Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pan Kája 27. 7. 2017 18:15

Já osobně mám pocit, že se to vyřeší až ze soboty na neděli s přesunem na nové tarify (spojených mimojiné s příchodem nové aplikace). Ale rád bych se nechal překvapit...
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr-II 27. 7. 2017 18:43

Omlouvám se, ale fakt už nestíhám všechny změny. Mám dotaz. Nakoupil jsem si data podle návodu na první straně a k tomu samoobnovovací balíček za 50,-. V současné době mám na účtě ještě 4,5GB do 30.7.. Ale ve svém účtě nemůžu najít ten samoobnovovací - vím, že teď bude za 100,-, ale ani ten nevidím. Co mám udělat abych nepřišel o data? Dík za info.
Petr-II
Junior

Odeslat příspěvekod glock69 27. 7. 2017 19:25

Přečti si minulou stránku a rychle piš na ksichtoknihu kaktusu. Bude to trvat než zaeragují (několik dnů), budou chtít poslat tel. číslo, číslo karty a kolik bylo dat na kartě. Taky se budou divit, že je to jejich chyba a spíš jsi si zrušil samoobnovovací balíček.... A když to dobře půjde, tak za týden, dva, ti vrátí data, které jsi napsal. Nějakou omluvu od kaktusu však nečekej.
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 27. 7. 2017 20:19

Petr-II píše:Omlouvám se, ale fakt už nestíhám všechny změny. Mám dotaz. Nakoupil jsem si data podle návodu na první straně a k tomu samoobnovovací balíček za 50,-. V současné době mám na účtě ještě 4,5GB do 30.7.. Ale ve svém účtě nemůžu najít ten samoobnovovací - vím, že teď bude za 100,-, ale ani ten nevidím. Co mám udělat abych nepřišel o data? Dík za info.

Nemusíš nic řešit, převede se ti to automaticky na ten balíček za stovku. A příští měsíc to máš navíc zdarma. Tobě nepřišla od Kaktusu SMS?
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod itnovakmi 27. 7. 2017 21:31

Pan Kája píše:Já osobně mám pocit, že se to vyřeší až ze soboty na neděli s přesunem na nové tarify (spojených mimojiné s příchodem nové aplikace). Ale rád bych se nechal překvapit...


To pak poskodi dost lidi, ted musi za Internet platit 1,- Kc/MB. A mozna jim ani neaktivuji ten balicek zdarma na mesic (prechod z 50,- na 100,-), kdyz ted vlastne zadny balicke nemaji.
itnovakmi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod k.eight.a 27. 7. 2017 22:01

xlendi píše:
Petr-II píše:Omlouvám se, ale fakt už nestíhám všechny změny. Mám dotaz. Nakoupil jsem si data podle návodu na první straně a k tomu samoobnovovací balíček za 50,-. V současné době mám na účtě ještě 4,5GB do 30.7.. Ale ve svém účtě nemůžu najít ten samoobnovovací - vím, že teď bude za 100,-, ale ani ten nevidím. Co mám udělat abych nepřišel o data? Dík za info.

Nemusíš nic řešit, převede se ti to automaticky na ten balíček za stovku. A příští měsíc to máš navíc zdarma. Tobě nepřišla od Kaktusu SMS?

Taky mám obnovovací balíček za 50,- Kč, akorát jsem si zatím nenakoupil do zásoby data, protože mi bonusový kredit má platit až do 08.09.2017. Měla by mi přijít nějaká informační SMS od Kaktusu?

Mimochodem ten "přechodový" balíček zdarma je jen pro ty, kteří přechází z balíčku za 50,- Kč na stokorunový, nebo pro všechny?
The greatest trick the Devil ever pulled, was convincing the world he didn't exist.
k.eight.a
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 27. 7. 2017 22:36

No mě se dnes normálně obnovil datový balíček za 50,-Kč.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 27. 7. 2017 22:50

Na https://www.mujkaktus.cz/dokumenty bylo přidáno:
Nový ceník - Ceník platný od 29. 7. 2017
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 7. 2017 23:40

Tak dneska se mi na simce Kaktusu obnovil samoobnovovací balíček za 50kč a k původním nakoupeným datům přibylo 80MB dat :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 7. 2017 08:38

Nejde mi dokoupit jednorázový balíček minut, prej později.
Něco je shnilého ve státě kaktus.
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 7. 2017 08:46

v apce se objevuje hláška ,,Něco se u nás stalo a Kaktus se někam schoval. Zkus to znova za chvilku.''
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 28. 7. 2017 10:13

problém je asi jen u lidí co měli obnovu cca v půli měsíce, manželka také bez problémů, ale u mě pořád nic, kredit vesele mizí a balíček koupit ani nelze ručně... prý to řeší s nejvyšší prioritou, takže takhle přijdeme opravdu i o těch 30dní zdarma protože žádný balíček mít aktivní nebudeme..
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod snoop69 28. 7. 2017 13:32

Nick Cave píše:Tak dneska se mi na simce Kaktusu obnovil samoobnovovací balíček za 50kč a k původním nakoupeným datům přibylo 80MB dat :)

Mě znovu aktivovali balíček, ale z nakoupených dat nic dostal jsem jen 80MB
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 28. 7. 2017 14:22

Mě znovu aktivovali balíček, ale z nakoupených dat nic dostal jsem jen 80MB

Já to samý.
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 28. 7. 2017 15:43

U mně teda furt při starým, žádný ztracený data back.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků