Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petyo 12. 1. 2018 14:39

Doplňuji: 15-17 hod.
petyo
Junior


Odeslat příspěvekod trenttino 14. 1. 2018 10:45

Ahoj, jsem u Kaktusu nováček a tak se chci radši pro začátek zeptat jak nejlépe využít kredit. Teď v HD jsem si dobil za 500kč takže mám nyní kredit 1510kč (1000kč bonus).
U internetu mě stačí měsíčně 500MB,takže jestli dobře chápu tak bude nejlepší když použiju samoobnovovací za 100kč a o internet se dále nestarat.
Provolám tak 50 až 70 minut a cca 50 sms. Tady tedy bude asi nejlepší pro začátek koupit 200minut a 400sms a pak každý měsíc jen za 50kč a 50Kč, nebo je lepší jiný systém?
Díky
trenttino
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 14. 1. 2018 11:33

trenttino
záleží do kdy ti platí bonus (podle mě to bude 2měsíce od aktivace), jinak ano na 50-70 minut je nejlepší způsob koupit JEDNORÁZOVÝ balíček 200 minut a pak parkrat po 22minutách a pak zase (nejlépe po dobití aby se umořil bonus) zase 200minut..tím se dostaneš na sazbu cca 0,85kč/min s tím úvodním bonusem to teď bude jeste méně, jinak na sms pokud potrebujes 50sms tak kdyz koupis 400 a pak budes udrzovat po 40ti tak se ti to tam bude kupit dost dlouho, ale zas nebudes mit nouzi, takhle aspon dobre utratis bonus (300 za minuty, 300 za sms a pak 2x 100 za prodlouzeni a pak by ti melo vyjit jeste 2x 100 za net takže to je celá tisicovka) ale zalezi kdy si sim aktivoval, muze byt platnost treba jen mesic
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kallesin 15. 1. 2018 16:41

dávám sbohem Kaktusu, po nesrovnalostech při odečítání dat z balíčku pro sociální sítě při videohovorech přes messenger. Po dvou dnech psaní přes jejich facebook jsem dostal vyjádření, že při videohovorech nejsou schopni zaručit správný odečet dat z balíčku.... :-(
kallesin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 15. 1. 2018 19:32

kallesin
to není novinka a dokonce to i oficiálně uvádejí, ono když to fb hází náhodně přes různý servery tak co s tím bohužel mají dělat, teď už je to skoro jedno, ale dřív když byl fb úplně zadarmo tak to víc bilo do očí
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lomax 23. 1. 2018 15:31

Pokud si dneska 23. 1. 2018 od 17:00 do 19:00 hodin dobiješ alespoň 200 Kč,
dáme ti dvojnásob ;)
Kaktus. Je o 72 % levnější než po slevě (75% a 25%) u Vodafone. Nyní 6 aktivních SIM. :)
T-Mobile Twist 499 Kč za 12 měsíců po 1 GB: 7 SIM.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod Obyvatel 24. 1. 2018 00:05

Jak to tedy je s tím bonusovým kreditem? Mám už SIM asi rok, používám ji jen na data (opakující se balíček za 100 Kč). Měl jsem tam 300 Kč, když jsem si teď 12.1. dobil 500 Kč, ukazuje mi to celkem 1300 Kč, z toho bonusový kredit 500 Kč s platností do 12.2.2018. Jak mám těch bonusových 500 Kč využít na data na následujících 6 měsíců? Nebo to nejde a celý ten bonus je vlastně k ničemu? Už jednou jsem to takto udělal, ale ten bonusový kredit platit daleko déle, to změnili?
Obyvatel
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 1. 2018 00:09

jo, kdysi platil bonusový kredit u těch desetikorunovek rok
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Obyvatel 24. 1. 2018 00:13

A obtěžovali se tuhle změnu někde sdělit v podmínkách? Protože pak je to vlastně 2x dražší než na začátku. Jinak ta SIM stála 100 Kč.
Obyvatel
Junior

Odeslat příspěvekod wetrik 24. 1. 2018 09:38

Obyvatel: na stovkové simce vydrží počáteční bonusový kredit díky uvítacímu kreditu (maximálně) rok od aktivace, po tomto datu následně platí už jen 30 dní - ale to vše je v podmínkách uvedeno
https://www.mujkaktus.cz/nejcastejsi-dotazy
wetrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Obyvatel 24. 1. 2018 10:15

Vždyť tam ale žádný nebyl. Na té kartě za 100 Kč bylo 100 Kč, po dobití v čase bonusu byl tento platný alespoň půl roku. To znamená, že tu SIM kartu musím každý rok koupit znova (nevadí, tel.číslo k ničemu nepotřebuji), aby fungovala tak, že dobitý (ne žádný počáteční) bonusový kredit půjde používat déle než měsíc?

Reaguji na příspěvek zde "Tak super, dobito za 500 a mam na cely rok o internet postarano". Tak jsem si představoval, že to bude fungovat. Jenže když jsem teď dobil 500 Kč, vydrží to maximálně 6 měsíců. První měsíc se (snad) zaplatí z bonusu který vyprší za 30 dní a zbylých 5 z těch 500 Kč. To tedy neni nijak výhodné (500 MB je i na Vodafone předplacené kartě za 99 Kč nebo 1.5 GB za 143 Kč u Emtéčka).
Obyvatel
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 24. 1. 2018 10:50

Obyvatel:
víš co znamenát myslet :-D
ne teď vážně bonus za dobití platí VŽDY 30dní a tomu nebylo nikdy jinak, takže o žádné změně nebylo třeba informovat, máš to v podmínkách akce a vždy to tam uvádějí, zda to čteš či ne už je vedlejší, jediná možnost jak dosáhnout delší doby platnosti je dobít dokud máš ještě uvítací kredit na sim (protože ten je taky bonusový) a platnost se přebere dle něho (2měsíce od AKTIVACE sim u 10kč a rok od AKTIVACE u 100kč, není to od data dobití) pokud využíváš jedině net v mobilu a žádné jiné služby a těch 500MB ti s přehledem stačí tak nemáš moc šancí jak bonus využít, maximálně dokoupit data jen tak do zásoby třeba na horší časy, kaktus je výhodnější než vodafone, jednak má bonus na soc site a převod dat a jednak i při této spotřebě lze aspoň částečně využít bonus a to při dobíjení za 200, dostaneš 400 takže 1x zaplatíš z bonusu a pak 2x z normálního a ještě si k tomu dokoupíš data do zásoby 500MB, což sice možná nevyužiješ, ale tak lepší než ten bonus nechat propadnout, a pak zase znova, takže to pak měsíčně vyjde na 66,66 Kč (dohromady za 2000MB dat+bonus na soc site), případně pokud ti data nestačí vyplatí se si balíček zvýšit, pak se lépe umoří bonus a nebo využívat u kaktusu i jiné služby..spousta lidí má dual sim a kaktus jen na data přitom v datech kaktus takovej přeborník není jako naopak ve volání, kde je z veřejných nabídek to nej co může být, takže pak nevědí co s bonusem a jinde platí zbytečně více
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Obyvatel 24. 1. 2018 10:54

Ano, teď už je to jasné, ale přiznejme si, že z těch podmínek se to vyčíst zkrátka nedá (spojitost délky platnosti dobitého bonusového kreditu s uvítacím kreditem) a logické už to není vůbec. Souhlasím, na data to nakonec moc není, jen co vyprší kredit, tak to zruším.
Obyvatel
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 24. 1. 2018 11:33

a to radši půjdeš k vdf za kilo, když tady to lze za míň (66,66) a ještě s bonusem dat navíc a převodem? a nebo lépe převést útratu celkovou ke kaktusu a data pak budou za 50 vždycky.. volání u kaktusu vyjde v cenách voip a tarifikace 1+1 tomu ještě na výhodnosti dodá
no ono bys to chtel vyčíst a kde? za dobití je vždy platnost bonusu 30dní a to všude deklarují a nikdy tomu nebylo jinak (i když sis dobíjel před rokem bylo v podmínkách že bonus platí 30dní), takže v podstatě to první dobití je věc tak nějak nad rámec, kterou nikde negarantují, takže nevím proč by se to mělo někde uvádět? Tohle mě vždycky pobaví, lidi se vztekají, že nemají nárok na to, na co nikdy ani nárok neměli a jednou to dostali "navíc"..
JayDeeSq
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků