Plus4U v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod schluss 20. 9. 2017 00:40

Alesh11 píše:Tak rámcovka je rámcovka - to znamená starý tarify.

Tato tabulka se objeví jen u čísel, která jsou pod rámcovou smlouvou. U čísel s novými tarify ne. Proč tady blbneš lidí?
schluss
Junior

Odeslat příspěvekod Alesh11 20. 9. 2017 06:01

Neblbnu. Jen mě zajímalo, jestli to mají ti, co jsou u virtuála. Je přece nelogický přecházet se starým tarifem pod rámcovku, když uz tam jsem.
Alesh11
Junior

Odeslat příspěvekod schluss 22. 9. 2017 09:31

Nelogické, ale je to tak. Mám 3x Bone a ani u jednoho se tato nabídka nezobrazuje. U korporátních tarifů u všech.

-- 22. 9. 2017 11:48 --

-- 22. 9. 2017 12:32 --

dj.kure píše:Neomezený s 3 GB dat za 299 Kč? To se dá u Plus4U sehnat?


Hlasové tarify

Tarif A
110 min, 200 SMS, 150 MB dat
129 Kč měsíčně

Tarif B
110 min, 200 SMS, 1,5 GB dat
219 Kč měsíčně

Tarif C
Neomezené volání a SMS, 3 GB dat
299 Kč měsíčně

Tarif D
Neomezené volání a SMS, 20 GB dat
499 Kč měsíčně

Datové tarify
M2M
1 MB dat
39 Kč měsíčně

Data SIM 2
10 GB dat
349 Kč měsíčně

Data SIM
30 GB dat
449 Kč měsíčně

Po vyčerpání FUP data zpomalí, nebo dokup 10GB za 241,-Kč.

:-) I operátora můžete mít rádi :-)
schluss
Junior

Odeslat příspěvekod mioko 25. 9. 2017 07:01

A to se objednává kde?

Na webu operátora je úplně něco jiného https://www.plus4u.net/produkty-a-sluzb ... ed-tarifu/
mioko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 25. 9. 2017 09:53

Nejakej aktivni blbec moji predchozi odpoved schlussovi smazal, takze znovu.
To jsou tarify neverejne a ziskat se daji pouze odkupem cisla.

P.S. Kdyby smaznul schlusse, tak se tu nebudou kolemjdouci zbytecne ptat.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod schluss 2. 10. 2017 00:57

ze.us píše:Nejakej aktivni blbec moji predchozi odpoved schlussovi smazal, takze znovu.
To jsou tarify neverejne a ziskat se daji pouze odkupem cisla.

P.S. Kdyby smaznul schlusse, tak se tu nebudou kolemjdouci zbytecne ptat.


Přesně tak- kdyby smáznul Schlusse....Už jsem sem několikrát psal, aby sem nikdo nedával informace o našich korporátních tarifech, protože to lidi akorát naštve a zbytečně se ptají, kde ty tarify sehnat. Vše, co potřebujeme, máme na našich stránkách, co ne, obstará helpdesk, a ostatním je po tom stolice. Diskutovat o nich můžeme také na našich stránkách. Stejně zde diskutují jen "majitelé" tarifů, kteří je získali "v akci". :-) Je to, jako kdyby sem někdo dával informace o tarifech Ministerstva financí, Vojenské nemocnice Olomouc a pod. ( také k na.rání ) A pokaždé mě soudruh cenzor smáznul. Vy, kteří jste je sehnali "v akci" buďte rádi, že je máte, taková akce už se nebude nikdy opakovat! Za 129,-Kč - 110min, 200 SMS a NEOMEZENÝ internet je tarif z říše snů. Vy, kteří jste to nestihli, ať už z opatrnosti, strachu z úvodní registrace, hamižnosti, .......... neprskejte. A tím bych diskuzi o jediném operátorovi, kterého můžete mít rádi, ukončil. Hawk.
schluss
Junior

Odeslat příspěvekod TomZuz 5. 10. 2017 08:05

Ono kdysi vyšel běžný článek na Mobilmanii (najdete ho tam do dnes), který udělal firmě Plus4U reklamu v nevyčíslitelné hodnotě. Na jeho základě k nim přešel kdokoliv včetně mne.

Tady článek je:

https://www.mobilmania.cz/clanky/plus4u ... fault.aspx

Volání, sms a 30 gb za 699 kč jsem u nich měl do teď. Teď mi to od září změnili na to volání, sms a 20 gb za 499 kč.

Musím říct ale že tedy nadšením nezářím. Rozčiluje mne ten placený roaming a jen kvůli tomu zjišťuji možnosti jinde.

Kdysi totiž třeba vyšel článek i o mVolání od mBank, které si tehdy pro změnu vzala moje přítelkyně a má ho do dnes a roaming má normálně v ceně. Má volání, sms, 1000 minut do zahraničí a 4 gb internetu za 599 kč. Letos v létě jsem proto chtěl kvůli placenému roamingu Plus4U pustit a vzít si co ona, ale není šance. Pro někoho kdo nikam nejezdí je Plus4U lepší, ale pro mne to je problém, jelikož jezdím dvakrát do měsíce a data v zahraničí potřebuji. Spokojil bych se i jen s 10 gb, ale zatím jsem neúspěšný a nic jsem nesehnal.

mVolání

https://www.mobilmania.cz/clanky/mvolan ... fault.aspx

Jen jsem tím chtěl říct, že každá mince má dvě strany a Plus4U není žádný zázrak. Tehdy k nim mohl jít každý a do dnes výhody čerpat. V té době když se objevili to vypadalo na pozitivní revoluci u nás a ze všech stran přicházela jedna lepší nabídka než druhá. Následovalo ale přiškrcení a z původně šedivých operátorů se stali virtuální s absolutně směšnými a nezajímavými tarify. Jednoduše oligopolní zlodějská trojka viděla konkurenci a vše zatrhla a zničila. Paradoxně to nakonec vše dopadlo přesně jak nemělo a dnešní stav je ještě horší než před pěti lety. Ceny jsou naopak vyšší a drzost oligopolních třech zlodějů větší a větší. Nově mají navíc v ruce trumf se zákazem roamingu který mohou kdykoliv vytáhnout a na který mohou přemrštěné ceny svádět. Osobně kdyby tarif co má Vodafone za 1077 s 10 gb, volání, sms a 1000 minutami do zahraničí stál okolo 499 kč, v extrému 599 kč, tak by se dalo říct že se to dá. Aktuální stav, ceny nabídek a to co trojka nabízí, je ale totální katastrofa..
TomZuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alesh11 3. 11. 2017 16:36

Má tu někdo z diskutujících internet xDSL od +4U?
Alesh11
Junior

Odeslat příspěvekod TomZuz 17. 5. 2018 07:02

Dobrý den,

mám dotaz, mám od Plus 4 You už pět let jejich paušál takže jsem u nich klientem. Chtěl jsem si k tomu ale přidat druhý svůj telefon a mít tak dva, ale řekli mi že bych musel najít někoho kdo by mne doporučil. není tu někdo kdo by to dokázal?
TomZuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TrustNo1 17. 5. 2018 08:23

Jak by to doporučení mělo fungovat? Jedná se o původní, již nenabízené tarify?
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod Searss 9. 7. 2018 09:26

Neví někdo jak je to u tohoto operátora s EU roamingem? Řekli mi, že u nich ten eu roaming neplatí, mají výjimku a musím si standartně platit drahé volání a data v zahraničí. To jako to nařízení EU pro regulovaný roaming platí jen pro někoho?
Searss
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 9. 7. 2018 10:32

Samozrejme, protoze je tu oficialni virtual (vse dle ocekavani) a stara sedivka.
Je to neco za neco, prehodit to na virtuala muzes sam v samoobsluze.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod amelchane 6. 8. 2018 14:48

Od 1. září mohu "zapůjčit" jednu aktuálně nevyužitou sim kartu se staršími tarify.
amelchane
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod korn0ut 8. 8. 2018 23:53

U Plus4U jsem od začátku, kdy se objevili jako nový virtuál. Mám (ten interní - "zaměstnanecký") tarif, který mi zcela vyhovuje, ale přestává mi stačit 1 SIM.
Proto hledám někoho, kdo by mi dokázal zajistit ještě jednu s neveřejnými tarify Plus4U. Tedy typicky zaměstnanec, jeho rodinný příslušník; případně osoba, která už nemá zájem dále svůj tarif využívat.
korn0ut
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 9. 8. 2018 06:26

A o cem bys rekl korn0ute, ze je ten prispevek nad tebou?
Sice to nebude za cenikove ceny (coz plne chapu), ale jina moznost stejne neni. Karta musi zustat na puvodniho majitele, protoze 'stary' tarif nelze prenest.
ze.us
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků