One Mobile v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mareka 17. 7. 2015 09:12

A poplatek za zaslání SIM poštou 50 nebo 100 Kč a aktivace SIM 50 Kč. :-(
mareka
Junior

Odeslat příspěvekod tslaný 18. 7. 2015 01:48

No tyhle poplatky uz me nezajimaji, navic jsou jen jednorazove. Horsi je platit kazdy mesic 30 Kc za SIM.
tslaný
Uživatel deaktivován


Odeslat příspěvekod 6162 18. 7. 2015 10:06

Jo,taky jsem to dneska rozbalil,teda jako ten upravenej ceník,a ejhle,už nechceme kilo minimální plnění,ale 30,- měsíčně za sim.Máme ještě první dohodu bez plnění,ale nejspíš to vypovím,měsíční útrata 60-80kč a k tomu 30,- každej měsíc tak to se podívám jinde...je to záložní simka....asi to přetáhnu k plus4u,ceny stejný,to min.plnění 121,-/čtvrtletí splňuje bez problémů.
Někdo píše,že dostal na ty nulový dohody výpověď,tak dopadnu asi stejně.
6162
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tslaný 18. 7. 2015 15:41

Ja vypoved nedostal, mam dve SIM s mesicni utratou kolem 30 Kc dohromady, takze nebudu platit 60 Kc navic, asi skoncim u Kaktusu.
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod tslaný 20. 7. 2015 16:23

Jsem dnes volal na infolinku One Mobile, odstoupil od smlouvy z duvodu zmeny ceniku, pozadal o CVOP a do 5 minut mi prislo CVOP SMSkou. Jednani slusne, vyrizeni rychle, bezproblemove, zadne zdrzovani s trimesicni vypovedni dobou nebo nutnosti pisemne vypovedi, vse vyrizeno behem cca dvouminutoveho telefonniho hovoru. Cekaci doba na hovor na infolince nulova. Byl jsem u One Mobile skoro dva roky a celou dobu spokojenost. Kdyby nezavedli poplatek 30 Kc mesicne za SIM, tak bych neodchazel jinam. Ale chapu, ze jsem byl prodelecny zakaznik.
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod 6162 23. 8. 2015 11:20

Taky jsem volal na infolinku,ochotná a velice milá slečna /paní/ bezproblémů dala čvop a za čtyři dny už jsem byl na oskartě. Tak ochotní lidé by měli být všude. ;-)
6162
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Win10 23. 8. 2015 18:54

Kazdopadne tenhle operator byl pro me uplne bezproblemovej, kdyby nezavedl ten mesicni poplatek za SIM, tak jsem u nej zustal. CVOP mi prislo par minut po telefonatu na infolinku, kupodivu bylo pro obe SIM stejne, presel jsem s obema SIM ke Kaktusu.
Win10
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 29. 10. 2015 23:13

Nový ceník (prepaid) od 1.10.2015: http://www.onemobile.cz/wp-content/uplo ... 0.2015.pdf
anonyni

Odeslat příspěvekod da--ve 30. 10. 2015 13:19

Hmm, volani a SMS dobre ceny, zato data tragedie.
da--ve
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků