Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 2. 2019 18:23

Proc ho nezkusis ziskat od Kaktusu vyplatou po vyprseni kreditu?
Alespon podle VOP by to melo jit..
anonymni

Odeslat příspěvekod suram 8. 2. 2019 18:43

Na to upozorňují přímo v podmínkách dobíječek, že takový kredit vrátit nejde při ukončení smlouvy.
Kód: Vybrat vše
https://www.mujkaktus.cz/documents/285543/0/Odměna+za+dobití%2010.12./7ef0ded4-e84b-4e15-96e4-d472c9986a47?version=1.0

6. Nabídka není určena pro Účastníky, kteří jsou podezřelí ze zneužití SIM karty. Žádost o vrácení standardního kreditu při ukončení Smlouvy v případě, kdy byl ze strany Účastníka vyčerpán pouze bonusový kredit, který byl získán v rámci Nabídky, je ze strany Operátora považována za zneužití kreditu či procesu jeho výplaty dle článku 2. VPST a Operátor je v takovém případě oprávněn odmítnout kredit vrátit.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 2. 2019 19:23

Hm, to slovo "pouze" by se dalo vylozit nadejne.Ale asi jo, take bych to neriskoval.
anonymni

Odeslat příspěvekod suram 8. 2. 2019 19:32

Proto tu ten kredit raději nabízím k prodeji za 60 % jeho hodnoty.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 8. 2. 2019 23:47

Teď mě napadá jak je to s platností přeposlaného kreditu? Ve fakjů na jejich stránkách je "Naopak poslání kreditu není dobití a platnost kreditu neprodlužuje." Takže přeposláním na novou simku si můžu prodloužit platnost stávajícího kreditu o rok (teoreticky). Máte někdo vyzkoušeno?
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 9. 2. 2019 05:51

Přeposlaný kredit přebere platnost kreditu na cílové SIM, neprodlouží platnost kreditu na cílové SIM. Platnost toho kreditu jde pak prodloužit standardním dobitím kreditu, je to standardní kredit, nikoli bonusový kredit s kratší platností.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod nerval2 9. 2. 2019 08:10

suram píše:Pokud by tu někdo měl zájem o kredit do SIM Kaktus, nabízím za 60 % jeho hodnoty, čili například kredit 100 Kč za 60 Kč, .... Mám na SIM kredit kolem 8500 Kč. Je to normální kredit, který přepošlu ze své SIM, není to bonusový kredit s kratší platností, ten přeposlat nejde.

Pro lidi, kteri vedi o dobijeckach (coz budou v teto diskusi vsichni), je hodnota takoveho kreditu pouze 50 %.
nerval2
Junior

Odeslat příspěvekod suram 9. 2. 2019 12:44

No nějací zájemci se přes SZ ozvali, pravděpodobně bude během pár dnů vyprodáno.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod nerval2 9. 2. 2019 15:06

Tim padem se nedostavas na 50 % cenikovych cen jako pri standardnim vyuzivani dobijecek, ale na 40 ;-)
Kdyz to nekdo koupi (treba proto, ze to nema omezenou platnost na 30 dni), tak bude spokojenost na obou stranach.
Naposledy upravil nerval2 dne 10. 2. 2019 11:44, celkově upraveno 1
nerval2
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 10. 2. 2019 09:46

Další výhoda je že nemusí čekat na dobíječku a když se to pošle na jakoukoliv kartu tak za 50 si prodlouží platnost o rok. Díky alespoň za tyto nabídky. Za mě je ta nabídka fér.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nerval2 10. 2. 2019 11:48

Myslel jsem, ze preposlanim kreditu se platnost neprodluzuje, ne?
nerval2
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 2. 2019 12:08

Přeposláním ne, ale tím dobitím 50kč o rok
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 10. 2. 2019 14:53

Přesně tak jsem to myslel že za 50 lze základní kredit prodloužit o rok. Ale když se to pošle na nově aktivovanou sim tak to bude platit rok od aktivace té sim na kterou to pošlu. A protože přeposlaný kredit je jako základní tak za 50/rok se to dá prodlužovat dokud nezmění podmínky. To u bonusu nejde.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod narg 10. 2. 2019 16:16

Nick Cave píše:Jak lze získat kredit od Kaktusu nelegálně? :shock:

Tak, že se zaplatí kradenou kreditkou a přeproda dalšímu, banka pak zablokuje platbu a kaktus smaže kredit, klasickej scam, starej jak kreditky samy
narg
Junior

Odeslat příspěvekod suram 10. 2. 2019 16:46

Teoreticky asi ano, ale existují v ČR ještě platební karty, u kterých fungují internetové platby bez 3DS autorizace? A zahraničními platebními kartami kredit Kaktus nabít nejde, to mám vyzkoušeno s anglickou kartou Curve, napíše to chybovou hlášku něco ve smyslu, že jsou podporovány pouze karty vydané v ČR.
suram
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků