Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mangalica 3. 10. 2017 14:26

6. - 8.10. zase aktualizace serverů a s tím spojená nedostupnost samoobsluhy.

Já se z nich posesouvám... :O
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod _vpa 3. 10. 2017 14:34

Je to jednoduché, o víkendech nefungují.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod polda 3. 10. 2017 17:28

petyo píše:Aktivní samoobnovující se datový balíček z menšího na větší.


Ty musíš zrušit obnovování, vyčerpat MB. A poté založit nový obnovovaci
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 4. 10. 2017 21:32

pokud tam máš dost dat tak se může vyplatit to projet a aktivovat si větší až pak? lze aktivovat další okamžitě po projetí dat, což předpokládám, že pokud chceš větší tak ti balíček nestačí tudíž ho nejspíš projedeš..

ten výpadek mají opět na datum, kdy se má (i mě) obnovit balíček, který se jim tenkrát neobnovil (my co už se to s nima táhne od května) takže předpokládám, že to zase neproběhne korektně.. jen doufám že nepřijdu skoro o 9GB
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 10. 2017 17:40

když tu simku 0sobne vyzkoušíš, tak budeš vědět hned :-D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultimator 5. 10. 2017 18:14

Ja bych to prave potreboval vedet pred tim, nez SIM aktivuji.
ultimator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tetrao 5. 10. 2017 18:18

Mělo by to být tak, že jestli máš tu novou sim s 500mb, tak balíček se ti každý měsíc sám obnoví za 100,-. Na výběr není, jen můžeš v samoobsluze změnit na jiný.
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod ultimator 5. 10. 2017 18:20

Diky za info, takze to je ten samoobnovujici.
ultimator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hbboy 9. 10. 2017 07:30

Tak jsem převedl ke kaktusů 3 členy rodiny. Nastavil balíček za 50 kč data 80 MB a pak nastavil po vyčerpání datovat pomalu, ale je to zcela nefunkční. Po týdnu jsem musel kupovat další balíček, protože MB byli na nule a internet prostě nešel!

Nevíte kdy bude HD dobíjení?
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 10. 2017 07:44

Další HD se očekává kolem 11tého
Ten balíček 80MB za 50kč funguje tak, že když spotřebuješ těch 80MB, tak v prohlížeči se objeví stránka, kde zvolíš ,,datovat pomalu'' a takhle to jede až do konce měsíční platnosti balíčku
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonix 9. 10. 2017 08:32

Pokud se vám po vyčerpání FUP nezobrazí stránka s možnostmi jak dál pokračovat, potom do prohlížeče zadejte adresu: www.mujkaktus.cz/data
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 9. 10. 2017 11:41

nastavení datovat pomalu nelze aplikovat dopředu, ale až po projetí dat, buď automaticky při pokusu o přístup na net a nebo ručně na uvedené stránce a lze to udělat jen a pouze z konkrétního mobilu, nelze to udělat nijak dálkově a ještě to nelze udělat přes proxy - např. opera mini atd. musí jít o přímo spojení takže jakékoliv spořiče dat musí být deaktivované jinak to nepůjde nastavit, to se myslím týká i prohlížeče chrome

edit: tak přes chrome to aktuálně projde, ale vím že to tam někdy i zlobilo a se zapnutým spořičem dat se na stránku nešlo dostat (cca rok zpátky)
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hbboy 9. 10. 2017 21:08

aha nastavoval jsem to dopředu

no uvidíme - zkusím tedy, ted jsem nastavil samoobnovující za 100 kč - tak snad to bude na sms a blesk v mobilu stačit - uvídíme

děkuji

ted ještě dobít z bonusem - zatím jen jednou za 5 měsíců - jinak jsem to vždy prošvihnul, budu se tedy každé odpoledne dívat
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonix 10. 10. 2017 06:00

Samoobnovující balíček po vyčerpání FUP neumožňuje datovat pomalu!!! Takže ho po vyčerpání FUP zrušte a aktivujte si neobnovující balíček.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 10. 10. 2017 09:25

hbboy
na co každý den kontrolovat, když existuje dost možností jak se o happyhours nechat informovat, jinak bude njespíše tento týden či začátkem přístího
a jak bylo uvedeno samoobnovující neumí data pomalu, takže po projetí je jen možnost data dokoupit, pokračovat za 1kč/1MB a nebo aktivovat balíček znovu (případně i jiný), ale ty sms a blesk v mobilu moc nechápu:)
JayDeeSq
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků