Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Smells 18. 10. 2017 10:05

První dobití je první dobití, je jedno kolik tam máš kreditu jestli 10kč nebo nula.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 18. 10. 2017 10:08

Mangalica: Když dobiješ ve dni (třeba dnes), kdy není HD třeba 300 Kč, tak dostaneš kredit 600 Kč. Když dobiješ přesně ve čtyřech konkrétních hodinách až bude HD (což bude bůh ví kdy), tak dostaneš kredit 900 Kč.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Spock_lone_wolf 18. 10. 2017 12:23

Jediné co by mohlo být jiné, pokud je opravdu celý bonusový uvítací kredit pryč, že platnost bonusu bude 1 měsíc, místo 2 který by byly původně.
Spock_lone_wolf
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlendi 18. 10. 2017 19:40

Mangalica píše:Vím, že v hloubi fóra bych odpověď našel, ale strávil bych s tím mládí...

Když jsem omylem provolal uvítacích 10Kč kreditu ze SIM ZDARMA, dostanu i tak při dobití v HD dvojnásobek kreditu?

Ano. Vyzkoušeno. Resp. dvojnásobek kdykoliv, trojnásobek v HD, ale to jistě víš.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 10. 2017 08:58

Neví někdo náhodou, jde u určitého Kaktusího čísla změnit stávající email a heslo?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.eight.a 19. 10. 2017 09:19

Ovšem. Na webu > moje služby > profil. ;-)
The greatest trick the Devil ever pulled, was convincing the world he didn't exist.
k.eight.a
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 10. 2017 09:42

v profilu mi jde změnit jenom heslo, email ne, vyskočí tam hláška, že jméno nebylo zadáno správně, že musí být zadán platný email, přitom jsem zadával platný :(

-- 19. 10. 2017 11:48 --

Jméno jde, heslo jde, ale email změnit nejde, aspoň jsem zatím nepřišel na to, jak
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 19. 10. 2017 11:35

Mě v profilu normálně jde 2x zadat i odeslat nový email. přijde pak na něj hned i email s kliknutím na ověření. V profilu pak už je hned vidět jako šedivý aktuální ten nový, ty dvě políčka pod ním na změnu jsou opět prázdná.
I návrat na původní proběhl opět v poho, testoval jsem to ted na jedné zkušební desetikorunovce ze září.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nokiasman 19. 10. 2017 11:36

Jde úplně jednoduše, schválně jsem to testl...
Přílohy
Snímání-1.jpg
Huawei P10+, Huawei P10, Nokia 8
nokiasman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 10. 2017 11:49

mi se tam v tom prostředním okně při vyplnění nového e-mailu a potvrzení objevuje hláška - nesprávné jméno, email musí být platný
zatím to nechám být, aktivoval jsem novou simku :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 19. 10. 2017 15:13

Přihlašovací email mi změnit taky nejde.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirisek 20. 10. 2017 17:33

Co se stane když vypnu samoobnov.balicek? Prijdu o vse hned, nebo az po datu do kdy je platnost?
mirisek
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 20. 10. 2017 17:51

Balíček zůstane v platnosti do konce měsíčního období s poznámkou, že se už nemá obnovovat. Vyčerpají-li se základní data, balíček skončí. Pokračování sníženou rychlostí již není možné.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 20. 10. 2017 19:41

mirisek
záleží jak "vypneš" pokud ho zrušíš, přijdeš o vše hned, pokud jen zrušíš obnovu, tak do konce platnosti proběhne beze změn a i když dojdou data můžeš je dokoupit, či balíček úplně zrušit, ale ani vyčerpáním dat se balíček neukončí, to trustNo1 napsal nesprávně
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Draper130 20. 10. 2017 23:11

A nezdá se vám to poslední dobou(hlavně po té změně)nějaké složité?
Draper130
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků