Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod polda 12. 10. 2017 14:15

Nejsem proti, obávám se že když mají nějakou soutěž tak není HD
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mangalica 12. 10. 2017 15:39

Ty soutěže jsou navíc tak dementní, že bych se styděl tam odpovídat :(
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 12. 10. 2017 15:56

Presne. Toho se muzou zucastnit leda nejake decka, takovych kravin.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 13. 10. 2017 08:51

Sice lze jen tipovat kolik lidí to postihne, ale předpokládám, že takových škudlilů bude možná i nadpoloviční většina. Když si člověk dobije v HD (předpokládám, že dobíjíme pouze v HD) nějakou částku "X", tak má na 30 dní volání zdarma v rodině, mezi kamarády, atp. A pokud teoreticky nebude HD dnes, tak minimálně 1 týden bude každý bez této výhody. A pokud tomu tak opravdu bude, mají to dobře v T-Mobilu spočítané a sami sobě si tyto HD začnou kompenzovat.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martinsip 13. 10. 2017 08:53

Synům jsem dal jednorázový balíček 50,-/80MB, s tím, že po skončení balíčku budou mít zpomalená data.

Od Kaktusu přišla SMS, že nyní datují 1,-/1MB.

Kde nastavit pouze zpomalená data alespoň na zprávy přes messenger?

__________________________________________________________________________________________________________________

Edit 10:04: Už jsem našel, že v dalším zúčtovacím období se tomu nevyhnu a buď koupit balíček nebo 1MB/1,-. Je to tak?

A po kolika kB to Kaktus účtuje. Máte s tím někdo zkušenosti, jestli se to vyplatí alespoň na zprávy přes messenger?
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 13. 10. 2017 09:14

Ano, balicek je na 30 dni, pak je treba koupit novy.
Citace:
Pokud se vám po vyčerpání FUP nezobrazí stránka s možnostmi jak dál pokračovat, potom do prohlížeče zadejte adresu: www.mujkaktus.cz/data
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rado1423 13. 10. 2017 09:16

JayDeeSq píše:cactuz
tak zatím má být 1x měsíčně a na vánoce tipuju bude 2x, dle jejich vyjádření že nadále HD bude 1-2 měsíčně..předtím 2x a na vánoce byl vyjimecne 3x, kdyby byl 1x za čtvrt roku myslím že by to už celkem silně pocítili, já bych u kaktusu pak rozhodně nezůstal

HD už ale naprosto běžně není ani jednou měsíčně.... Minule byl po měsíci a dni, nyní byl naposled 11.9. tzn měsíc uplynul desátého, dnes je 13.
rado1423
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 13. 10. 2017 09:21

Pesimista Rado po mesici opet uraduje. Minule jsi to pocital skoro na hodiny. Nakonec to byl mesic a den, tak treba to ted bude mesic a dva dny.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rado1423 13. 10. 2017 09:24

Mesic a dva dny to bylo vcera, dnes je to uz den treti, coz je 10% k mesici navic. ja problem nazvat veci pravym jmenem nemam.... Zdravim loutky....

P.S.: Nemam Kaktus jako primarni sluzbu, je mi to fu(c)k, ale tvrdit ze je HD 1x za mesic je zavadejici ne-li primo lzive
rado1423
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 13. 10. 2017 09:30

Pokud na to člověk spoléhá a potřebuje navazovat balíčky, tak je to problém, když jsou HD za více jak 30 dní. U lidí, kteří mají nasysleno to takový problém asi nebude, u mě ano. :-(
Jak tu někdo psal "když ptáčka lapají,...". >:-(
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 13. 10. 2017 09:48

Evidentně jde o to jak kdo chápe měsíc nebo 30 dní.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 13. 10. 2017 10:08

Jak je HD nad 30 dnů, už to může být pro hodně lidí špatné. Protože ceny bez HD jsou obyčejné až špatné. A navíc je tam to volání 30 dnů v síti od dobití.
Oni moc dobře vědí (v negativním obchodním smyslu), co dělají.... a také vědí, proč o HD neinformují všechny včas smskou.....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod martinsip 13. 10. 2017 10:41

polda píše:Evidentně jde o to jak kdo chápe měsíc nebo 30 dní.

Balíčky jsou na 30 dní a ne na měsíc :oops:
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 13. 10. 2017 10:51

martinsip píše:Synům jsem dal jednorázový balíček 50,-/80MB, s tím, že po skončení balíčku budou mít zpomalená data.

Od Kaktusu přišla SMS, že nyní datují 1,-/1MB.

Kde nastavit pouze zpomalená data alespoň na zprávy přes messenger?




Na toto jsme tady už vedl diskuzi a vedl jsem diskuzi i s kaktusem. Pokud vyprší balíček tak se nedá nastavit aby se data vypnuly a rovnou se nastaví do režimu 1,-Kč/1MB. Jedninou možností je vypnout data na telefonu což je problém když má děcko mobil ve škole. Jinak jediná možnost je hned po koupi balíčku vzít do ruky telefon a na stránce www.mujkaktus.cz/data nastavit pomalá data po vypršení balíčku. Jde to pouze na tom mobilu kde to chceš nastavit a mobil musí být v síti kaktusu.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 13. 10. 2017 11:16

Cože? Takže po vyčerpání jednorázového balíčku už se automaticky neptá, jak pokračovat???
Mangalica
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků