Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod JayDeeSq 21. 10. 2017 13:34

a může mi někdo říct co se na tom teď změnilo? nic..takže zas jen zbytečný příspěvky..
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 10. 2017 23:09

Draper130 píše:A nezdá se vám to poslední dobou(hlavně po té změně)nějaké složité?

Složité to není, jen se změnily podmínky, něco k lepšímu, něco k horšímu, záleží na konkrétním uživateli..
Mě třeba vadí, že nejdou dokoupit data za bonus k jednorázovému balíčku
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 21. 10. 2017 23:34

Nick Cave
to taky nešlo nikdy...
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rado1423 22. 10. 2017 19:35

Je nutno aplikaci Kaktus dobijecka mit v uzamknutych na pozadi bezicich aplikacich, nebo ji mohu mit vypnutou a aktivuje se sama pri oznameni?
rado1423
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 10. 2017 22:24

na Huawei mám tuto aplikaci pro jistotu mezi chráněnými, jak by fungovala uspaná, nevím
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiay 23. 10. 2017 00:07

Ja ji nijak chranenou nemam a nefunguje. A aplikace Kaktus Notify to same. Kdybych nesledoval tento thread, tak mi HD unikl.
jiay
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 23. 10. 2017 09:31

jjay
to muze byt prave ten problem, ja teda tyhle kraviny mam vypnute natvrdo, pokud mam v telefonu nejakou aplikaci tak ji chci pouzivat a aby byla aktivni vzdy a stale i kdybych ji pouzil jen 1x za mesic
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 23. 10. 2017 11:41

pokud je spravne naprogramovana, je to jedno.upozorneni dojde at uz ji locknete, nebo ne.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hbboy 24. 10. 2017 11:30

Prosím vás mám dotaz, funguje u kaktusu volte volání?

Mám asi půl roku Samsung Galaxy S6 a co nám android 7 tak jsem zatím měl pouze dva hovory ve volte, nikdo jiný neměl mobil s touto technologií.

Napadlo mě koupit v rodině nové Samsung Galaxy j3 a j5 2017 které volte již podporuji, aby nám fungovalo všem volte volání.

Já mám neomezeny paušál u o2

Ostatní jsou všichni u kaktusu

-- 24. 10. 2017 12:55 --

Tak jsem našel dva články, v jednom ze to nefunguje, v druhém že ano jsem s mobilem od t-mobile

Tak nevím, máte nekdo zkušenost
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod secmi 24. 10. 2017 17:58

Podle mých informací od Kaktusu a i vlastního testování (iPhone 7) nefunguje.
secmi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djdekl 25. 10. 2017 05:35

Kaktus VoLTE ani VoWiFi nepodporuje bohuzel...

Ty bys mel naopak VoLTE vyuzivat vzdy (pri volani ikona 4G ci VoLTE) protistrana ho mit vubec nemusi... horsi je to s o2 siti, nemaj to moc technicky vyladeny oproti T-M
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod hbboy 25. 10. 2017 09:31

No počkej volte vždy využívat nemohu. Musi to umět oba telefony, obě strany. Sám jsem se s tím setkal teprve 2 x od té doby co nám android 7. Kvalita hovoru je úplně někde jinde.

Když volám komukoli s mobilem co to neumí je kvalita hovoru stejná jako již léta...

Bohužel teď kupujeme do firmy na firemní pausali mobily Huawei nějaký slabší stroje, které volte nepodporují tak ani vnitropodnikove volání se kvalita hovoru nezlepsi. Holt se šetří na nesprávných místech. Zůstanu tedy u své S6 která to po aktualizaci na android 7 umí
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djdekl 25. 10. 2017 11:08

Volani přes VoLTE = rychle vytoceni bez spadnuti do 2G/3G site + jako bonus muze byt HD-Voice (zalezi na protistrane, u T-Mobile jde i na 2G/3G siti)

Mezi operatory hd-voice neslape.
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod hbboy 25. 10. 2017 12:19

Promiňte ale bonus HD volání nebo nějaké pseudo volte mě neláká.

Jen zjišťuji přes co jde plnohodnotně volat ve volte.

Ok možná tedy obmenim mobily a pak teprve změním simky.

A předplacenky u o2 ci t-mobile to umí?

Zatím díky
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků