Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 14. 6. 2018 11:40

Nick Cave
ano, ale musí se původní zrušit - pozor neplést se zrušením obnovy, ta nic neřeší, musí se na datové stránce dát pokračovat bez balíčku a koupit nový, dokonce to lze udělat i před vyčerpáním dat, ale to trochu ztrácí smysl, protože o nevyčerpaná data se přijde
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 6. 2018 11:54

Dík za objasnění, škoda, že se musí nejdříve vyčerpat ta data, jinak taky ale dokupuju těch 500MB za 100kč
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 14. 6. 2018 14:23

co je na tom za škodu? až dojdou, tak se koupí další, je to výhodnější jak dokup i u toho nejmenšího balíčku, protože za stejnou cenu se jednak prodlouží platnost a jednak hodí 250MB na soc sítě navíc.. navíc takhle lze používat i vyšší balíčky a opakovaně, kde ta cena je o mnoho výhodnější než dokup..
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 6. 2018 17:41

Tak obcas je potreba utratit bonus, aby nepropadl,.
Takze dokup dat pred vycerpanim balicku by se hodil.
anonymni

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 15. 6. 2018 10:34

kdo má samoobnovovací balíček tak snad nemá problémy s utrácením bonusu.. polovinu sebere balíček a tu druhou stovku snad utratí každý během dvou měsíců i za jiné služby..krom nelogických postupů mít na volání druhou sim, když kaktus je jeden z nejvhýhodnějších z dostupných nabídek i na volání
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ze.us 15. 6. 2018 11:36

s utrácením bonusu.. polovinu sebere balíček a tu druhou stovku snad utratí každý během dvou měsíců

Ti nevim, neplati ten bonus jen jeden mesic?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 6. 2018 18:12

Mám na SIM nastřádaných 6500 + 3000 MB z měsíčních samoobnovujících balíčků 1000 + 500 MB. Jedu do Španělska. Má někdo v praxi vyzkoušené, když tam půlku prodatuji, tak to vše půjde z těchto nastřádaných dat a né z doplatku z kreditu?
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod djdekl 16. 6. 2018 06:59

Neni problem.
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 16. 6. 2018 08:26

Ano, vše pojede. Jediný "problém" v euroroamingu je, že nefunguje zdarma volání do Kaktusu, ale že se cena volání odečítá z kreditu (nebo z balíčku minut do dalších sítí). Dalšími riziky roamingu v Evropě jsou:
a) státy mimo EU (neplatí ale pro Norsko, Island, Vatikán, Liechtenštejnsko, kde se použije euroraming, platí ale pro Švýcarsko, Monako, Černou Horu, Bosnu)
b) letadla (pochopitelně)
b) trajekty - to se na rozdíl od letadel moc neví, ale i při použití trajektu do UK se můžete nechtíc přihlásit na lodní síť, kde stojí 1 MB dat asi tři stovky
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 16. 6. 2018 08:57

Děkuji moc. S tím voláním to mi bylo jasný jak to je. Jen když se prodatuje víc dat, aby se neuplatnili slova z VOP. Loni jsem byl v Anglii a prodatoval taky přes 1GB a vše z naspořených dat šlo.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 6. 2018 20:04

Jde ještě objednat Kaktus simka za 50kč nebo už akce skončila?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 17. 6. 2018 20:28

Na stejné url stále. Do konce června.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 6. 2018 21:10

Dík, objednáno, předtím jsem to nemoh jaksi najít
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 22. 6. 2018 16:02

dnes 18-20
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ziki 22. 6. 2018 23:58

Vždyť poslední Happy Hours byly před deseti dny, ne? :O
Že se současné Happy Hours překrývaly s těžkými výpadky sítě T-Mobile věc čistě náhodná, že :-D.
ziki
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků