Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 21. 11. 2017 21:36

Nech si poslat novou (třeba tu zadarmo https://www.mujkaktus.cz/simzdarma ) a nech si na ní přes FB nebo chat převést to blbnoucí číslo. A uvidíš, zda to bylo nějakou vadou sim. Nebo nějakou tou zaplou blokací příchozích hovorů. Na to (stav zapnuto/vypnuto) hotlajnisti v systému nevidí? Co oni na to, řešils to už s nimi?
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 11. 2017 22:09

jasně, zeptej se na FB, oni se podívají do systému a řeknou, kde je problém..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod merkury 22. 11. 2017 11:51

Už jsem to řešil včera večer přes systém nezjistily nic a byla mě doporučena výměna sim s tím že mě kredit převedou na tu novou.Akorát jem neobjednal tu zdarma ale tu za 100kč a druhou zdarma jestli je mezi nima nějaký zásadní rozdíl.
merkury
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 22. 11. 2017 12:44

Rozdíl v tvém případě nebude žádný. Protože se ti na ni jen přenese vše z te staré, tedy i tvé puvodni platnosti kreditu (normálního i případného bonusového). Jen te tedy přibude 100 Kč (u te zadarmo by to bylo 10), jinak z te nové nic nepřenáší. Je to pro ne jen kus plastu, jaké na ni byly služby a doby platnosti kreditu je nezajímá, ty to přepíše.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krothgu 23. 11. 2017 16:04

Dnes dobíječka

POKUD SI DNESKA 23. 11. 2017 OD 17:00 DO 19:00 HODIN DOBIJEŠ ALESPOŇ 200 KČ,
DÁME TI DVOJNÁSOB ;)
krothgu
Junior

Odeslat příspěvekod jůzr 23. 11. 2017 16:11

Teď mi to přišlo na mobil. Vypadá to, že by mohla být 2x do měsíce nebo, že by až na Vánoce?
Závislost na moderních technologiích, může být stejně příjemná i nepříjemná, jako závislost na sexu.
jůzr
Junior

Odeslat příspěvekod portartur 23. 11. 2017 16:27

vypada to na 2x mesicne, ale uz jen 2 hodinovy interval...
portartur
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 11. 2017 16:53

To je jedno, jestli 2 nebo 4 hodiny. Když to nemáš stihnout (kvůli práci, řízení auta nebo tak) tak to nestihneš, ani kdyby to bylo půl dne. Lidi na FB stejně napíší "dobil jsem si v 16:45 h".....
My co o tom víme, tak to stihneme i v těch 2 hodinách přece.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod portartur 23. 11. 2017 17:04

jasne, 2 hodiny bohate staci
portartur
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 11. 2017 18:14

Je 18 h. večer, hodinu běží dobíječka a už 6 lidí nezávisle na sobě na FB píše, že si dobili jindy než měli... Zlatá Go sada s mobilem kdysi od Eutotelu. Jak jsou dvě varianty a lidi je můžou využít, tak to některým nesvědčí.
Ani kdyby udělali 24 hodinovou dobíječku, tak se podle mě najdou tak 2 - 3 lidi, co tam tam zase napíšou.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Oizo 23. 11. 2017 18:46

Mám otázku jak je to s bonusovým kreditem. Pokud mám např. 200 Kč bonus. kreditu a pošlu kredit 200 známému a on následně pošle zpět těch 200 bere se to z toho bonus. kreditu? Prostě aby šlo s tím bonusem vychc.t.
Mr.Oizo
Junior

Odeslat příspěvekod petison 23. 11. 2017 18:52

Takto s tím nejde vych.. posílat bonusový kredit nelze.
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 11. 2017 06:13

K ČEMU MŮŽEŠ BONUSOVÝ KREDIT POUŽÍT?
koupíš si balíčky, minut, dat, SMS,..
datovat, telefonovat, posílat SMS
používat služby v roamingu

K ČEMU BONUSOVÝ KREDIT POUŽÍT NEJDE?
přeposlat ho na jiné číslo
koupit si za něj např. jízdenku na MHD, hlasovat, zaplatit si data například na Ulož.to, tzn. používat Premium SMS, SMS platbu, Audiotex nebo M-Platbu

https://www.mujkaktus.cz/cs/chces-pridat
anonymni

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 11. 2017 10:36

re:Ipenana
Misto nesvědčí chtels řict, vždy se najdou pitomci pro jejichz iq jsou dvě varianty přespřiliš.Naštěsti pro ně plati že za blbost se proste plati..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TrustNo1 24. 11. 2017 15:18

Přiznám se, že jsem tentokrát HD nestihl. I přes uoroznění z Followthatpage. Ale nevadí, prosinec to jistí.
TrustNo1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků