Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 3. 2017 20:12

Swejzi píše:
Kaktus Ahoj, přeposílání kreditu nefunguje z důvodu změn odvodu DPH v oblasti kreditu. Kvůli těmto změnám se musely provést úprávy, které zamezily přeposílání kreditu přes aplikaci. Oprava proběhne 1.4.2017, kdy nově dobitý kredit už půjde přeposílat Omlouváme se za komplikace.
Pokud někdo nutně potřebuje kredit přeposlat, ať nám napíše soukromou zprávu a společně to vyřešíme Lukáš

Tady se to píše, proč nelze
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 27. 3. 2017 21:11

dj.kure píše:
polda píše:než takový oser s HP a sháněním nových simek...

Není potřeba shánět nové SIMky. Stačí prostě jednu, stejně jako u Vectonu. A HP není potřeba sledovat, stačí použít tenhle web a na info o dobíječce se nechat informovat - https://www.followthatpage.com/... Snadný jako facka.


Bez dalsich čísel si neprodlouzis dobiti 200%
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mangalica 27. 3. 2017 22:40

merkury píše:Zdarvím chtěl jsem manželce poslat kredit přes aplikaci v hodnotě 200kč ale pořád mě vyskakuje hláška nemáš dost kreditu ale mám 796kč z toho 135 bonus kredit nevíte kde by mohl být problém.


Napište jim na fb, potřebnou částku jí připíší a ani to neodečtou z vašeho ;)
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 27. 3. 2017 22:52

polda
už tu přestaň spamovat, jelikož ten tvůj slavnej vectone neumí LTE tak se s tím můžeš jít zahrabat, takový data sou k ničemu i skoro zadarmo, na 3GB za 300 nemusíš měnit simkarty, to jen když to chceš mít ještě za míň, nehledě na přesnou spotřebu... co když chci mít 3,5GB za měsíc? u vectone už sem na dvojnásobku u kaktusu o 50kč navíc..stejně tak když budu mít zrovna třeba 2,5GB tak už je to taky jinak..v tomhle je kaktus prostě nepřekonatelnej, kupuješ si data a v podstatě je jedno, kdy je využiješ jestli tenhle měsíc nebo třeba za půl roku a když potřebuješ naopak víc tak si je snadno dokoupíš po malých částkách a hlavně to co dkoupíš třeba den před koncem "měsíce" ti nikdo nesebere.. a ohlídat si HD? když víš jak na to tak je to hračka, sem u kaktusu dva roky a jindy nedobíjim, krom prvotního dobití (kdy byl zase úvodní bonus)
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 28. 3. 2017 10:02

Slovo vectone jsem použil jen jednou + fotka obrazovky ,žádný spamer. Pokud se dostaneš zde do historie zjistis ,že jsem uživatel Kaktusu rok a pul. Rychlost v mobilu na net LTE a 3G není tak rozdílná pokud se nejedná o stahování souborů což kolenovrt z Kaktusu bude dělat jedině přes wi-fi.
Pokud ti u konkurence dojde balíček 3GB dříve, tak si koupíš další 3GB na dalších 30 dní je to předplacenka !!! Nikdo nikomu nic nesebere :-)
Platit za prodlužování 50kč s 80MB ?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 28. 3. 2017 10:23

Já platím za prodlužování 25,-Kč. A je to jen kvůli tomu abych mohl kupovat balíčky dat 500MB/50,-Kč.

S tím sebráním dat je to myšleno přesně obráceně. Pokud za těch 30 dnů spotřebuješ z těch 3GB jen 2GB tak o 1GB samozřejmě přijdeš. Což se ti u kaktusu nestane.

Rozdíl ve 3G a LTE v rychlosti není podstatný. Podstatný je rozdíl v pokrytí.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod polda 28. 3. 2017 12:51

No a jsme zas na začátku ! 500MB x 6=3GB 50x6=300 kč.
Pokud spotrebuji 3GB za měsíc a 3G mám všude ,je Kaktus se vším okolo oser oproti tomu koupit rovnou za tu samou cenu na jeden úkon . + pokud budou ceny Emtecka (O2) od 1.4. jak slibují ,,včetně LTE,, :-) :-) :-[:-) je net Kaktusu mimo ještě víc.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 28. 3. 2017 14:14

Nikdo nespotřebuje každý měsíc přesně 3GB. To je nesmysl. Pokud spotřebuješ jeden měsíc 2GB a druhý 4GB tak je kaktus bezkonkurenční.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 5. 4. 2017 14:41

Soudruzi z Kaktusu nějak rozjebali systém. už třetí den nejde koupit 80 MB datový obnovovací balíček, nutný k dokupům dat po 500 MB za 100 kč ( tj.reálných 50 nebo 33,33 Kč podle výše obdrženého bonusu). Podle FB už to technici usilovně řeší, nějak jim to však stále nejde.
Včera příbuzná, kterou jsem od VF odklonil ke Kaktusu, si zahájila přenos, jestli si bude muset, až přenos proběhne, kupovat teda drahej jednorázovej, doporučím jí žádat od líných kaktusáků kompenzaci :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod merkury 10. 4. 2017 13:43

Tak psali že od 1.4 půjde opět posílat kredit je 10 a pořád to nefunguje.
merkury
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 10. 4. 2017 13:55

Prý bude platit jen pro nově nabitý kredit. Zkuste si stěžovat, mě to pomohlo.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod milink 11. 4. 2017 08:46

Já někdy minulý týden převáděl 10 Kč z cca 50 Kč kreditu dobitého na konci března a šlo to...
milink
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 4. 2017 10:57

Co vám u Kaktusu schází/chybí?
Mě třeba DvojSimka, co má VF :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djdekl 12. 4. 2017 04:44

Ja bych uvital moznost presmerovani hovoru.
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 12. 4. 2017 20:10

Bylo by fajn, aby T-Mobile bral Kaktus jako vlastní síť. Je to jejich obchodní značka, tak by nemuseli dělat takové obstrukce, že je to cizí síť. A vůbec nejlepší by bylo, aby to byl standardní Twist tarif se všemi parametry. Stávají Twist jsou mimo, ale mé poslední 2 věty rovněž mimo téma. ;-) DvojSimku umí snad jen operátor Vodafone...
anonyni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků