/přenést číslo.
Přílohy
plus.jpg
Alesh11
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 19. 9. 2017 21:24

A proč by to nemělo jít? Samozřejmě je otázka, jaký tarif bude potom nabídnutý.
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod Alesh11 19. 9. 2017 22:11

Tak rámcovka je rámcovka - to znamená starý tarify.
Alesh11
Junior

Odeslat příspěvekod schluss 20. 9. 2017 01:40

Alesh11 píše:Tak rámcovka je rámcovka - to znamená starý tarify.

Tato tabulka se objeví jen u čísel, která jsou pod rámcovou smlouvou. U čísel s novými tarify ne. Proč tady blbneš lidí?
schluss
Junior

Odeslat příspěvekod Alesh11 20. 9. 2017 07:01

Neblbnu. Jen mě zajímalo, jestli to mají ti, co jsou u virtuála. Je přece nelogický přecházet se starým tarifem pod rámcovku, když uz tam jsem.
Alesh11
Junior

Odeslat příspěvekod schluss 22. 9. 2017 10:31

Nelogické, ale je to tak. Mám 3x Bone a ani u jednoho se tato nabídka nezobrazuje. U korporátních tarifů u všech.

-- 22. 9. 2017 11:48 --

-- 22. 9. 2017 12:32 --

dj.kure píše:Neomezený s 3 GB dat za 299 Kč? To se dá u Plus4U sehnat?

Hlasové tarify

Tarif A
110 min, 200 SMS, 150 MB dat
129 Kč měsíčně

Tarif B
110 min, 200 SMS, 1,5 GB dat
219 Kč měsíčně

Tarif C
Neomezené volání a SMS, 3 GB dat
299 Kč měsíčně

Tarif D
Neomezené volání a SMS, 20 GB dat
499 Kč měsíčně

Datové tarify
M2M
1 MB dat
39 Kč měsíčně

Data SIM 2
10 GB dat
349 Kč měsíčně

Data SIM
30 GB dat
449 Kč měsíčně

Po vyčerpání FUP data zpomalí, nebo dokup 10GB za 241,-Kč.

:-) I operátora můžete mít rádi :-)
schluss
Junior

Odeslat příspěvekod mioko 25. 9. 2017 08:01

A to se objednává kde?

Na webu operátora je úplně něco jiného https://www.plus4u.net/produkty-a-sluzb ... ed-tarifu/
mioko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 25. 9. 2017 10:53

Nejakej aktivni blbec moji predchozi odpoved schlussovi smazal, takze znovu.
To jsou tarify neverejne a ziskat se daji pouze odkupem cisla.

P.S. Kdyby smaznul schlusse, tak se tu nebudou kolemjdouci zbytecne ptat.
ze.us
Junior

Odeslat příspěvekod schluss 2. 10. 2017 01:57

ze.us píše:Nejakej aktivni blbec moji predchozi odpoved schlussovi smazal, takze znovu.
To jsou tarify neverejne a ziskat se daji pouze odkupem cisla.

P.S. Kdyby smaznul schlusse, tak se tu nebudou kolemjdouci zbytecne ptat.

Přesně tak- kdyby smáznul Schlusse....Už jsem sem několikrát psal, aby sem nikdo nedával informace o našich korporátních tarifech, protože to lidi akorát naštve a zbytečně se ptají, kde ty tarify sehnat. Vše, co potřebujeme, máme na našich stránkách, co ne, obstará helpdesk, a ostatním je po tom stolice. Diskutovat o nich můžeme také na našich stránkách. Stejně zde diskutují jen "majitelé" tarifů, kteří je získali "v akci". :-) Je to, jako kdyby sem někdo dával informace o tarifech Ministerstva financí, Vojenské nemocnice Olomouc a pod. ( také k na.rání ) A pokaždé mě soudruh cenzor smáznul. Vy, kteří jste je sehnali "v akci" buďte rádi, že je máte, taková akce už se nebude nikdy opakovat! Za 129,-Kč - 110min, 200 SMS a NEOMEZENÝ internet je tarif z říše snů. Vy, kteří jste to nestihli, ať už z opatrnosti, strachu z úvodní registrace, hamižnosti, .......... neprskejte. A tím bych diskuzi o jediném operátorovi, kterého můžete mít rádi, ukončil. Hawk.
schluss
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka