Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jirys 23. 2. 2018 15:47

Nick Cave píše:jestli stačí pomalý net, tak 50kč, jinak 200kč

Kdyz zaplatim tech 50 Kč jakou pomalou rychlosti to pojede a jak dlouho ?

Ja to chci jen pro navigaci ...
Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 2. 2018 16:47

64/32 celý měsíc
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 23. 2. 2018 19:43

správně to pojede prvních 80MB 20/5 Mbit a pak se to musí přenastavit - ze sim kaktusu na pomalých 64/32
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jirys 24. 2. 2018 09:28

No ted jsem z toho blbej " 64/32 celý měsíc " ale jaký kalendářní nebo třeba od 15 do 15 příšti měsíc ? " Musí se přenastavit na pomalý ale nevím kde se má co přenastavit ? "
Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 24. 2. 2018 09:39

Koupis 80MB jednorazovy balicek, az zpotrebujes a prijde ti o tom SMS, pujdes na web http://www.mujkaktus.cz/data a tam si kliknes/prenastavis na "surfovat snizenou rychlosti". Je to na styl od 15. do 15.
Na ten web se musi jit se zapnutými daty v mobilu! Ne pres wifi.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 2. 2018 09:58

kdy ten jednorázový balíček končí, ti přijde esmeska ihned po aktivaci, přesný datum a čas
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 24. 2. 2018 10:36

To ano. Do toho data bude vlastně i to prodloužení zdarma onou sníženou rychlostí. Jenže podle mě si to datum z SMS bude pamatovat tak 5% lidí maximálně. Za dva dny nebude nikdo to datum už vědět... Lepší koukat do samoobsluhy.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 2. 2018 11:07

To ano, a proto si dávám upomínku do kalendáře :)
Mám vyzkoušeno, že nový jednorázový balíček jde aktivovat ještě před vypršením toho předchozího
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sid_cz 26. 2. 2018 13:16

petyo píše:Jen doplním, že Kaktus má nekonečný převod dat. Pokud máš tedy samoobnovující balíček a dostatek kreditu tak o nespotřebované jednotky nepřijdeš. Jen se přičtou k nově koupenému (obnovenému) balíčku.


lze ty převedené data následně používat bez omezení i v EU ?
sid_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xlendi 27. 2. 2018 11:26

Tohle fórum by mělo řešit především věci, které nenajdete na webu Kaktusu.
Samozřejmě, že lze! Jediné, co v rámci euroroamingu nefunguje, to je u volání služba "mezi námi zadara". Tedy volání se odečítá od volných minut (případně, pokud někdo nemá balíčky, z kreditu) i při volání na kaktusí čísla. Data, SMS i volání mimo Kaktus fungují v celé EU zcela stejně, jako v ČR.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 27. 2. 2018 11:36

On je tu ten dotaz už asi 5x z léta, kdy to bylo "žhavé téma" před dovolenými. A taky je tady 5x odpověď. Bohužel to nikoho nenapadne nalistovat to tady o půl roku zpátky....
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 27. 2. 2018 15:18

ona ta odpověď, ale není jednoznačná, protože správně bez omezení využít všechny data nelze..to že omezení běžně neuplatňují je věc jiná
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 27. 2. 2018 15:26

To zde také je a je to zde konkrétně ode mě. Z léta. Dotázáno a i zodpovězeno. Posílal jsem zde i ceník, že by se to neomezené/vše nemělo uplatňovat a kolik dat je POUZE pro zahraničí. Ano, neuplatňuje se to.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JardaL 1. 3. 2018 19:01

Ahoj všem, asi jsem něco podělal cestou do Itálie přes Švýcarsko?
Teď koukám na kredit a nic moc mi tam nezbývá. Mrknu na výpis čerpání kreditu a ve výpisu čerpání dat je u data zpáteční cesty v Druhu transakce napsáno "Prodatovaný kredit" a je to tam 7x vždy Množství "1ks", ale za různé ceny: Od 23.43Kč/1ks do 40.28Kč/1ks.
Asi chápu, že jsem měl přes Švajc vypnout data, ale stejně mě není jasná různá cena těch jednotek dat, když jsem si teď našel, že 1MB je za 75 Kč. A to bych považoval v tomto případě za jednotku dat.
Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?
Jo a ty podle mě cca 3MB sežrala zapnutá navigace v Mapách od Seznamu. :-(
A ještě postřeh: mám druhou simky postpaid od Mobil od ČEZ a tam je pro data ve Švajcu sazba 240Kč/1MB.
To je krutý...
JardaL
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziki 1. 3. 2018 20:25

1MB stojí 75 Kč, ale účtovací jednotka je 10 kB viz ceník, takže částky 23,43 Kč až 40,28 Kč znamenají, že jste během těchto připojení přenesl méně než 1 MB cca 310 kB až 540 kB dat. Kdyby se účtovalo po celých MB, tak byste za těch sedm připojení zaplatil 7x 75 Kč.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků