Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mangalica 22. 5. 2017 12:15

Ad data v roamingu:

Když jsem teď odklikával, že chci do konce balíčku pokračovat pomalejší rychlostí, bylo tam nějak formulováno (už si to nepamatuji přesně), že se to týká jen území Česka.

Z toho usuzuji, že ve zbytku EU buď z balíčku (což by mi přišlo fér) nebo po MB, což by bylo horší, ale dalo by se přežít...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod sonix 22. 5. 2017 13:08

Platnost datového balíčku u Kaktusu je vždy měsíc, pak se musí znova zaplatit nebo se začne účtovat po 1 Kč za 1 MB. Platnost kreditu na to opravdu nemá vliv.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 5. 2017 13:15

Franz Ferdinand píše:Tak nevím, ve vedlejším vlákně píšou že Kaktus je co se týká dat jako Mobil.CZ. Takže když si pořídím novou SIM od Kaktusu, aby mi jely nějaký data který nejsou účtovaný po megabajtu, musím si aktivovat zpoplatněnej datovej balíček, a na něm až vyčerpán objem dat, přecházím na FUP (po potvrzení), a na tom setrvávám až do konce platnosti kreditu?
Jak to potom probíhá s daty po dokoupení kreditu, musím si koupit další datovej balíček nebo můžu pokračovat na starým balíčku na FUPu?

Já nevím, co na tom nechápeš, už ti tady odpovídalo dost lidí a stále se s dotazem vracíš. Přečti si pořádně FAQ, kde je to celkem jasně popsané:
Datový samoobnovovací balíček dat se ti vždycky za 30 dnů koupí sám. Pokud v něm data vypotřebuješ dřív, můžeš si vybrat, jestli chceš data do balíčku dokoupit za výhodnější cenu (100 MB za 50 Kč a 500 MB za 100 Kč) nebo můžeš až do obnovení pokračovat sníženou rychlostí.

Prostě se ti každých 30 dní strhne 50 Kč z kreditu.
anonymni

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 26. 5. 2017 12:04

Tak pokud dnes nebude hepydej, vypadá to s těmi dosavadními pravidelnými dvěma (původně i 3x) měsíčně bledě. Již takhle by to bylo zpoždění o 2 dny oproti obvyklosti (i když už i ty poslední dva byly vždy o jeden den dýl).
Tak asi zrušení EU roamingu (plus zavedení těch nových sim s 500 MB dárkem) se na hepydejích negativně podepsalo, možná je zruší úplně, nebo bude jen ten jeden zhruba v půlce měsíce. Nebo tedy jen jeden a k tomu bude ještě náhodně "vylosovaný" kdykoliv, aby si rozmazlení lovci bonusů, zvyklí na pravidelnost, užili :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mangalica 26. 5. 2017 14:55

Nemyslím si, poslední byl 15.5., takže čekám pondělí nebo úterý, aby byl zachován ten minimálně 2 týdenní odstup...

Roaming bude imho vyřešen tak, že poFUP pojede jen v ČR, jak už jsem psal výše.
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 26. 5. 2017 17:12

Těžko říct. Z historické tabulky na 1. straně to od zavedení těch pouhých dvou měsíčních hepydejů v únoru 2016 nikdy dýl jak 14. a 24. nebejvalo , až na ty poslední dvě vyjímky.
Uvidí se, přisejpání dat do zásoby po 500 MB za pade nebylo špatný.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 26. 5. 2017 18:15

Můj tip je (ale jen hádám z lógru po kávě :-D ), že happy day skončí s představením nových tarifů - ale budu rád, jestli se lógr mýlí ;-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xlendi 26. 5. 2017 18:24

Pokud by Kaktus zrušil HD, tak v podstatě končí. Na HD je Kaktus založen.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 5. 2017 18:29

Kaktus by jako virtuální operátor neskončil, to jenom my by jsme pravděpodobně skončili u něj :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlendi 26. 5. 2017 19:04

Jasně :-) Což je z mého pohledu to samé. Takto u mě skončil Blesk, když zrušil vysokou pofupovou rychlost (resp. když stopnul internet úplně). Předtím Vodafone při zrušení Odepiš, dávno předtím O2 s nerefomovatelným GO tarifem atd...
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 26. 5. 2017 19:36

Reku
přesně to si myslím také o něco zlevní, tudíž to budou moci použít pro reklamu, ale zruší bonus..tím pádem pro nás to bude ve výsledku zdražení, ale zase naláká nové ovečky, protože pro bfu je kaktus drahej..což v základu relativně je
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod richtrj 26. 5. 2017 19:48

Tak půjdeme jinam, no... Já se přihlásil i do akce dTestu. Taky jsem zvědav, na čem se opové domluví tentokrát...
richtrj
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 26. 5. 2017 22:43

Ke Kaktusu jsem přivedl 5 známých a pracně je učil pracovat s HD...jestli teď HD zruší, ti lidi mě asi sežerou :)
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 27. 5. 2017 09:31

No ještě naděje je, teď jsem viděl tu novou simku s 500MB grátis a každý další měsíc 500MB za stovku. A na obalu na zadní straně je uvedeno: Lajkni náš Fejsbůk a dozvíš se, kdy rozdáváme bonusový kredit.
Tak si říkám, že kdyby to chtěli zrušit, tak snad by to netiskli na obal nových simek - takže naděje na bonusový kredit je :-) - i když je pravda, že třeba to může být méně, než 100%, protože o výši bonusu se nikde nepíše. Ale nad tím nemá cenu spekulovat - protože bez inside informací nic nevíme.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod renny7046 27. 5. 2017 10:10

Tak posledně to bylo opožděně, že měl T-Mobile zase odstávku tak snad to zachovají.
renny7046
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků