Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 26. 3. 2017 23:28

BeznyFrantaUzivatel

máš pravdu mám to špatně, jsem tam bonus započítal ještě jednou :D

jinak vectone třeba právě protože nelze převod čísla a zrovna ty ceny nejsou o nic lákavější než u kaktusu, kde jsou k tomu i další výhody (převod jednotek, fb zdarma a už do základu flexibilnější na spotřebu po 500MB, než po 3GB..)
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 27. 3. 2017 07:16

Převod za 50 kč, 17% z hodnoty není výhoda!
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 27. 3. 2017 09:39

převod je ve výsledku za 25 a není to jen převod, obsahuje to i další data a když něco zbyde tak třeba odpadá v dalším měsíci nákup dat úplně, takže to výhoda je, málokdo má přesně tabulkovou spotřebu přesně na 30dní, jsem rád že díky kaktusu jsem odboural pojem "zúčtovací období" a používám a platím přesně co potřebuju..to se týká i jiných jednotek nejen dat
edit: a funguje vůbec v tom vectone lte?
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.kure 27. 3. 2017 11:40

2polda: on to není jen převod za 50Kč, je to prostě samoobnovovací balíček za 50Kč (80MB), který ti zároveň převede zbývající datové jednotky.

Vectone je fajn, jen k němu nelze převést číslo a neumí LTE. A to je docela zásadní problém, pokud někdo hodně používá data :-)

Jinak u Kaktusu je samozřejmě rozumné si pořídit SIM zdarma s 10Kč kreditem, a první dobití provést až v Happy Hours s částkou 500Kč. Tím máte celkem 1500Kč a je poměrně velká šance, že při příštím dostanete totéž.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RDMBR 27. 3. 2017 13:28

ahoj, chci se zeptat, kolik musi byt minimalne kredit, aby se dal poslat pres aplikaci na jine cislo? Zkousel sem ted , je tam 102 chtel sem poslat 50 a napise to ze pro zvolenou akci nemate dostatek kreditu.vim ze pul rok zpatky slo i kdyz bylo 35 poslat 30.
RDMBR
Junior

Odeslat příspěvekod polda 27. 3. 2017 13:29

Básník chce říci,že pokud někdo utratí měsíčně 300kč na 3GB, než takový oser s HP a sháněním nových simek, že mi přijde jednodušší tarif od vectonu.

--------
Možná kredit máš včetně bonusu,který nepreposles.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 3. 2017 13:36

To RMDR: asi máš ze 102 kč víc než 52 kč bonusového kreditu. Jinak žádné omezení kromě mínusu není.
anonymni

Odeslat příspěvekod milink 27. 3. 2017 13:50

Já o víkendu taky zkoušel převést 10 Kč ze 27 Kč a nešlo to.

Asi je tam teď opravdu nějaký minimální zůstatek...
milink
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Swejzi 27. 3. 2017 14:25

Kaktus Ahoj, přeposílání kreditu nefunguje z důvodu změn odvodu DPH v oblasti kreditu. Kvůli těmto změnám se musely provést úprávy, které zamezily přeposílání kreditu přes aplikaci. Oprava proběhne 1.4.2017, kdy nově dobitý kredit už půjde přeposílat Omlouváme se za komplikace.
Pokud někdo nutně potřebuje kredit přeposlat, ať nám napíše soukromou zprávu a společně to vyřešíme Lukáš
Swejzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 3. 2017 14:38

Takže kredit dobitý do 1.4. 2017 nepůjde přeposlat ani po té opravě??
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swejzi 27. 3. 2017 14:42

Taky to tak chápu.
Swejzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 27. 3. 2017 14:53

"a společně to vyřešíme" bude asi znamenat, že to nějak koblihářsky ojebou. :-)
Tomu prvnímu z kreditu něco ručně seberou, druhý dostane od Kaktusu mimořádný dárek.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 27. 3. 2017 14:55

Prave kaktusaci maji LTE. Vectone nema LTE.
To je dneska uz pruser.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 27. 3. 2017 19:46

polda píše:než takový oser s HP a sháněním nových simek...

Není potřeba shánět nové SIMky. Stačí prostě jednu, stejně jako u Vectonu. A HP není potřeba sledovat, stačí použít tenhle web a na info o dobíječce se nechat informovat - https://www.followthatpage.com/... Snadný jako facka.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod merkury 27. 3. 2017 19:58

Zdarvím chtěl jsem manželce poslat kredit přes aplikaci v hodnotě 200kč ale pořád mě vyskakuje hláška nemáš dost kreditu ale mám 796kč z toho 135 bonus kredit nevíte kde by mohl být problém.
merkury
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků