Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petyo 28. 12. 2017 18:41

No to je věcí obchodníka, který si náklady s platbou kartou může připočíst k ceně. Kartou je nejjednodušší dobít přímo v aplikaci Kaktusu a nebo na webu.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod Korzaik 28. 12. 2017 21:13

mart910 píše:Presne tak s kartou za 100 (teda dve karty) a platnosti 12 mesicu jsem dobil za 500 + 500 bonus + 100 na karte + 1 mesic zdarma a mam 1 rok 500+250 a nemusim nic nerist (leda ze bych nemel dost kreditu ale to si pohlidam :) )

Pokud přenáším číslo ke Kaktusu, nepřijdu o možnost prodloužení bonusu za dobití na rok, když dobití provedu až po přenosu, ale stále ve lhůtě nevypotřebovaného úvodního 100 Kč kreditu?

Jde o to, zda se při přenosu čísla z bonusového kreditu nestane standardní.
Korzaik
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 28. 12. 2017 22:12

Přenos čísla nezmění (kromě změny toho čísla) vůbec nic.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pestt 29. 12. 2017 02:47

Uz jste nekdo aktivoval SIM zdarma z te vanocni akce 2 SIM za 100 Kc? Myslim tu SIM s nalepkou ZDARMA. Ja na ni platnost bonusoveho kreditu rok?
pestt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mart910 29. 12. 2017 07:56

Jo je, aktivoval jsem ji ve Stredu
mart910
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 29. 12. 2017 12:32

PavlosPM píše:Zafe: Když není nabíječka, je to špatně, když je nabíječka, tak je to taky špatně, moc to nechápu. Když vím, že jsou v době nabíječky některé dobíjecí kanály přetížené, tak si připravím jiné možnosti a že jich je dost. U některých se ani nemusíš zvednout ze židle. Proč se tady pořád někdo neustále diví? Stejně tak jako, že "dnes jsem si dobil ráno" a podobné nářky. Plus mínus se dá odvodit kdy dobíječka asi tak bude a tím pádem se přizpůsobím, nebo je to tak složité? Mám Kaktus na data asi půl roku a žádnou dobíječku jsem nezmeškal. Za prosinec jsem nakoupil za 2 X 500 Kč ( = 2 000 Kč s bonusem ) data, tedy 1GB za 50 Kč a jsem v pohodě. Vzkaz těm co tu neustále pláčete: Jděte se bodnout, je to pouze Vaše neschopnost si to ohlídat, nebo zařídit. Jen mimořádně se operátorů zastávám, ale Kaktus nabízí na domácí poměry slušnou nabídku bez závazků, hlavně data. Na volání a SMS mám velice dobrou cenu tarifu u Vodafonu, data jsem vyřešil u Kaktusu a maximální spokojenost i s převodem dat!

přesně moje slova, ale zrovna na to volání je kaktus asi nej nabídka (pod potřebu flatu cca 350minut/měsíčně), krom když má někdo přesně specifickou potřebu minut každý měsíc přesně stejnou a pasuje na něj dobře např. tarif dtestu, ale jakmile je provoláno o pár minut méně či více už vychází kaktus lépe, už jsem to tu někdy řešil, tarifikace 1+1, převod minut a možnost kombinace balíčků dělají z kaktusu ceny téměř jako voip bez potřeby plácat na to data nebo lovit wifi..a není potřeba provolávat ani moc.. např kombinace balíček 200min(po dobití aby se umořil bonus) a pak např 4x udržovat balíčkem 22minut vychází celkem 288minut na 5 měsíců za 500,- resp. s bonusem za 250,-, tzn průměr 57,6minut na měsíc a minutová sazba 0,86Kč/min..samozřejmě díky převodu a možností dalších x tisíc kombinací o ty jednotky člověk nikdy nepřijde, to je věc která na českým trhu právě nemá obdobu, všichni když dají výhodnou nabídku, tak je vázaná na konkrétní období..což pak vychází hezky jen na teoretickým výpočtu, ale v reálu většinou má člověk větší či menší výkývy.. a naopak na data kaktus není většinou ta nejlepší volba (tam už záleží na konkrétních potřebách, ale dají se najít i lepší nabídky)
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ziki 30. 12. 2017 22:08

Zdravím, prosím vás, jaká je platnost dokoupených dat navíc, 30 dní? Do konce roku je 1000 MB za 100 Kč, tak jsem si říkal, jestli se dá tímto nějak předzásobit k obnovovacímu balíčku :hm .
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 12. 2017 23:16

dokoupená a nespotřebovaná data k samoobn. balíčku se převádějí stále dál, podmínkou je stále aktivní samoobnovací balíček!
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TrustNo1 4. 1. 2018 23:53

ziki: Ano, opravdu to byla dobrá volba se takhle předzásobit. Od 1.1.2018 to opět spadlo na 500 MB za 100 Kč.
TrustNo1
Junior


Odeslat příspěvekod monicka24 7. 1. 2018 15:01

Ahoj, chci odejít od Vodafonu a hledám něco s 50 minuty, 50sms a 500mb data. Zde to vychází na 250kc. A chápu dobře že pokud bych dobila každý 2mesice 250kc tak diky bonusu by mě to vždy vydrželo na dva měsíce?
monicka24
Junior

Odeslat příspěvekod mojmax 7. 1. 2018 16:18

Ano, takže reálně zaplatíš 125 Kč za měsíc.
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 7. 1. 2018 17:25

monicka24 píše:Ahoj, chci odejít od Vodafonu a hledám něco s 50 minuty, 50sms a 500mb data. Zde to vychází na 250kc.

A hlavně - nespotřebované jednotky se převádějí do nového měsíce, tedy pokud použiješ "ruční" obnovování minut a SMS a samoobnovovací datový balíček. A v kombinaci s desetikorunovou SIMkou a prvním dobitím 500 Kč v happy hours se to ještě zlevní - za první dobití dostaneš 1000 Kč bonus. Ten investuješ třeba 300 Kč do minut (200 minut), 300 Kč do SMS (400 SMS), 100 Kč do samoobnovovacího datového balíčku a 300 Kč dokoupení dat (celkem 2000 MB plus 250 MB na sociální sítě). Kždý další měsíc pak obnovuješ jen 100 Kč na data (samoobnovovací balíček - 500 MB dat plus 250 na socsítě) a 2x 50 Kč na SMS (+ 40 SMS měsíčně) a volání (+ 22 minut měsíčně). Celkově pak dobíjíš jednou za 2 měsíce jen 200 Kč v happy hours a vždy to vystačí na dva měsíce. Komibnace, jak využít počáteční bohusový kredit, jsou samozřejmě i jiné. Babička třeba koupila za 900 Kč 600 minut a na SMS jen těch základních 40 SMS a po roce užívání tam má pořád kolem 400 minut a nasyslila si kolem 150 SMS (nepoužívá data). Dceři jsem naopak nakoupil hlavně data a na volání a SMS dávám tu stovku měsíčně a taky to funguje (jednou za půl roku jí dokoupím navíc za bonusový kredit 50 nebo 100 minut a teď o Vánocích, kdy byla data za polovinu, jsem jí "dofoukl" data o 2 GB). A pokud je víc vkaktusů v rodině, tak ten normální (nebonusový) kredit lze mezi nimi převádět a navíc po každém dobití voláš na katusí čísla zdarma.
Tak - jak tak na to teď koukám, tak by mě měl T-Mobile za tohle PR poslat aspoň pětikilo normálního kreditu :-)
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 7. 1. 2018 18:13

Tak je vidět, že spočítané to máš dobře :)
Bohužel velká část lidí nic počítat nechce, platí zbytečně za služby navíc a pak se jednou za čas diví, že velcí operátoři nezlevňují...no nic je k tomu nevede.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod wetrik 7. 1. 2018 18:55

xlendi: zvažuji v létě po skončení smlouvy přechod ke Kaktusu, proto mám dotaz k vaší zdařilé kalkulaci: je opravdu nutné při vámi popsaném postupu používat ruční obnovování minut a SMS jednorázovými balíčky? Měl jsem za to, že má Kaktus i samoobnovovaci verzi těchto balíčků.. Díky za info.
wetrik
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků