Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 6. 2. 2019 20:01

Standardní kredit 12 měsíců od dobití bonusový má platnost 30 dní od dobití pokud není na kartě bonus s delší platností pak přebírá nový bonus delší platnost. Pokud jde o zachování čísla tak převést na sim zadarmo a pak na novou sim Kaktusu (pozor 100kč edice ) kde je zase platnost bonusu 12 měsíců od aktivace.
Edit musí se to prohnat přes jiného operátora aby se stejným číslem na nové 100kč sim byl úvodní bonus platný rok.
Naposledy upravil hauzz dne 7. 2. 2019 19:06, celkově upraveno 1
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod sigurd 6. 2. 2019 21:23

Ahoj, počítá se WhatsApp při datování mezi sociální sítě?
Nokia N82 (již třetí kousek)
sigurd
Junior

Odeslat příspěvekod ilja2001 6. 2. 2019 21:44

Dle mé zkušenosti jsou při používání Whatsappu čerpána data na sociální sítě. Ostatně Whatsapp patří do portfolia FB.
ilja2001
Junior

Odeslat příspěvekod nerval2 6. 2. 2019 22:07

Provoz WhatsAppu se mi odecita ze socialnich siti vcetne videohovoru. WhatsApp je u me jedine vyuziti techto dat. I tak jich mam stale pres 7 GB :-D
nerval2
Junior

Odeslat příspěvekod sigurd 6. 2. 2019 22:14

Díky
Nokia N82 (již třetí kousek)
sigurd
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 2. 2019 22:42

ilja2001 píše:Dle mé zkušenosti jsou při používání Whatsappu čerpána data na sociální sítě. Ostatně Whatsapp patří do portfolia FB.

Aha, to jsem nevěděl, ale předtím než FB koupil WhatsApp, tak tomu tak nebylo, upravuji tedy moji předchozí odpověď
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod polda 6. 2. 2019 23:38

Potvrzuji, dítě vyplácá volný net soc. sítí stejně na Instagram.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod narg 7. 2. 2019 10:09

Helejte když jsme u toho whatsupu, přišel jste už někdo na to, jak kaktus rozlišuje z čeho brát data? Používám originál Facebook klient z play storu, i lite, orig Twitter atd a ty extra data na soc sítě mi furt pribejvaj, že nevím co snima, nevíte někdo, jestli to jde nějak force vynutit? Vím o tom, že sám kaktus přiznal, že pokud používáte Facebook přez webový prohlížeč, tak to bere obyč data, pač to neuměj poznat
narg
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 7. 2. 2019 13:01

Poohlizim se po novem tarifu/predplacence po zdrazeni dTest CEZ tarifu. Pamatuji si spravne, ze na nove zakoupene karte se 100Kc kreditem je ten kredit bonusovy a ma platnost 1 rok? A pri zakoupeni kreditu v HappyDay bude mit ten novy bonusovy taky ten +-rok?

Tedy pokud se ocekava utrata cca 70Kc/mesicne jen za volani a SMS (rocne cca 900Kc), tak by stacilo po zakoupeni SIMky dobit v HD 400Kc a bylo by celkem tech 900Kc, z toho 500Kc "jen" na rok. A po roce by se videlo, jak vypadaji nabidky...
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 7. 2. 2019 13:45

Tak jest, uvodni (a dalsi ziskane) bonus(y) plati rok od aktivace.
ze.us
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 2. 2019 19:08

Jen tam nějaký bonus musí zbýt aby měl nový bonus z čeho převzít delší platnost.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod suram 8. 2. 2019 16:49

Pokud by tu někdo měl zájem o kredit do SIM Kaktus, nabízím za 60 % jeho hodnoty, čili například kredit 100 Kč za 60 Kč, .... Mám na SIM kredit kolem 8500 Kč. Je to normální kredit, který přepošlu ze své SIM, není to bonusový kredit s kratší platností, ten přeposlat nejde.
suram
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Terminator3 8. 2. 2019 17:39

Dá se doložit, že jste ten kredit nabyl legálně? Aby to operator třeba pak nezabavil...
Terminator3
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 2. 2019 18:08

Jak lze získat kredit od Kaktusu nelegálně? :shock:
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod suram 8. 2. 2019 18:15

Nenapadá mě, jak ho získat nelegálně, ani jak dokázat, že byl nabyt legálně. Je to kredit ze 4 SIM zbylý z dobíječek, nyní převeden na jednu SIM, tedy byl na 4 SIM vypotřebován většinou pouze bonusový kredit a normální kredit mi zůstal převeden na jedné z těch čtyř SIM.
suram
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka