Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 24. 12. 2017 10:33

nesmí zmizet ten úvodní (bonusový) kredit, a když se dobije mimo HD tak se bonus neprodlouží a bonus se čerpá přednostně, takže i kdybys dobil jen tak 50, tak stejně při obnově se strhne bonus kredit a nový bonus už pak bude mít platnost jen 30dní, ale chytit bonus není zas takovej problém, pokud přes den nespíš, mě za 2,5roku u kaktusu utekl jen jednou a to nemam zadny notifikace ani sledovaci aplikace, nebo druhá varianta vykašlat se na dual sim a na druhou sim na volání (pokud ho nemáš zadarmo) a používat kaktus i na volání a tím pádem odpadá problém s nutností dlouhé platnosti bonusu a net tě bude stát málo kdykoliv, u kaktusu je volání jedno z nejlevnějších, spíše nejlevnější na trhu pokud člověk nepotřebuje opravdu stovky minut (400 a více za měsíc)
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Obyvatel 27. 12. 2017 10:44

Pokud vypnu samoobnovující datový balíček, mohu zbývající data spotřebovávat až do konce platnosti SIM karty (tedy i několik následujících měsíců) nebo jen do data, kdy by se tento balíček znovu obnovil (takže nanejvýše 30 dnů)? Děkuji. Na FB Kaktusu nikdo neodpovídá :-)
Obyvatel
Junior

Odeslat příspěvekod Kaja_z_Brna 27. 12. 2017 10:48

Jen do data, než by se balíček znovu obnovil. Nespotřebovaná data propadnou.
Kaja_z_Brna
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 27. 12. 2017 13:52

Odměna za dobití 27. 12. 2017 15–17 hodin
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zafe 27. 12. 2017 15:23

Ten Kaktus je tak trapnej a ubohej, až to bolí.
Utahují šrouby, místo 3 dobíječek dají 1. Pak někdy milostivě 2, ale zkrátí je ze 4 na 2 hodiny.
Co se asi tak stane? Ty jejich potěmkinovské systémy spadnou, tentokrát vydržely 15 minut od začátku dobíječky. Teď už nefachá část samoobsluhy.
zafe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 27. 12. 2017 15:27

zafe
3 dobijecky uz nejsou temer 2 roky...krom lonskych vanoc.. ja po zkusenosti s O2 v poslednich dnech u rodicu rikam ze kaktus je absolutne zlatej a nejlepsi op..ackoliv ma svoje mouchy, takhle kdyby vsichni tak ten mobilni trh vypada u nas trochu jinak..
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mart910 27. 12. 2017 15:49

Tak super, dobito za 500 a mam na cely rok o internet postarano :)
mart910
Junior

Odeslat příspěvekod scotch11 27. 12. 2017 16:05

zafe, zafe ... ber to s větším klidem a rozeber si nabídku na trhu (pro obyč smrtelníky, ne firmy), dej si svoje požadavky (nejen datové), porovnej možnosti a pak plivej žluč. Já tvrdím, že Kaktus v Tvém žebříčku jistě nebude tam někde dole...Já Ti dám svoje "pluska" pro Kaktus: vteřinová tarifikace, převod dat, cena dat, signal (T-Mobile) v oblasti, kde se nejčastěji pohybuji (O2 místy ani není)...

mart910: ihned si dokoupil balíčky (100,- - 1000 MB)?
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 27. 12. 2017 16:32

mart910 asi nic nedokupoval, ale zvolil jinou strategii, vhodnou pro dnešní stokorunovky, viz 23. 12. 2017 16:40
za investovaných 600 KČ se prakticky rok už o nic nestará, pokud si vystačí měsíčně v průměru s těmi 500+250 MB
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scotch11 27. 12. 2017 17:17

Aha, tak tato strategie neni pro mě, můj bonus žije pouze 30 dní.
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mart910 27. 12. 2017 19:50

Presne tak s kartou za 100 (teda dve karty) a platnosti 12 mesicu jsem dobil za 500 + 500 bonus + 100 na karte + 1 mesic zdarma a mam 1 rok 500+250 a nemusim nic nerist (leda ze bych nemel dost kreditu ale to si pohlidam :) )
mart910
Junior

Odeslat příspěvekod PavlosPM 28. 12. 2017 11:09

Zafe: Když není nabíječka, je to špatně, když je nabíječka, tak je to taky špatně, moc to nechápu. Když vím, že jsou v době nabíječky některé dobíjecí kanály přetížené, tak si připravím jiné možnosti a že jich je dost. U některých se ani nemusíš zvednout ze židle. Proč se tady pořád někdo neustále diví? Stejně tak jako, že "dnes jsem si dobil ráno" a podobné nářky. Plus mínus se dá odvodit kdy dobíječka asi tak bude a tím pádem se přizpůsobím, nebo je to tak složité? Mám Kaktus na data asi půl roku a žádnou dobíječku jsem nezmeškal. Za prosinec jsem nakoupil za 2 X 500 Kč ( = 2 000 Kč s bonusem ) data, tedy 1GB za 50 Kč a jsem v pohodě. Vzkaz těm co tu neustále pláčete: Jděte se bodnout, je to pouze Vaše neschopnost si to ohlídat, nebo zařídit. Jen mimořádně se operátorů zastávám, ale Kaktus nabízí na domácí poměry slušnou nabídku bez závazků, hlavně data. Na volání a SMS mám velice dobrou cenu tarifu u Vodafonu, data jsem vyřešil u Kaktusu a maximální spokojenost i s převodem dat!
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mangalica 28. 12. 2017 16:02

Kaktus je stále opravdu tou nejlepší volbou pro většinu lidí, kteří nevyužijí flat; ale nejen podmínky (výhodného) užívání, ale taky častá nefunkčnost některých částí systému jsou opravdu k vzteku.

Včera jsem se pokoušel dobít prostřednictvím aplikace a nešlo to. Měl jsem k dispozici pouze telefon, takže jsem musel přes Chrome, přepnout na desktopovou verzi webu a teprve přes ni se mi podařilo dobít. A takový špeky to hází každou chvíli nějaký...

Já si většinou nějak poradím, ale lidi, co se tolik neorientují, nemají šanci a de facto jsou nucení mít nějakej ten paušál nebo předplacenku se základní nabídkou...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 28. 12. 2017 17:25

Informační email o posledních HD mi kupodivu přišel včas a času na případní dobití kreditu jsem měl dost, ale tyto HD jsem si nechal ujít, poněvadž kreditu mám momentálně dostatek a hromadit jej nechci.

Co mě ale docela překvapuje, jsou časté stížnosti ohledně nefunkčnosti dobíjení přes aplikaci během HD. Možná si někdo myslí, že kredit lze dobíjet jen a pouze přes aplikaci a možná by v tom měl Kaktus udělat nějakou osvětu, což ale nefunkčnost aplikace samozřejmě neomlouvá. Já přes tu aplikaci nedobíjel kredit snad ještě ani jednou, když jsem doma během HD, tak si raději dobiju přes internetové bankovnictví na PC, když jsem pryč tak můžu využít bankovnictví v mobilu nebo si dojdu k nejbližšímu bankomatu či terminálu Sazky a nemusím se spoléhat jen na vytíženou aplikaci.
Já si pamatuju doby, kdy se kredit na předplacenkách dobíjel jen pomocí dobíjecích kuponů a to by byl teprve nářez, během dvou hodin trvajících HD běhat po městě po trafikách a shánět dobíjecí kupóny :D.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod PavlosPM 28. 12. 2017 18:20

Mám dotaz, většinou při HD dobíjím přes bankovní aplikaci, nepravidelně v trafice, ale teď naposledy včera mi překvapilo, že když jsem chtěl dobít za 500 Kč, obsluha chtěla při platbě kartou 510, 50 Kč. Vždy jsem na jiných místech platil bez příplatků. Jaké máte zkušenosti!?
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků