Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod penav 10. 12. 2018 18:05

To co píše PavlosPM nejspíš neplatí, nezachytil jsem nikde žádnou reklamu, nebo zmínku. Bráchovi přišlo na mobil zvýhodnění, resp. 50 % sleva na všechny samoobnovovací datové balíčky (který aktuálně nemá).
penav
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 10. 12. 2018 19:13

PavlosPM píše:Dnes dobíječka 17-20 hod a tím pádem dokup dat za 50 Kč / 1 GB. Super

Uvádět, že během dobíječky je dokup dat za 50 Kč / 1 GB je minimálně matoucí, ale spíše zavádějící až nesmyslné. Jednak ne každý musí během HH dobíjet a taky by si někdo mohl myslet, že když si dobije 500 Kč, tak dostane bonus 500 Kč a za výsledných 1000 Kč by si mohl koupit 20x 1 GB / 50 Kč, ale ve skutečnosti si koupí jen 10x 1 GB / 100 Kč. Že se díky dobíjení během HH dostanu na cenu dokupu 50 Kč za 1 GB ještě neznamená, že 1 GB stojí 50 Kč!

PavlosPM píše:Až bude v prosinci dobíječka je možnost dokupovat 1 GB dat za 50 Kč, stejně jako loni kdy jsem celkem dobil 2 x za 500 Kč a nakoupil data do zásoby - 40 GB. Tak si to nenechte ujít!

Pokud si dobře pamatuji, tak přesně stejná akce 1 GB za 100 Kč byla i loni a nějak mi nesedí, že jste za do dobití 2x 500 Kč nakoupil 40 GB dat do zásoby. Podle mých výpočtů 2x 500 Kč + 2x 500 Kč bonus = 2000 Kč vyděleno 100 Kč / 1 GB = 20 GB. Hádám, že jste se do těch slev zamotal a sečetl HH s tou vaši cenou 50 Kč / 1 GB ;-).
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod mojmax 10. 12. 2018 21:15

Jojo, trošku se do toho chlapec zamotal. :)
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod xondrax 10. 12. 2018 21:56

A muze vubec behem HH nabit jedno cislo 2x aby dostal 2x bonus?!?
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod danielkop 10. 12. 2018 22:43

trošku z jiného soudku, pokud to nevadí ;-)

může někdo potvrdit, jak funguje dnes ta vánoční akce s dvěma Simkami za 100 kč celkem jak se nyní u Kaktusu dá koupit?

Jaký je na těch Simkách kredit? Na obou bonusový? Protože pokud nabiju v HD a dostanu 2x tolik tak mi i ten zdvojnásobený kredit bude platit do konce platnosti původního kreditu na Simce (protože i ten původní je bonusový a platí rok)? Nebo to platí pouze pro jednu Simku?

Díky
Dan
danielkop
Junior

Odeslat příspěvekod Lomax 10. 12. 2018 22:46

xondrax píše:A muze vubec behem HH nabit jedno cislo 2x aby dostal 2x bonus?!?

Ne (viz předchozí strana), ziki počítá 2x protože jsou aspoň 2 dobíječky v měsíci, IMHO.

danielkop píše:může někdo potvrdit, jak funguje dnes ta vánoční akce s dvěma Simkami za 100 kč celkem jak se nyní u Kaktusu dá koupit?

Pokud je to stejné jako před rokem, což bych se vsadil, tak jsou to normální 2 balení SIM se 100 Kč bonusem na 1 rok každá, jen na jedné je navíc nalepená samolepka, že je zdarma.

Čili není v tom žádný háček, můžete být v klidu, Kaktus podrazy dosud nedělá.
Kaktus. Je o 72 % levnější než po slevě (75% a 25%) u Vodafone. Nyní 6 aktivních SIM. :)
T-Mobile Twist 499 Kč za 12 měsíců po 1 GB: 7 SIM.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 10. 12. 2018 22:59

danielkop: Hádám, že to je stejná akce jako loni, takže za 100 Kč dvě simky a každá se 100 Kč bonusovým kreditem. Těch úvodních 100 Kč je bonusových s platností rok, takže na ten rok prodlouží "životnost" i bonusovému kreditu z happy hours. Loni jsem si ty dvě simky za 100 Kč kupoval, jednu z nich aktivoval asi v lednu, dobil během HH kredit a ten čerpám ještě doteď (na 500MB samoobnovovací balíček za 100 Kč). Druhou simku jsem aktivoval teprve nedávno při listopadových HH a platnost kreditu je do listopadu 2019.

xondrax, Lomax: Dvojnásobné dobíjení jednoho čísla během HH jsem pro výpočet neřešil, klidně mohl dobíjet dvě simky, které po vyčerpání zahodí nebo jak píšete, mohl využít dvou HH.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod danielkop 10. 12. 2018 23:02

ziki: díky, tam přesně mířil můj dotaz....

nicméne má to už někdo potvrzené? ;-)
danielkop
Junior

Odeslat příspěvekod Lomax 11. 12. 2018 12:56

Ta zpráva o dodatečných megabajtech, kdy místo ceníkových 500 MB za 100 Kč se navýší o 1 GB za 100 Kč, je teda fake news?
UPDATE: Aha, nedošlo mi, že se musím přihlásit a otevřít si Nakoupení balíčků. Jinde to nikde nevidím, asi to tají.
Naposledy upravil Lomax dne 11. 12. 2018 14:57, celkově upraveno 1
Kaktus. Je o 72 % levnější než po slevě (75% a 25%) u Vodafone. Nyní 6 aktivních SIM. :)
T-Mobile Twist 499 Kč za 12 měsíců po 1 GB: 7 SIM.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 12. 2018 13:03

Za 100kč je teď na webu Kaktusu 1GB dat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlosPM 12. 12. 2018 22:08

Však to píši poměrně jasně, že byla dobíječka a tím pádem bylo 1 GB dat za 50 Kč.
Nick Cave píše:PavlosPM: ale do toho jsi započítal i bonus při HD, jinak teď je v samoobsluze dokup 1GB za 100kč
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirikaplan 14. 12. 2018 07:55

danielkop píše:trošku z jiného soudku, pokud to nevadí ;-)

může někdo potvrdit, jak funguje dnes ta vánoční akce s dvěma Simkami za 100 kč celkem jak se nyní u Kaktusu dá koupit?

Jaký je na těch Simkách kredit? Na obou bonusový? Protože pokud nabiju v HD a dostanu 2x tolik tak mi i ten zdvojnásobený kredit bude platit do konce platnosti původního kreditu na Simce (protože i ten původní je bonusový a platí rok)? Nebo to platí pouze pro jednu Simku?

Díky
Dan


Taky by mě toto zajímalo. Už jste někdo zkusil? Díky
jirikaplan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 12. 2018 08:41

Jsou to 2 stejné SIM co se prodávají samostatně za 100 na jedné je přelepka že je zdarma a není určena k prodeji. 100kč je bonusových s platností rok od aktivace SIM takže pokud není utracen bonus každý další přebírá konec platnosti původního. Když druhou aktivuješ po roce máš zase bonus z dobití na 12 měsíců od aktivace.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SSJS 15. 12. 2018 06:53

Dobrý den, když vypnu automaticky obnovovaný balíček, tak mi zůstanou data nebo mi zmiznou? Chci je vyčerpat a přejít k jinému operátoru.
SSJS
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 12. 2018 07:19

Zůstanou, ale jen do doby, kdy by se měl obnovit ten nový balíček, i když je vypnutý, po tomto termínu všechna data propadnou
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků