Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod suram 14. 2. 2019 09:28

Kaktus poplatek nemá, zažádat se musí na jejich facebooku myslím až po převodu nebo zrušení čísla, takže pokud vrácení kreditu zamítnou, již není návratu ke kreditu, je to trochu risk. A jak už je psáno v podmínkách dobíječek, nevrací kredit, za který byl získán bonus, který byl spotřebován.

Kód: Vybrat vše
https://www.mujkaktus.cz/documents/285543/0/Odměna+za+dobití%2010.12./7ef0ded4-e84b-4e15-96e4-d472c9986a47?version=1.0

6. Nabídka není určena pro Účastníky, kteří jsou podezřelí ze zneužití SIM karty. Žádost o vrácení standardního kreditu při ukončení Smlouvy v případě, kdy byl ze strany Účastníka vyčerpán pouze bonusový kredit, který byl získán v rámci Nabídky, je ze strany Operátora považována za zneužití kreditu či procesu jeho výplaty dle článku 2. VPST a Operátor je v takovém případě oprávněn odmítnout kredit vrátit.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod spinE. 20. 2. 2019 17:30

Ahoj. Tak uz nejakou dobu bezim na Kaktusu a vyhovuje maximalne. Zajima me vsak jedna vec, ktera by se potencialne dala zneuzit.

Samoobnovujici balicky nabizi podstatne zajimavejsi data
https://i.imgur.com/DxrqXwO.png

Neda se to udelat tak, ze si jej aktivuji a tesne pred vyprsenim jej vypnu? tzn. bych mel za 100,- tech 500+250MB

Je to jenom teorie, nejsem škrťa ale zajima me to :D

// EDIT : V tom, ze za 100,- muzu mit namisto 200MB tech 750MB.. a takhle to delat porad dokola. Vetsinu narocnych veci delam doma ale takova rezerva se sikne.
Naposledy upravil spinE. dne 20. 2. 2019 19:16, celkově upraveno 1
spinE.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 20. 2. 2019 19:06

A zneuziti je kde? Zaplatis za data a mas je k dispozici.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymius 20. 2. 2019 20:26

Treba ze to bude vyuzivat jen par mesicu v roce...
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod arismendo 20. 2. 2019 21:39

poradím jinou věc internet na chatu za pusu legálně u Kaktusu kupím třeba 10 karet postupně aktivuji ,kartu koupím třeba na nejlevněji eet eshopu okolo 45 za kus je na ní standartně 250+500 MB a 100 kreditu ,serfuji normálně po tom se obnoví za 100 korun co je na ní zase 250+500 takže za 45 to mám vlastně dvakrát ,pak se jednoduše vymění karta na aktivace než ji dám do modemu mám starý telefon extra nebudu mršit dotekáč a tak v podstatě je možné získat 1GB za 45 a k tomu 500 MB na facebooka ,po spotřebování karty vyhodím není to ekologické ,ale ekonomické ano ,pokud opové nedají ceny jako v Polsku je třeba se v tom naučit chodit .
arismendo
Junior

Odeslat příspěvekod spinE. 20. 2. 2019 21:56

Edit je zrejme lehce prehlednutelny tak pisu znovu : V tom, ze za 100,- muzu mit namisto 200MB tech 750MB.. a takhle to delat porad dokola. Vetsinu narocnych veci delam doma ale takova rezerva se sikne.
spinE.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 20. 2. 2019 22:00

takhle to delat porad dokola

Kdyz te to bude bavit, proc ne..
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymius 21. 2. 2019 05:57

Furt nechapu co zneuzijes ?
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 21. 2. 2019 08:39

Taky nějak nechápu co chtěl spine říct za 100 máš 200 MB jednorázový s tím že se u něj po vyčerpání dá nastavit pofup do konce 30 dní od aktivace. A samoobnovující se samy obnoví nemají pofup a po 30 dnech se samy obnoví a při obnově se nevyčerpaná data do nekonečna převádí jen musíš mít kredit na obnovu jinak nasyslalená data ptopadnou. Kdo využije pofup pro toho je lepší levnější jednorázový za 50. Pokud u samoobnovujícího spotřebuješ dříve tak je to trochu složitější musíš pokračovat za 1kč/MB a pak znova aktivuješ a máš nový balíček na dalších 30 dní s novým fupem.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lomax 23. 2. 2019 06:28

Neda se to udelat tak, ze si jej aktivuji a tesne pred vyprsenim jej vypnu?


Nemusíš těsně, vypnout automatické obnovení jde udělat kdykoli během platnosti samoobnovovacího balíčku, tedy dopředu, přitom svých např. 500+250 MB za 100,- si normálně užíváš do konce těch 30 dní (a pak se neobnoví). Nejde o žádné zneužití, Kaktus to sám radí na https://www.mujkaktus.cz/nejcastejsi-dotazy.

Pokud u samoobnovujícího spotřebuješ dříve tak je to trochu složitější musíš pokračovat za 1kč/MB


Nejen toto, další možnosti jsou 1) dokoupit data (100 MB za 50 Kč a 500 MB za 100 Kč) nebo 2) deaktivovat dat. balíček a hned aktivovat nový (větší, stejný, jak chceš).
-- https://www.mujkaktus.cz/nejcastejsi-dotazy
Kaktus. Je o 72 % levnější než po slevě (75% a 25%) u Vodafone. Nyní 6 aktivních SIM. :)
T-Mobile Twist 499 Kč za 12 měsíců po 1 GB: 7 SIM.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod rado1423 23. 2. 2019 09:36

arismendo píše:poradím jinou věc internet na chatu za pusu legálně u Kaktusu kupím třeba 10 karet postupně aktivuji ,kartu koupím třeba na nejlevněji eet eshopu okolo 45 za kus je na ní standartně 250+500 MB a 100 kreditu ,serfuji normálně po tom se obnoví za 100 korun co je na ní zase 250+500 takže za 45 to mám vlastně dvakrát ,pak se jednoduše vymění karta na aktivace než ji dám do modemu mám starý telefon extra nebudu mršit dotekáč a tak v podstatě je možné získat 1GB za 45 a k tomu 500 MB na facebooka ,po spotřebování karty vyhodím není to ekologické ,ale ekonomické ano ,pokud opové nedají ceny jako v Polsku je třeba se v tom naučit chodit .

To Ti stojí za tu námahu? není lepší svéúsilí vynaložit na to, abych si na více dat prostě VYDĚLAL a nemarnil čas tímto martýriem?
rado1423
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 23. 2. 2019 10:47

Tento sockoidní extrémizmus taky úplně nechápu, ale jestli dotyčný mění SIM třeba jednou za dva měsíce a stačí mu to, tak proč ne. Já jsem asi jiná cílová skupina.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spinE. 24. 2. 2019 19:13

Lomax : dekuji za relevantni odpoved, presne toto me zajimalo.. :)

ostatnim jen to : nebojte se, penez mam dost a rozhodne mi nedela problem jimi podporit kohokoliv.. to vsak neznamena, ze budu "specifickym" zakaznikem na tom nasem tzv. specifickem trhu a necham se specificky ojebavat - tak jako to vidim u mych pratel. Jednoduse premyslim nad tim, kam a kolik svych penez poslu.. diky toho jsem nikdy nebyl zadluzeny a nemusim si pujcovat.. treba jako oni odemne ;)
spinE.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 25. 2. 2019 15:18

https://www.mujkaktus.cz/pro-tebe/ tak jen tak doufám, že toto není nová nabídka místo klasických bonusů..
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 2. 2019 15:20

Tohle jsem dostal na mobil už dopoledne, přesto ještě očekávám Happy day :-)

-- 25. 2. 2019 15:44 --

tak dneska HD 18-20h :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků