Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xlendi 11. 9. 2017 13:59

Při dobíjení přes novou aplikaci na androidu - dobíjený kredite se nezobrail. Na webu ale v pořádku. Převedl jsem 200 Kč přes aplikaci (i když mi ukazovala zústatek 106 Kč) a až poté se vše v apliaci umoudřilo. Jinak latence mezi dobitím a načtením kreditu na webu asi 3 minuty (dříve to bývalo okamžitě). Nevím, asi nás dobíjelo najednou moc :-)
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod fred 11. 9. 2017 14:18

Vtipné. Dostal jsem opět 200,- normálního + 400,- bonusového kreditu :-D no stěžovat si nebudu...
Xiaomi Mi9
fred
Junior

Odeslat příspěvekod peter23p 11. 9. 2017 16:08

v té aplikaci Kaktus Dobíječka musí být zapnutá ta synchronizace FB? a funguje aplikace i dále po vypnutí na pozadí?
peter23p
Junior

Odeslat příspěvekod hrabe.x 11. 9. 2017 17:32

já to platil dnes hotově v trafice a jak ženská za pultem zmáčkla potvrzení platby, SMS přišla tak za půl sekundy.
hrabe.x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 9. 2017 17:51

peter23p píše:v té aplikaci Kaktus Dobíječka musí být zapnutá ta synchronizace FB? a funguje aplikace i dále po vypnutí na pozadí?

FB vubec nemám, ale v aplikaci mám zapnutou synchronizaci a funguje to :-D
Jinak aplikace by asi měla běžet na pozadí, já ji dal mezi chráněné aplikace (u Huawei)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 11. 9. 2017 18:13

mám taky Huawei takže to je přesně to co mě zajímalo ;-)
peter23p
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 9. 2017 19:04

v tomto článku je shrnuto, kde sledovat upozornění na HD
https://www.cnews.cz/mate-sim-od-kaktus ... k-kreditu/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rado1423 12. 9. 2017 09:35

V prve rade se ma sledovat HD na Kaktusích webovkách kterým to spodní okno do půl sedmé (záměrně?) nefunguvolo. Takze nyni HD po vice nez mesici s tim, ze doba je jen 14-18 a info se objevi pouze na FB presne v ty dve hodiny a pres apku i web dobit nejde... Opravdu kredit navic pro vsechny
rado1423
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 12. 9. 2017 10:12

na stránky kaktusu jsem koukal dvakrát - prvně na začátku akce a pak ke konci pro ujištění do kdy platí a okno jsem tam měl v obou případech a i na stránce chceš přidat bylo vše ok, takže to bude problém spíše jinde, jediné s čím si dali hodně na čas bylo uveřejnění i samotný dokument v pdf ještě v půl 1 neexistoval
jinak stejně sledovat hlavní kaktus stránku je snad ta nejhorší možná varianta..tam se totiž všechny HD ani neobjevují, když už stránku, tak sledovat stránku https://www.mujkaktus.cz/chces-pridat
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Vaso00 12. 9. 2017 10:17

Tak já měl štěstí, že mi to vyskočilo na FB a dobil jsem. Prostě se snaží, ať si HD všimne co nejméně lidí... Což nevím, jestli je zrovna vhodná metoda :-)
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 12. 9. 2017 10:21

Ja jsem dobijel dve cisla pres apku a vse v pohode. Jen to zobrazeni noveho zustatku v apce trochu vazlo.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 12. 9. 2017 11:21

V dozvídání se včas o HD zatím nevidím moc problém. Alespoň pro ty, kteří nečtou emaily třeba jen jednou denně ráno nebo večer, ale chodí jim třeba na mobil. Ty follow emaily, alespoň u mne, fungují tak léta zcela spolehlivě (viz. 1.strana), zmeškat HD tak nelze.

rado1423 píše:Takze nyni HD po vice nez mesici

Tak to je zcela pravda. Normální člověk si řekne "Tak minule byl 11.srpna, dnes je 11.září, takže dali druhý přesně zas za měsíc". Ovšem hnidopichové pokládají za nutné sdělovat informace "po více než měsíci" nebo 11. září v poledne psát "Jednou za měsíc rovná se 11.8. -> 10.9. Dnes už je v běhu druhý měsíc a HD v nedohlednu" :-)

JayDeeSq píše: když už stránku, tak sledovat stránku https://www.mujkaktus.cz/chces-pridat

Lepší spíš sledovat https://www.mujkaktus.cz/dokumenty , tam to bývá občas i o pár hodin dřív, což se může někomu hodit.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 12. 9. 2017 11:43

Mesic sem, mesic tam - balicek je stejne na 30 dni.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nhabi 12. 9. 2017 17:01

V obchodě google je nově další appka, která posílá oznámení na dobíječku. Jmenuje se kaktus notify a je pro android 5+. Odzkoušeno a u mě funkční.
nhabi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mmulicnik 13. 9. 2017 17:42

Bude uz konecne aktualizovan ten navod z prvni strany jak nejefektivneji vyuzit bonus kredit? Docela by se mi ted hodil, budeme ted doma prechazet na kaktus...

Mysleno je tim konkretne treba nakoupeni tech nejdrazsich balicku (internet, minuty) a pak zmena na nejlevnejsi (samoobnovovaci), vysledek by mel vystacit na par mesicu, ale nevim jestli je to tak mozne udelat.
Sony 55XF9005
Asus Xonar Xense (rozžvýkány) + Senn PC 350
mmulicnik
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků