Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 5. 2018 22:51

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 19. 5. 2018 00:32

Díky za informaci. I když vím, že sim karty jdou někdy aktivovat i po tom napsaném datu, např tescomobile jsem aktivoval hodně přibližně 4 měsíce po limitu, VF kartu zdarma se 150 MB do začátku myslím že více než půl roku po limitu. Ale garance tam není a nerad bych se dočkal nějakého nepříjemného překvapení.
Ale do roku 2021 to je dost dlouhá doba a tmobile taky jen tak nezkrachuje.

-- 19. 5. 2018 01:46 --

A jinak teda tahle akční karta mi umožní 500 MB na měsíc hned po aktivaci a z balíčku dalších 500 MB na další měsíc kdykoli během jednoho roku (bez dobíjení, když kartu nepouziju na nic jiného), na konci zbylý kredit nula . Je to tak?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 19. 5. 2018 08:49

Mám dojem (již jsem tyto sim dlouho nepoužíval), že těch úvodních 500+250 MB je tam tou formou, že po aktivaci máš hned i zdarma zapnutý ten samoobnovovací balíček. A tedy si musíš dát ho neobnovovat, jinak se ti příští měsíc automaticky obnoví a o tu stovku přijdeš. Jistý si tím však nejsem :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mangalica 19. 5. 2018 09:21

BFU: Je to přesně tak.
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 19. 5. 2018 15:53

Jasně, to se asi musí deaktivovat. Ale doufám, že by se to obnovilo až po těch 30 dnech, ne hned po případném vyčerpání dat??
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 5. 2018 17:22

Balíček se na té simce obnoví po 30 dnech, ne po vyčerpání dat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eeet 19. 5. 2018 18:54

Bohužel nejde v té době ani koupit jiný datový balíček, musí se čekat na uplynutí 30 denní lhůty.
eeet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 20. 5. 2018 14:24

eeet
ale lze, klidně hned i bez vyčerpání dat, ale to je pak nelogické
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod eeet 20. 5. 2018 20:27

Nejde. Nebo mi prozrad jak, jestli v tom je nejaka finta.
eeet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andrew_007 20. 5. 2018 21:26

Prosím o radu. Je u SIM karty zdarma a/nebo u SIM karty se 100Kč kreditem bonus za 1. dobití? Pokud ano, je platnost bonusového kreditu stejná jako platnost běžného kreditu nebo jen 30 dní? Pokud se ptám po sté na to samé jako někdo předtím, omlouvám se :-[
"Žádný učený z nebe nespadl"
Andrew_007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 21. 5. 2018 10:15

Andrew
bonus není

eeet
z mobilu přes mobilní data www.mujkaktus.cz/data/ a tam zvolit pokracovat bez balicku, tim se balicek vyrusi a lze koupit novy jakkykoliv, lze to zrusit i kdyz jsou na balicku i data, ale zrusenim propadnou, tento postup můžeš aplikovat donekonečna, takže lze koupit třeba 50 balíčků v rámci jednoho měsíce..
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod eeet 21. 5. 2018 11:25

Diky, zkusim, potrebuji koupit jiny datovy balicek, kdyz uz mam tech uvodnich 500 MB pryc a 30 dnu jeste neuplynulo. A nestrhne se pri tom rovnou i neco z kreditu? Tim myslim za data bez datoveho balicku nez stacim koupit jiny datovy balicek.
eeet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 21. 5. 2018 14:01

tak zalezi co budes mezitim delat, jinak ano datuje se za kredit, data na kaktus ani apka se ale nepocita, takze kdyz nebudes delat nic jinyho tak ne, pokud ti ale telefon zije svym zivotem tak pocitej ze to neco sebrat muze
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 5. 2018 14:08

Já se na jedné ze simkaret z té minulé akce na chvilinku připojil k internetu a až poté jsem si uvědomil, že se mi data obnoví až o den později, ale nevzalo si to ani halíř, takže balíček se obnovil :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lomax 23. 5. 2018 14:25

I TY MŮŽEŠ BÝT DATOVÝ MILIONÁŘ ;)
Stačí si dneska 23. 5. 2018 dobít 2 až 5 stovek v čase od 18 do 20 a dostaneš k tomu jednou tolik kreditu.
Lomax
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků