Plus4U v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TomZuz 9. 8. 2018 13:02

Jsem na tom podobne. jednu sim u nich mam a smejdi mi nechteji pridat druhou. ze pry u nich musim mit nejakeho kamarada kdo mne doporuci. Proto jsem psal jestli mezi temi kamarady nekdo tady nejste..
TomZuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zeletice 13. 9. 2018 19:30

Do 30.9. lze aktivovat přes plus4u login tarif +4u Bone -
Zeletice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sTebliczek 6. 3. 2019 14:16

ze.us píše:A o cem bys rekl korn0ute, ze je ten prispevek nad tebou?
Sice to nebude za cenikove ceny (coz plne chapu), ale jina moznost stejne neni. Karta musi zustat na puvodniho majitele, protoze 'stary' tarif nelze prenest.

Nesmysl. Prevedl jsem cislo, ktere bylo napsane na meho otce na svou osobu naprosto bez problemu a mam na nem nabidku starych tarifu
sTebliczek
Junior

Odeslat příspěvekod Alesh11 11. 3. 2019 19:59

Jo jo :-)

1. dubna 2019 zapneme na všech našich tarifech roamingovou regulaci EU. To znamená, že tarify +4U Mobile budete moci čerpat ve všech zemích Evropské unie stejně jako doma, bez nutnosti pořizovat balíčky nebo měnit nastavení. Současně jsme pro vás u tarifů A a C zvýšili datový limit. V souvislosti s těmito změnami jsme mírně navýšili ceny.


Tarify od 1. dubna 2019 (ceny jsou uvedeny s DPH)

Tarif A - 110 volných minut, 200 volných SMS a 400 MB dat za 149 Kč
Tarif B - 110 volných minut, 200 volných SMS a 1,5 GB dat za 239 Kč
Tarif C - neomezené volání a SMS, 5 GB dat za 339 Kč
Tarif D - neomezené volání a SMS, 20 GB dat za 549 Kč
Alesh11
Junior

Odeslat příspěvekod TomZuz 12. 3. 2019 08:28

Zdravím! Taky mi včera email přišel. Dva roky se kvůli tomu že ignorují nařízení EU rozčiluji a hledám kam od nich utéct a nakonec dřív než uteču tak nařízení EU začnou respektovat. Tak nakonec dobře že jsem to přetrpěl a tarif D nechávám.

Tušíte ale jestli budou praktikovat tu nesmyslnou šikanu na data co uvádějí v podmínkách? V zahraničí nepotřebuji volat, ale určitě potřebuji 20 gb dat a budu mít co dělat abych s nimi vystačil jelikož doma a v práci mám wifi ale na dovolené v přírodě těžko. Podle uvedených nesmyslných podmínek u tarifu s 20 gb lze čerpat jen 4,5 gb což je zase jen další podvod. Tohle píšou: Týká se především tarifu C a D, kde je spotřeba dat v roamingu omezena na 2,8 GB pro tarif C a 4,5 GB pro tarif D. Pokud spotřebujete dat v roamingu více, mohou vám být účtovány příplatky. Doporučujeme prostudovat si informace přímo na stránkách společnosti T-Mobile: http://www.t-mobile.cz/eu-regulace a http://www.t-mobile.cz/dcpublic/OP-evro ... gulace.pdf.

V textu v podmínkách T - Mobile tedy dále píše: Limity pro spotřebu dat v EU v tuto chvíli neuplatňujeme. O spuštění uvedeného opatření vás budeme včas informovat s předstihem 30 dnů.

V textu je tedy uvedeno "mohou vám být účtovány příplatky". Není tam ale uvedeno "budou vám účtovány příplatky". Do zahraničí jezdím tak 3 x do roka na týden a vždy ty data vyčerpám, plus jednou - dvakrát do měsíce jedu na víkend. Tak snad se s nimi nebudu muset pak soudit když mi napaří nějaký nehorázný nedoplatek a snad mi data po těch 4,5 gb nezablokují. Co nejdříve to vyzkouším :-)

Předloni jsem si na týdenní dovolenou koupil novou sim kartu od Vodafone s tarifem Red Naplno 12 gb a data mi s velkým omezováním vydržela 6 dní a pak jsem měl utrum. Hned po návratu jsem sim kartu v rámci možnosti do 14 dní vrátil a uhradil jim jen poměrnou část měsíce. Tohle řešení jsem využil dokonce stejně tak i loni jen jsem vzal Red Naplno 22 gb a taky to celé (úmyslně) vyčerpal a pak do 14 dní vrátil. Nikdy ale u Vodafone nikdo data neřešil, prostě co si zaplatíte můžete v plné výši využít i v zahraničí..
Naposledy upravil TomZuz dne 13. 3. 2019 07:05, celkově upraveno 3
TomZuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymius 12. 3. 2019 08:50

Lze jeste nejak ziskat tarif C ??
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod TomZuz 12. 3. 2019 10:06

Díky tomu že od toho dubna bude v ceně roaming tak bych osobně taky ještě na druhou sim kartu rád zřídil tarif C a budu ho aktivně shánět. Bohužel to asi ale bude marné, už v minulosti jsem o něj usiloval a bylo mi řečeno že musím mít někoho z jejich firmy nebo přátel kdo by mne doporučil. Sám mám u nich jedno číslo od roku 2013 dříve s tarifem za 599 Kč a 30 gb dat, dnes s s tarifem D, a to jim pro zřízení druhé sim karty nestačí..

Kdyby tu ale někdo byl kdo by doporučení dokázal tak by to bylo ideální a nebyli bychom asi jediní kdo by toho využili..

-- 14. 3. 2019 10:47 --

Je tu tedy někdo kdo dokáže zajistit doporučení pro firmu Plus4you aby zřídili nové číslo?

Jedno už u nich mám od roku 2013 kdy byly jejich nabídky veřejné, takže jejich klientem již jsem. Ke zřízení nového čísla s tarifem C ale i po mne nepochopitelně chtějí doporučení od firmy co s nimi spolupracuje.

-- 17. 3. 2019 07:17 --

Na žádost o zřízení druhého čísla všem píšou:

Dobrý den,
Tarify jsou určeny pro naše holdingy firem, obchodní partnery, spolupracovníky a jejich blízké.
Pokud nejste spolupracovník, ale jste v blízkém vztahu k němu, kontaktujte ho. Může vám další číslo zařídit.

V případě, že nikoho takového ve svém okolí nemáte, můžete si vybrat tarif z naší aktuální nabídky.

-- 1. 4. 2019 07:31 --

už jste někdo vyzkoušel data roaming od 1.4. v ceně u plus4you?
TomZuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M123456 17. 6. 2020 07:41

Ahoj,
je jeste možnost nejak ziskat tarif A,B.C?
Nechci to zadarmo :-) klidně do SZ.
Děkuji
M123456
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TrustNo1 15. 1. 2021 17:06

Ahoj,

koukám, že zmínka o posledních úpravách "původních" tarifů Plus4U je zde datována k 1.4.2019. Může se s námi někdo podělit o informaci, zda dochází k nějakým úpravám s platností od 1.4.2021, kdy Unicornu patrně vyprší současná dvouletá smlouva s T-Mobile?

Rekapitulace - od 1.4.2019 platí toto:

Tarif A - 110 volných minut, 200 volných SMS a 400 MB dat za 149 Kč
Tarif B - 110 volných minut, 200 volných SMS a 1,5 GB dat za 239 Kč
Tarif C - neomezené volání a SMS, 5 GB dat za 339 Kč
Tarif D - neomezené volání a SMS, 20 GB dat za 549 Kč
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod TomZuz 15. 1. 2021 17:23

Ahoj, já mám tarif D a zatím víc nevím. Dobré je že v něm jsou nějaká data konečně i po eu ale nevím přesně kolik. Po tom co zakázali příplatky za roaming tak to totiž +4you nejdřív ignorovalo a platilo se dál.

Je to neuvěřitelné jak je trh zabetonovaný a že dosud nebylo kam přejít. Jsem u nich od roku 2013 kdy jsem si zřídil tehdejší tarif 7 za 599 s 30 gb a v roce 2021 platím stále tedy 549 a jen za 20 gb. Do dnes nebylo ke komu utéct za ničím levnějším s více daty což je neuvěřitelné peklo. 4. operátor díky Babišovi nepřijde a tak změna nenastane
TomZuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod portartur 15. 1. 2021 18:13

od 27.11.2020
Přílohy
plus4u.jpg
portartur
Junior

Odeslat příspěvekod TomZuz 15. 1. 2021 19:24

Zkoušel někdo žádat o tarif F? Ten by stál za úvahu. To P je blbost a S je fraška a T předražené (lepší vzít od T Mobile oficiálně a vyhádat slevu).

Pofidérní jsou ty hvězdičky. Když si aktivuji data bez omezení tak chci neomezené u mne proto abych to měl jako hotspot na chalupě a pak by samozřejmě spotřeba byla v řádu stovek gb. Těžko zjistí jak jsem data využil
TomZuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TrustNo1 20. 1. 2021 23:35

portartur píše:od 27.11.2020


Zajímavé, díky. Zajímalo by mě, jaká je přesně definice slova “Neomezující”, zejména u toho tarifu F. Stejně mi ale připadá původní nabídka neomezeného volání a SMS s 30 GB dat výhodnější. Ale tarif už nenabízejí a navíc nikdy neplatil v EU.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod cz01 22. 1. 2021 09:36

Neomezující znamená přesně toto: "Tarif je datově neomezující pro běžné užívání, není určen na výkonnostní stahování dat apod. Pokud překročíte 100 GB dat za měsíc, máme právo vám data omezit či zpoplatnit."

Z mého pohledu naprosto dementní definice, která se nedá jednoznačně vyložit. Když přesáhnu 100 GB, tak chci vědět, zda mi to omezí a jakým způsobem, nebo kdy mi vlastně budou něco zpoplatňovat a opět jakým způsobem.
cz01
Junior

Odeslat příspěvekod TomZuz 22. 1. 2021 10:25

Přesně jak píšete je to zcela dementní. Je to tedy zcela jednoznačně tarif s 100 gb v ceně a jen to lživě prezentují.

Pokud bych osobně šel do neomezeného tarifu tak jedině bez omezení rychlosti i bez omezení po kterém se rychlost sníží i bez omezení dalšího a tuto simkartu měl jen na data do přenosného modemu:
https://www.alza.cz/zyxel-lte4506-d4175075.htm

Předloni v létě měl T mobile akci celý červenec i srpen neomezená data a tak jsem twist kartu dal na chalupě do 4g modemu a sdílel tak internet. Za červenec se stáhlo cca 1 terabajt a srpen asi 1,2 terabajtu. To je zcela běžné množství kterého se dosáhne běžnou činností bez žádných špatných úmyslů. Používám dropbox, onedrive, v televizi hbbtv, lepsi.tv, skylink on line tv a další služby které prostě data využívají a když za něco platím tak to chci i dostat!
TomZuz
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků