Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cheetah007 20. 8. 2017 09:20

Chodí vám přístup k účtu přes web? Mě.uz druhý den ne.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomiQ_CZ 20. 8. 2017 10:22

Funguje úplně normálně. Přihlásím se můžu a vidím vše co normálně.
TomiQ_CZ
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 20. 8. 2017 16:11

Jo už mi to jede taky, ale když se chci dole přepnout na mobilní werzy webu,hodí to chybu.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rado1423 22. 8. 2017 20:00

Byl vůbec v srpnu HD?
rado1423
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 8. 2017 20:05

Byl 11. 8
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 22. 8. 2017 21:09

Všiml jsem si jednoho zřejmě bugu na https://www.mujkaktus.cz/simzdarma .
Pod tím obrázkem a popisem, že jde o sim s kreditem 10 Kč a zadarmo, jsou pod nápisem "VÝHODY SIMKY" zobrazovány i ty další obrázky s informacemi, mezi kterými je i ten:
"PORCE DAT NAVÍC
500 MB + 250 MB
NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ"
Což asi je myšleno jen pro tu placenou za 100 Kč, líný či nepozorný programátor to u nabídky této sim zdarma zřejmě zapomněl ošetřit, aby se tu toto neobjevovalo.
Nebo je to pravda, a tak lze nafasovat zdarma těch 500+250 MB, bo posílají i desetikorunovky také již v tom novém balení s nápisem o dárku 500 MB na první měsíc zdarma.
Já to neotestuji, své použitelné adresy mám již dávno z minulosti vyčerpány, nějaké šachy s jinými, které obejdou ten jejich kontrolní systém, kvůli tomu absolvovat nehodlám.

Pokud s tím máte někdo, komu v poslední době tato 10 Kč sim zdarma přišla reálnou zkušenost, napište to sem.
Pokud se žádných 500 MB nekoná, teoreticky je to i vymahatelné, je to veřejná nabídka, i když u věci zdarma, nevím, nevím :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 8. 2017 21:27

jako že stačí aktivovat desetikorunovku a přistane tam 500 + 250MB?
já dvě čerstvé 10kč simky Kaktusu mám, ale nechce se mi je zatím aktivovat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 22. 8. 2017 23:30

Jak to přesně je nevím. když si ale otevřeš tu stránku, informace na té pejdži evokují pocit, že dostanu těch 500+250. Byl to spíš jen sranda příspěvek, jako upozornění na nejasnost jak to skutečně je. :-)

Btw. ty desetikorunovky posílají furt ty staré žlutoobálkové, se sim nalepenou na tom podlouhlém žlutém trojpapíru, nebo už v nějakém novém "čtvercovém" balení jako mají ty nové stovkové?
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 8. 2017 23:38

Co se týče balení těch desetikorunovek, je vše při starém, tak jak píšeš :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mangalica 23. 8. 2017 08:37

rado1423 píše:Byl vůbec v srpnu HD?

Mám trošku obavu, aby se HD nesmrskl na 1 v měsíci, ale možná je to dáno tím jejich zmatečným přechodem na nové tarify a zase se vrátí obvyklá frekvence... Doufám!
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 23. 8. 2017 10:35

Co bude se uvidí, dosud tradiční druhý by měl být ted někdy v těchto třech dnech do pátku, bráno podle statistik na 1.straně, déle byl od zkrouhnutí HD ze tří na dva jen v letošním květnovém extrému 15.+29., ted bude (pokud bude) po 11..
Takže sledovat nějaké hlídače ( emaily, stránku zde i u kaktusů na www i fb (dle vkusu každého soudruha) ), tím nemůže nikomu potřebnému uniknout, a doufat :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 23. 8. 2017 11:21

zbytečně s těmahle spekulacema akorát kaktusu nahráváte co by byl kdo ochotný akceptovat, čas na HD je přesně tento týden takže zatím není třeba cokoliv poplašného řešit, extrém byl až 29. ale většinou bývá do 25. v měsíci, tipuju že bude zítra (čt) mají rádi
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Smells 23. 8. 2017 11:35

JayDeeSq máš pravdu, pokud by si to tu někdo četl, tak mě by klidně nevadilo kdyby HD zrušili úplně. Navíc ten net je taky nějakej levnej, volání po vteřinách mě taky štve. Zůstal bych u nich, i kdyby si to dovolili zrušit čistě z lásky k nim. Nebuď panikář. Marketing se nedělá podle 20 joudů na diskuzním foru.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar



Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků