Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 10. 2013 12:40

Jde o to, jestli tyhle nízké dobíjené částky prodlužují platnost kreditu resp. sim.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sonix 8. 10. 2013 13:32

CITACE ZE STRÁNEK:
Jaká je platnost kreditu a jaká je platnost balíčku?
Karta s kreditem je platná rok od posledního nabití jakoukoli částkou. Balíček je platný 30 dní. Když si přikoupíš balíček stejného druhu, prodlouží se ti i platnost původního. Příklad: Mám balíček SMS a zítra mi končí jeho platnost. Když si dokoupím další SMS balíček, platnost se mi prodlouží. Když si ale koupím např. balíček dat, k prodloužení nedojde.

PS: navíc prý zbylý kredit na požádání vrátí bez poplatku :tleskani
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 10. 10. 2013 19:57

Můžete mi přiblížit, jak je to s výběrem čísla u tohoto operátora? Já to dle info na FB v diskuzi, kde se mohu nakouknout, aniž tam mám účet, pochopil tak, že si na webu objednám tu jejich kartu za 99,-Kč a až ji budu registrovat, tak si zvolím číslo z nabídky. Předpokládám, že tedy tato karta je bez čísla s kreditem 50,-Kč a jakmile se bude registrovat, tak se zvolí číslo.

Jestli se mýlím, opravte mě prosím. Díky za informace.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod sonix 11. 10. 2013 21:43

Ačkoli nesnáším facebook, tak jsem ho byl nucen použít a zjistil jsem, že opravdu stačí dobít ročně 50 Kč (platební kartou přes internet) a 12 měsíců už dobíjet nemusíte, po této lhůtě vám zablokují odchozí služby a máte ještě měsíc na dobití, a původní kredit vám přičtou k dobité částce.
Pokud se jedná o balíčky, tak když si nějaký pořídíte, tak máte 30 dní na obnovení, tím pádem se zbylé jednotky přičtou k novým, ovšem pokud již neobnovíte balíček, tak vám volné jednotky propadají. Různé balíčky se mezi sebou neprodlužují, tedy balíček volných minut neprodlouží končící balíček sms atd.
Pokud si koupíte 1 balíček a kredit vám klesne na nulu, pak již nebude možné používat ostatní služby. Např. při balíčku volání nebude již možné použít sms ani internet, kromě stránek facebooku + stránek kaktusu, ty jsou vždy zdarma a funkční.
Zajímavá věc je, že kredit půjde přeposílat z jedné simkarty na jinou v rámci sítě KAKTUS.
Ale pozor, volání z T-mobile do Kaktusu se považuje jako volání do jiné sítě!!!

Ohledně výběru čísla je na facebooku tyto odpověďi:

Ahoj Jirko, na webu je to pod položkou aktivovat kartu. Po zadání výrobního čísla SIM karty a PUK2 (obě čísla najdeš na kartičce, ze které vyloupneš simku) a potvrzení můžeš v druhém kroku vybrat to nejlepší číslo pro tebe! Hezký číslo přeje Pavel

Ahoj, číslo si můžeš vybrat z kterékoli SIM karty Kaktusu. Je to zařízené tak, že SIM karty jsou bez čísla a když si číslo aktivuješ, je ti buď přiřazeno náhodné číslo, nebo si číslo vybereš.
Na webu si číslo vybereš v sekci "aktivovat kartu" po zadání údajů o čísle SIMkarty a PUKu2 (v druhém kroku aktivace). SMSkou pak pomocí kodu AKTIVOVAT (bez výběru čísla) nebo AKTIVOVAT 7350XXXXX (bez mezer). A je jedno, jestli si pro SIM kartu zajdeš do trafiky nebo si ho objednáš z netu, číslo si budeš moct vybrat vždycky. Danča
Naposledy upravil sonix dne 12. 10. 2013 17:39, celkově upraveno 1
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 11. 10. 2013 22:34

Děkuji za informace Sonixi.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod szantus 15. 10. 2013 07:56

Včera SIM dorazila - jako doporučený dopis, odesílatel arvato services k.s. , u Početky 1734, 288 02 Nymburk, je tam na vylomení nano SIM + v balení adaptér na micro a mini SIM, nějaké povídání a 4x reklamní samolepky v kaktus designu ( každá jiná ), dodák i faktura vystavená spol. T-Mobile Czech Republic a.s.
V mobilní branži od roku 1997 - můj první: Ericsson GA628, pak dlouhá řada...
Nyní Huawei Mate 10 a 20 Pro, iPhone 12 mini, Samsung S24 - 8/256GB, iPad Mini Cellular (2021), Win 10 PC/Win 11 NTB.
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 15. 10. 2013 21:08

Kdo chce přenést číslo ke Kaktusu, tak pozor na to, že SIM karta od Kaktusu nesmí být aktivní. Pokud SIM aktivujete, nelze převést číslo.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 17. 10. 2013 12:45

v pondělí mi dorazila kaktusácká simka, hned jsem zadal na jejich stránkách přenos od vodafonu včetně ČVOP a dnes přišla SMS, že se to dneska v noci překlopí :-) sice jsem měl tarif ČD, ale nevolám a nepíšu SMS a takhle díky těm kombinacím balíčků, dobíjením od 50 Kč a účtování po vteřinách hned od začátku je to pro mě jasná volba.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 17. 10. 2013 13:49

Kdo by to byl ještě nedávno řekl, že T-Mobilácká předplacenka bude lepší než ČD Bonus... S takovou ten český Vodafone za chvilku nikdo nebude chtít ani zadarmo. Z nejlepšího operátora je totální outsider. Aneb jak pros*at všechno od A až do Z.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas1107 17. 10. 2013 16:52

CD Bonus je stale v celkem velkem rozsahu pouziti stale vyhodnejsi.

A pri zapocteni tarifikace vychazi cena Kakusu za minutu stejne jako Blesku, mobil.cz, studentfone, protoze se uvadi, ze 60+1 prodrazuje tarif o 16-17%
lukas1107
Junior

Odeslat příspěvekod Well-being 17. 10. 2013 18:27

Dle informace Kaktusu ze stránek facebooku jsem pro simkartu zašel do trafiky GECO, konkrétně v Albertu v Trutnově (také info Kaktusu s facebooku), kde o této simce neměli ani tušení ...
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terminator3 17. 10. 2013 18:59

Tak tak, přišel jsem do Geca a když jsem řekl, že chci Kaktuse, vytřeštili na mne oči, že nic podobnýho nikdy neslyšeli :-)
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joachym1 17. 10. 2013 19:08

sonix píše:PS: navíc prý zbylý kredit na požádání vrátí bez poplatku :tleskani

To jako fakt? A jakym zpusobem?
joachym1
Junior

Odeslat příspěvekod Majk 18. 10. 2013 00:52

Na FB mají seznam míst, kdy kde rozdávají SIM zdarma, pokud to má někdo při cestě, dobrej způsob, jak ušetřit 100 Kč.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod joachym1 18. 10. 2013 01:15

To sem nekdo zkopirujte, facebook normalni clovek nema. 8-P
joachym1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků