Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 6. 2018 00:21

Třeba bude do konce měsíce ještě jeden HD :)
od půlnoci byl více než hodinový výpadek signálu :(
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R.EE 23. 6. 2018 08:37

vcera jsem v prubehu odpoledne zaznamenal 5 vypadku a to jsem to ani nesledoval, jen potreboval volat. pritelkyne s kaktusem nic, takze asi jen cast cisel
R.EE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 23. 6. 2018 10:54

Také jsem nepostřehl žádný problém.
Asi se to týkalo jen čísel mateřského TM a zákazníky kaktusu nepostihlo vubec, nebo jen minimálně.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 23. 6. 2018 11:01

já taky nezaznamenal žádný problém a HD byl v termínu, vždycky bývá 22-26 cca
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tetrao 23. 6. 2018 13:40

Včera jsem problém nezaznamenal, ale dnes mi přijde, že to nějak blbne... Má někdo dnes stejnou zkušenost? Jedná se o Olomoucký kraj u mě.
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 23. 6. 2018 18:16

Já problémy včera zaznamenal (Zlínský kraj), protože jsem zrovna potřeboval volat a nemohl jsem. Nejdřív jsem si myslel, že se nějak kousl android, tak jsem dal telefon restartovat, ale nepomohlo to. Měl jsem po ruce i Lumii 950 XL taky se SIMkou Kaktus a ta taky byla bez signálu a to už mi bylo divné. A když jsem zjistil, že ani z ženina Samsungu A3 2017 (taky Kaktus) se nedovolám, tak už mi došlo, že závada nebude na našem přijímači. Už nevím kdy se to rozjelo a pak chodily smsky o ztracených hovorech. Proto myslím, že včerejší Happy Hours byly taková rychlá "kompenzace" pro naštvané zákazníky.
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 6. 2018 12:54

ve čtvrtek 28.6. nepojedou v noci mezi 1 a 2h v síti T-mobile (Kaktus) data ani volání přes LTE

https://www.mobilmania.cz/clanky/v-noci ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djdekl 28. 6. 2018 10:05

Uz jde u Kaktusu VoLTE ??
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 28. 6. 2018 11:35

R.EE píše:vcera jsem v prubehu odpoledne zaznamenal 5 vypadku a to jsem to ani nesledoval, jen potreboval volat. pritelkyne s kaktusem nic, takze asi jen cast cisel


21.6. odpoledne - absolutní výpadek mého kaktusího čísla, manželka s Kaktusem OK. Myslel jsem, že problém je na mém mobilo. Potřeboval jsem navigaci, tak jsem musel nainstalovat Waze na manželčin mobil a jel podle něho. Asi po hodině už začal mít signál i můj mobil...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod penav 28. 6. 2018 14:28

To VoLTE by mě též zajímalo. U ostatních operátorů to snad stejně jde pouze u nich koupených (brandovaných) telefonů. ALespoň co jsem se kde dočetl.
penav
Junior

Odeslat příspěvekod Swejzi 28. 6. 2018 15:01

VoLTE Kaktus nemá.
Swejzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 28. 6. 2018 16:55

Žádný virtuál nemá VoLTE ani VoWiFi. Co se tyče nutnosti brandovaných telefonů kvůli podpoře, tak to už taky není pravda.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod penav 28. 6. 2018 18:57

Dík, to jsem nevěděl.
penav
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 30. 6. 2018 23:46

Na stránkách mujkaktus.cz píšou, že ty simky za 50 Kč jde objednat až do 9.7. nebo do vyprodání zásob. Takže tu akci prodloužili, když se původně snad psalo do konce června?
Myslíte, že ty sim karty jde objednat v několika dávkách, třeba 2+2+1, když předem nevím, kolik jich budu přesně potřebovat? Nebo po první objednávce mne to na moje jméno a adresu už na další objednávku nepustí, jako že by to bylo omezeno nikoliv počtem kusů, ale na jedinou objednávku? Nevyzkousel jste to někdo?

-- 1. 7. 2018 01:01 --

Viděli byste to jako riziko odkládat tu objednávku sim karet až těsně před to datum nebo na to datum 9.7., protože tam píšou taky "nebo do vyprodání zásob" nebo byste to chápali jenom jako takovou jejich frázi a nebáli byste se toho?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 7. 2018 00:24

Já poprvé objednal 6ks, podruhé také 6ks a bez problému, určitě můžeš objednat vícekrát menší počet
S objednávkou bych asi moc neotálel, protože může dojít skutečně k vyprodání zásob
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků