Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 6. 2016 16:21

Díky... a za bonus 500 je 5x500MB, což je maximum :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 28. 6. 2016 12:52

Nákup dat "do zásoby" během HD při zároveň zapnutém samoobnovovacím balíčku je srozumitelně vysvětlen. Ale rozumím tomu správně, že obdobný postup nejde aplikovat na nákup hovorného? Že v tomto případě nelze bonusový kredit využít na nákup hovorů do zásoby? Dík za upřesnění.
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 6. 2016 13:35

I hovory jdou nakoupit z bonusového kreditu do zásoby. Samozřejmě nesmíš za měsíc zapomět na další dobití.
anonymni

Odeslat příspěvekod bodyczech 28. 6. 2016 14:02

Ale asi to nepůjde dělat jako u dat, myslím tím, že nemohu mít aktivovaný samoobnovovací balíček hovorného a k němu do foroty dokoupit z bonusového kreditu hovorné, nebo se pletu? Musel bych nakoupený jednorázový balíček z bonusu hlídat a každý 30. den ručně znovu dobít, že?
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod hrabe.x 28. 6. 2016 18:10

žádná nabídka typu 500MB/100Kč u dat, na hovory a sms není.
hrabe.x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aje1 29. 6. 2016 10:26

tak me ukaz tu nabidku na hovory a sms? Porad si ty balicky kupujes za stejnou cenu. Nabidka prikupovani jako u dat u sms a volani neni.
aje1
Junior

Odeslat příspěvekod hrabe.x 29. 6. 2016 12:27

jestli to bylo na mne, tax mne špatně pochopil, nebo jsem to neobratně napsal. Samozřejmě tato možnost u sms a hovorů není.
hrabe.x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 29. 6. 2016 16:43

U hovoru muzes za bonus koupit ten nejvyssi balicek a pak stacibudrzovat tim nejnizsim. Vzdy plati ze nakup balicku stejneho typu prodluzuje platnost minut nebo sms o 30 dnu.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod bodyczech 29. 6. 2016 18:17

petyo: tak jsem to myslel, dík za potvrzení.
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2016 21:03

A jaky balíček? Samoobnovovaci? Tedy nejdříve koupit 200 min samobnovavovaci, ten stopnout a koupit samoobnovovaci 22 min?
anonymni

Odeslat příspěvekod petyo 29. 6. 2016 22:07

Proč samoobnovovací? Kup jednorázový 200min. a když to do 30 dnů nespotřebuješ tak platnost těch minut prodloužíš nákupem 22min. Nejsem si jistý jestli lze ty jednorázové a samoobnovovací kombinovat. Ale kupovat 200min. samoobnovovací a ten pak stopnout nedává smysl.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod osobne2 30. 6. 2016 02:48

Ja nabil v HD 200 Kc, dostal kredit 200 Kc + bonus 200 Kc, koupil jednorazovy balicek na 50 min. volani za 100 Kc a pred koncem platnosti bonusu prikoupim dalsi jednorazovy balicek na 50 min. volani za 100 Kc, tak utratim bonusovy kredit. Doufam, ze se prikoupenim druheho balicku prevedou i neprovolane minuty z toho prvniho?
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 30. 6. 2016 04:41

Prevedou. Vzdyt jsem to psal. K prodlouzeni platnosti staci jakkykoli minutovy balicek.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 30. 6. 2016 15:46

ale docela důležitá věc co tu nebyla zmíněna u nákupu sms a minut do zásoby je že to nelze se samoobnovovacími balíčky, ty se obnoví buď za 30dní nebo po spotřebování i dříve (pak lze uplatnit bonus i na více balíčků) ale pokud někdo balíček nespotřebuje tak bonus na samoobnovovací uplatní pouze jeden protože balíček se obnoví až po 30ti dnech tak to už je po platnosti bonusu, jediná možnost jak využít bonus na více balíčků najednou je přes jednorázové ty lze nakoupit i opakovaně a lze ja nakoupit do zásoby a pak případně udržovat malým balíčkem..ale to trochu pak ztrácí na výhodnosti, ale lze přes balíčky prodlouži platnost bonusu...bud nemít zadny balíček a pred koncem platnosti bonusu si nakoupit balíčky a zít tak z "bonusu" i další měsíc a nebo zakoupit balíček po dobití a pak za 29dní zakoupit další což je mnohem efektivnější než si nakoupit např. 2x 200minut a pak 29. den to jen udržovat 22minut, to spíš pak udrzovat malym balickem az treti mesic..ale to pak zase stoji za zvazeni jestli je potreba dobijet takove velke castky a nedobijet po mensich aby nebyla nutnost bonus utratit

jinak včera opět ověřeno nákup sms jízdenek lze i s bonusovým kreditem bohužel nevím přesně z kterého kreditu se odečetly to jsem se zapomněl podívat

edit ve výpisu to je uvedeno jako ostatní služby..v premium to není tak jestli sms jízdenky se nepočítají do premium sms?
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod aje1 30. 6. 2016 17:25

resili jsme to na FB jizdenky jdou koupit i pri bonusovem kreditu odectou se z normalniho, ale kdyz chces premium sms do hry nebo na ulozto a atd. tak to nejde. Zkousel jsem to.
aje1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků