Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nerval2 10. 2. 2019 18:54

3D Secure neni otazka karty, ale obchodnika, kteremu platis.
Osobne bych se nebal, ze byl kredit ziskan nelegalne. Chce na nem pouze vydelat/usetrit.
Kdyby nasel nekoho, kdo ho od nej odkoupi za plnou cenu, mel by pak vsechny vyuzite sluzby u Kaktusu zcela zdarma. Kdyz najde nekoho, kdo ho odkoupi za 60 % ceny, znamena to pro nej 60% slevu oproti cenikovym cenam.
Pri standardnim vyuzivani dobijecek bez spekulaci s nebonusovym kreditem mame 50% slevu oproti cenikovym cenam.
nerval2
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 10. 2. 2019 20:04

3D Secure není otázka obchodníka, ale banky. U své banky si můžu v IB 3D Secure volitelně vypnout / zapnout.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nerval2 10. 2. 2019 21:42

Mylis se. Je to tak, jak jsem napsal.
U sve banky si treba muzes 3D Secure vypnout, ale kdyz ho mas normalne zapnuty, zalezi ciste na obchodnikovi, kteremu platis, zda 3D Secure bude vyzadovat, nebo ne.
To bys musel na te karte zakazat placeni bez 3D Secure. A o takove moznosti jsem zatim nikde neslysel.
nerval2
Junior

Odeslat příspěvekod suram 10. 2. 2019 22:09

Jde nabít kredit Kaktusu kartou bez 3DS? Nejde. Po mě to chce vždy kód z autorizační SMS.

3DS je ochrana banky před neoprávněnými transakcemi, tedy není to ochrana uživatele karty. Pokud uživatel reklamuje neoprávněnou transakci, banka má ze zákona povinnost neoprávněné transakce sama uživateli hradit, ale když byla transakce autorizována přes 3DS, není to pro banku neoprávněná transakce, ale transakce oprávněná a nebude tedy uživateli hradit nic.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 10. 2. 2019 22:15

Z mých zkušeností je 3d secure většinou vyžadováno při platbách kartou on-line, výjimku tvoří PayPal a Aliexpress kde autorizace prošla bez ověření 3d secure. Přesně z toho důvodu si nechávám posílat všechny autorizace transakcí na kartě přes SMS.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.kure 11. 2. 2019 18:03

Máte pravdu. Na zkoušku jsem dal 3DS vypnout a hned upozornění v IB:

Varování o deaktivaci 3DSecure: po deaktivaci tohoto zabezpečení nebude možné platební kartou provádět internetové platby, a proto banka deaktivaci služby nedoporučuje.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nerval2 11. 2. 2019 18:44

Jinymi slovy tvoje banka ti neumoznuje 3DS vypnout. Ale zda ho bude vyzadovat obchodnik nebo ne, je na nem. Pokud 3DS nepodporuje obchodnik, platba proste probehne bez nej.
Coz ale neni pripad Kaktusu (stejne jako temer vsech ceskych serioznich obchodniku), ten 3DS podporuje, takze tu mame "trochu" OT. Sorry, ja s tim zacal. Chtel jsem jenom uvest na pravou miru nrpresnost, co tu nekdo napsal, a nenapadlo me, ze z toho bude diskuse...
nerval2
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 2. 2019 14:30

Dnes od 17 do 20 dobíječka.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 2. 2019 20:59

Dnes se mě stala zajímavá věc při dobíjení. Ze záhadného důvodu při dobití 200kč to přidalo bonus 400kč. Vzhledem k tomu že první dobití s bonusem 200% jsem měl na této kartě zhruba před dva a půl rokem je to zajímavé asi nějaká chyba v systému.
anonymni

Odeslat příspěvekod odlisny 12. 2. 2019 21:13

to mohlo způsobit změna čísla, původně jsi dobíjel na jiné číslo
odlisny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 2. 2019 21:21

anebo měl svůj šťastný den, protože mi se jednou stalo, že na stabilní delší dobu používané číslo jsem dostal za 500 ještě 2x 500 bonus :-D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 2. 2019 18:24

Spíš asi šťastný den, SIM karta je od začátku ze stejným číslem.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymius 13. 2. 2019 20:10

Vrati Kaktus kredit na ucet kdyz prechazim jinam ?
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 13. 2. 2019 21:37

Prodej ho jako suram na predminule strance.
T-M jako sitovy operator to ma/mel zpoplatneno 119 Kc.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymius 14. 2. 2019 08:42

V ceniku sem zadny poplatek nenasel :roll:
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků