Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Redmarx 17. 11. 2013 01:38

Casial: No mam dva smartphony, jsem si poridil z ciny, ze jeden budu pouzivat a druhej predam dal, ale nakonec si chci nechat oba. :-) Soucasnou SIMku, ze ktery obcas volam, mam u MOBIL.CZ. Ja moc za volani neutratim (pocitam tech 400Kc za rok co jest minimum, respektive je to 2x200) a super je ten internet zadarmo, to se na smartphonu uzasne hodi. Jinak ja jsem temer porad na wifi, takze volam pres mobil pres VOIP, tam mam 0,6Kc/min., to zadnej virtual nemuze prekonat. A kdyz na wifi nejsem, tak obvykle jen pisu pres jabber a msn. Potrebuju teda SIM do druhyho mobilu, preci jenom kdyz uz ho mam, tak to nebudu pouzivat bez SIM ne ;-), pocitam, ze volat z nej budu jen vylozene vyjimecne, ale chtel bych tam mit co nejlevnejsi internet v mobilu a pocitam, ze bych za to urcite nechtel dat vic nez 1000Kc rocne. Na Kaktusu me zaujal ten balicek za 50,- na mesic + bych si ho na leto, kdy jsem i mimo wifi rozsiril na 3 mesice na vyssi FUP. Co jsem zatim prohlizel, tak jsem nenasel lepsi nabidku nez Kaktus, akorat s tim fejsbookem me to odrazuje, asi taky nic lepsiho nebudes vedet s ohledem na zminene pouziti?
Redmarx
Junior

Odeslat příspěvekod Casial 17. 11. 2013 01:47

Mno, tak to se zkus mrknout na GoMobil, sice to není předplacenka, ale mají i paušál za nula+balíčky - a za 50kč/měs. dostaneš 50MB dat. Jsou v síti T-mobilu. Já to mám taky jako rezervní simku "kdyby něco", teď jsem ji měl v notebooku na internet, ale nahradil jsem ji tescem, takže zruším datový balíček a za 0kč měsíčně bude odpočívat v šuplíku do doby, než se bude zase hodit :)
http://www.gomobil.cz/tariff/tariff-start
OnePlus 8T@Odorik&Allrisk
♫: Denon DCD-1500AE•Vincent KHV-1pre•Xduoo XA-10•Sennheiser HD800•AKG K702•Behringer Truth B2031P•
Casial
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redmarx 17. 11. 2013 11:54

dik, koukal jsem na ceniky, ale tada me prijde vyhodnejsi ten Kaktus. ;-) Pujdu do nej.
Redmarx
Junior

Odeslat příspěvekod ostrava2014 22. 11. 2013 14:16

Dle dostupných informací i pro "neFacebookaře" měl být promo team dnes v centru Ostravy na Masarykovo nám. 11 - 17. Mezi 12 a 12,30 jsem se pohyboval po centru a Kaktus nikde. :/
ostrava2014

Odeslat příspěvekod polda 22. 11. 2013 21:12

Byli na obědě,v normálním světě to tak funguje,že mezi 12.00-14.00 se nedělá. Jen v Čechách to nejsou lidi schopni pochopit.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bublacek 3. 12. 2013 17:24

Kaktus pěkně maká a ještě k tomu učtování po vteřinách..1+1..super..jen tak dál...
bublacek
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod redfox1 12. 12. 2013 13:13

Právě jsem si ve FAQ přečetl, že pro "free" připojení na FB nelze použít Operu mini, protože se údajně připojuje přes server Opery. Jaký jiný prohlížeč se dá použít pro klasický telefon bez OS, který umí pouze Javu?
redfox1
Junior

Odeslat příspěvekod Voda-ve-fonu 12. 12. 2013 13:24

Ten vestavěný. Zabudovaný od výrobce v telefonu.
Nokia 3310 > Nokia 3100 > Nokia 6230i > Nokia 6120c > Nokia 5800 XM > Vodafone 945 > Sony Xperia Tipo Dual
Voda-ve-fonu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ddaveid 12. 12. 2013 15:47

I opera, ale nesmíš použít funkci turbo=off road.
ddaveid
Junior

Odeslat příspěvekod redfox1 12. 12. 2013 17:46

Já tam mám ještě nějakou starou verzi (v4), ani nevím, že by se tam tohle nastavovalo, možná ano.
Imho když vypnu turbo, tak by to mělo jít přímo, s turbem přes server Opery, ne?

-- 14. 12. 2013 19:48 --

Takže, je to tak, že v Opeře Mini je turbo zapnuté a nedá se vypnout, takže pro Kaktus nepoužitelné.
V Opeře Mobile se turbo vypnout dá, takže OK.

Jediný problém je ten, že Mini je v Javě - pro "hloupé" telefony, zatímco Mobile je klasická aplikace a je tudíž potřeba smartphone.
Resumé - starší telefon jen s Javou je s Operou pro FB/Kaktus nepoužitelný.
redfox1
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 18. 12. 2013 21:29

Na internetu Kuktus psal že bude zveřejnovat místa promotýmu , ale Prosinec se nedá nikde najít. Nevíte prosím někdo kdy a kde budou v Olomouci? Byl bych Vám vděčný.Chystám se tam. ;-)
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod redfox1 18. 12. 2013 21:54

Na FB psali, že to zveřejňovat už nebudou. Osobně se mi také zdá pořizovací cena samotné SIM karty 49 Kč docela vysoká, prostě T-Mobile se nezapře..
redfox1
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 18. 12. 2013 22:07

neni vysoká, no jo vlastně já zapoměl, že tam je kredit v hodonotě 50Kč. :-)) děláš si srandu nebo si to fakt myslel vážně s tou drahotou? ;-) zkusim na ně narazit a pokud ne koupim si ji v trafice.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod redfox1 18. 12. 2013 22:15

Karta stojí 99, z toho jen 50 je kredit.
Minuta volání tak vyjde téměř na 6 Kč (do prvního dobití).

Zajímalo by mě, jestli někde jde koupit i za méně, než přes web (třeba v trafikách)
redfox1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků