Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ze.us 23. 2. 2018 14:25

Nezminil jsi treti moznost - 10MB v ramci kreditu.
ze.us
Junior

Odeslat příspěvekod jirys 23. 2. 2018 16:47

Nick Cave píše:jestli stačí pomalý net, tak 50kč, jinak 200kč

Kdyz zaplatim tech 50 Kč jakou pomalou rychlosti to pojede a jak dlouho ?

Ja to chci jen pro navigaci ...
Nemám
jirys
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 2. 2018 17:47

64/32 celý měsíc
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 23. 2. 2018 20:43

správně to pojede prvních 80MB 20/5 Mbit a pak se to musí přenastavit - ze sim kaktusu na pomalých 64/32
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod jirys 24. 2. 2018 10:28

No ted jsem z toho blbej " 64/32 celý měsíc " ale jaký kalendářní nebo třeba od 15 do 15 příšti měsíc ? " Musí se přenastavit na pomalý ale nevím kde se má co přenastavit ? "
Nemám
jirys
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 24. 2. 2018 10:39

Koupis 80MB jednorazovy balicek, az zpotrebujes a prijde ti o tom SMS, pujdes na web http://www.mujkaktus.cz/data a tam si kliknes/prenastavis na "surfovat snizenou rychlosti". Je to na styl od 15. do 15.
Na ten web se musi jit se zapnutými daty v mobilu! Ne pres wifi.
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 2. 2018 10:58

kdy ten jednorázový balíček končí, ti přijde esmeska ihned po aktivaci, přesný datum a čas
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ipanema 24. 2. 2018 11:36

To ano. Do toho data bude vlastně i to prodloužení zdarma onou sníženou rychlostí. Jenže podle mě si to datum z SMS bude pamatovat tak 5% lidí maximálně. Za dva dny nebude nikdo to datum už vědět... Lepší koukat do samoobsluhy.
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 2. 2018 12:07

To ano, a proto si dávám upomínku do kalendáře :)
Mám vyzkoušeno, že nový jednorázový balíček jde aktivovat ještě před vypršením toho předchozího
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sid_cz 26. 2. 2018 14:16

petyo píše:Jen doplním, že Kaktus má nekonečný převod dat. Pokud máš tedy samoobnovující balíček a dostatek kreditu tak o nespotřebované jednotky nepřijdeš. Jen se přičtou k nově koupenému (obnovenému) balíčku.

lze ty převedené data následně používat bez omezení i v EU ?
sid_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xlendi 27. 2. 2018 12:26

Tohle fórum by mělo řešit především věci, které nenajdete na webu Kaktusu.
Samozřejmě, že lze! Jediné, co v rámci euroroamingu nefunguje, to je u volání služba "mezi námi zadara". Tedy volání se odečítá od volných minut (případně, pokud někdo nemá balíčky, z kreditu) i při volání na kaktusí čísla. Data, SMS i volání mimo Kaktus fungují v celé EU zcela stejně, jako v ČR.
iPhone 6S PLUS 128 GB, Asus Zenfone 2 ZE551ML - 4GB/64 GB, (MS Lumia 640 XL LTE DS), iPad Mini 3 128 GB WiFi+Cellular
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 27. 2. 2018 12:36

On je tu ten dotaz už asi 5x z léta, kdy to bylo "žhavé téma" před dovolenými. A taky je tady 5x odpověď. Bohužel to nikoho nenapadne nalistovat to tady o půl roku zpátky....
Můj mobil: OnePlus 3
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 27. 2. 2018 16:18

ona ta odpověď, ale není jednoznačná, protože správně bez omezení využít všechny data nelze..to že omezení běžně neuplatňují je věc jiná
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 27. 2. 2018 16:26

To zde také je a je to zde konkrétně ode mě. Z léta. Dotázáno a i zodpovězeno. Posílal jsem zde i ceník, že by se to neomezené/vše nemělo uplatňovat a kolik dat je POUZE pro zahraničí. Ano, neuplatňuje se to.
Můj mobil: OnePlus 3
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod JardaL 1. 3. 2018 20:01

Ahoj všem, asi jsem něco podělal cestou do Itálie přes Švýcarsko?
Teď koukám na kredit a nic moc mi tam nezbývá. Mrknu na výpis čerpání kreditu a ve výpisu čerpání dat je u data zpáteční cesty v Druhu transakce napsáno "Prodatovaný kredit" a je to tam 7x vždy Množství "1ks", ale za různé ceny: Od 23.43Kč/1ks do 40.28Kč/1ks.
Asi chápu, že jsem měl přes Švajc vypnout data, ale stejně mě není jasná různá cena těch jednotek dat, když jsem si teď našel, že 1MB je za 75 Kč. A to bych považoval v tomto případě za jednotku dat.
Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?
Jo a ty podle mě cca 3MB sežrala zapnutá navigace v Mapách od Seznamu. :-(
A ještě postřeh: mám druhou simky postpaid od Mobil od ČEZ a tam je pro data ve Švajcu sazba 240Kč/1MB.
To je krutý...
JardaL
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka