Dragon v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 2. 10. 2013 10:37

Společnost Dragon patří mezi regionální poskytovatele rychlého internetu a s ním propojených služeb. Prostřednictvím své optické internetové sítě nabízí zákazníkům i televizi a pevnou telefonní linku. Oblastí působnosti telekomunikační společnosti Dragon je území středních a východních Čech – Mladá Boleslav, Jablonec nad Nisou, Jičín, Benátky nad Jizerou, Milovice nad Labem, Mnichovo Hradiště, Trutnov a přilehlá města a vesnice. Mimo tyto komunikační služby provozuje Dragon vlastní eshop s mobilními telefony.


http://www.dragon.cz/internet/sluzby/di ... volani.php
Naposledy upravil Fíla dne 6. 5. 2015 22:12, celkově upraveno 2
Důvod: upraven název tématu
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod D.roak 8. 10. 2013 10:46

Ten flat vypadá dobře jen kdyby to chtěl alspoň nějáká základní data.
Flat je pro moje rodče kteří net skoro nepotřebují.
Až na vyhledávání spojení na IDOS a callbeck na barevné linky.
A tak težko odhadnu kolik dat budou který měsíc potřebovat.
A jaký balíček budou potřebovat.
Abych neměl zbytečně bylíček který nevyužijí.
Jinak super když Flat + 1 gb balíček se pořídí za cenu co mají ZLOperátoři se závazkem
je u dragon upis já jsem si toho nevšiml.
Naposledy upravil D.roak dne 9. 10. 2013 09:06, celkově upraveno 2
D.roak
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 10. 2013 11:11

Vždyť si můžeš k tomu tarifu vybrat datové balíčky, viz předchozí odkaz.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod D.roak 8. 10. 2013 17:46

No vidím to jako pokrok. Pokut flat bez dat nabízí virtuální operátor a ne např. Bonerix který je jen pro opravněné osoby.
Těším se na zkušenosti s tímto virtuálem
D.roak
Junior

Odeslat příspěvekod rain888 25. 10. 2013 09:18

Dobrý den, jsem ve fázi nákupu Flatu za 498,- Kč, zatím moje zkušenost nic moc, help linka nic pořádně neví, ceník mobilního volání se objevil teprve před pár dny. Ale zarazila mě informace, že k tarifům non flat dostanete všechny druhy SIMek s adaptérem pouze u flatu za 498,- si musíte extra zažádat o SIMku určitého typu. Takže tak. Přesto že jsem zažádal před desteti dny, stále mám pouze podepsanou smlouvu na číslo a z účtu odebraných 498,- kč jinak nic. Celkem se to táhne.
rain888
Junior

Odeslat příspěvekod D.roak 25. 10. 2013 22:27

pravě až dostanu od O2 ČVOP tak jsem chtěl k nim přenést číslo a tohle mě děsí
D.roak
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 26. 10. 2013 07:35

rain888 píše:Přesto že jsem zažádal před desteti dny, stále mám pouze podepsanou smlouvu na číslo a z účtu odebraných 498,- kč jinak nic. Celkem se to táhne.
Hmm. Takže zákazníku nejdřív zaplať a pak čekej :hm :oops:
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 28. 10. 2013 21:23

Chtěl bych se zeptat jak je s tímto virtuálem? Měl jsem zálusk na ten flat za 500 Kč. Moc spokojených zákazníků se tu neprojevuje.
Potřebuji volat poměrně hodně lidem a občas se stane že se poněkud zapomenu a tak by se mi hodilo trochu ušetřit.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kk.berry 28. 10. 2013 22:02

Zatím tu vidím jen jednoho nespokojeného zákazníka.
kk.berry
Junior

Odeslat příspěvekod D.roak 3. 11. 2013 16:06

No o dragon jsem taky uvažoval protože v flat bez dat. Ale nakone jsem zvolil Voocall. Když to u nich nebude ok. Tak One mobil kde zatím mám dohodu na jedničku
D.roak
Junior

Odeslat příspěvekod rain888 4. 11. 2013 14:33

Takže, ve čtvrtek jsem obdržel doporučený dopis, bohužel ČP, takže pošťačka se nenamáhala zazvonit v pátek vyzvednuto. V obálce, další obálka od T-mobilu s universal SIM kartou. Prý velikosti menší a větší (dle textu v průvodním dopise). Po vložení do tel se hlásí jako T-MOBILE.CZ signál bez problémů (Brno) takže jenom čekám na el. fakturu koncem měsíce, zda je na ní skutečně tarif MobilCall NoLimit. To je tak asi vše.

-- 16. 11. 2013 14:39 --

Jaké máte zkušenosti z koupením zlatého čísla u Dragonu? Poslal jsem dotaz a vůbec mně neodpověděli.

-- 25. 11. 2013 10:27 --

Zdravím, pokud máte někdo ještě zájem o Dragona tak zde je pár info.

Odchozí prémiové SMSky jsou implicitně zablokované.
Příchozí (k velkému překvapení operátorky na informacích, že existují) nejsou, anebo to alespoň nevěděla.

Login/password na první faktuře - jsou do neexistujícího informačního systému, kdy bude zprovozněn, neví nikdo.

Zlaté číslo jako jo, ale ne u tarifu Call NoLimit.

Ach jo.

-- 9. 12. 2013 14:47 --

Dnes jsem zjistil,

že dragon mně bude zasílat fakturu za účtovací období říjen-listopad v poměrné částce, jelikož jim MNO(T-Mobil) nedodal data za celé účtovací období. Jak vám fakturuje Dragon?
rain888
Junior

Odeslat příspěvekod miroslav.bechyne 18. 2. 2014 16:42

Zdravim ve spolek,

Jak mate nazor na to, ze pri prenosu cisla (od T-Mobile <predplacenka> ke Dragonu) zakaznikovi zustane PUVODNI SIM (stareho operatora)?
Chystam se prejit ke Dragonu, mam smlouvu, zaplacenou "volaci zalohu" a dalsi postup je pry takovy, ze na to maji "az 7 dnu" a pak prijde textovka s tim, ze uz jsem u nich (Dragon).

Zadna vymena SIM (tak jakou jineho cisla - VF->Mobil.cz), a to se mi zda divne.

Co vy na to?
miroslav.bechyne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 18. 2. 2014 16:49

Asi je dragon v síti TMO a není virtual ale sedivka a jen si tvoje číslo šoupne pod svůj účet,takže není důvod měnit sim.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LadislavM 18. 2. 2014 16:50

Miroslave, proč Dragon ? Jsou lepší šedivky pod téčkama.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod miroslav.bechyne 19. 2. 2014 13:13

LadislavM píše:Miroslave, proč Dragon ? Jsou lepší šedivky pod téčkama.


Proc? Zdalo se mi to vyhodne..
miroslav.bechyne
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků