LAMA mobile v síti Vodafone - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz






Odeslat příspěvekod JPT666 18. 3. 2014 15:09

No je to dilema no :-)
Nechci utrácet moc za hovor tak si dám virtuála, ale tam bych musel většinou dělat zbytečnou útratu za nějaké časové období.
Nevolám z mobilu celý rok, takže nemusím dělat útratu, ale co když si budu chtít někdy zavolat ? To má ale můj operátor drahé za minutu.
Mohl bych si nechát stavájícího drahého operátora, protože po mě nechce minimální útratu a používat levný callback, ale ten používat (asi) nechci.

Tak nevím co dělat ?

Čekat až se objeví někdo, kdo bude mít uplně nulový paušál a nebudu muset provolat ani korunu za rok ? To asi u virtuála nebude. Ani u One mobile to myslim neni.

U mě vyhrává stávající operátor s nulovým tarifem + callback a tak jsem si to nechal i já. Taky volám kduž su doma přes voip a jinak z mobilu moc nevolám.
JPT666
Junior


Odeslat příspěvekod anonyni 1. 10. 2014 15:26

Lama Mobile upravuje ceník:

http://www.lamamobile.cz/znovu-zlevnuje ... volne-sms/

Základní cena volání Férová Lama bude od 3/10 2,50 Kč a u tarifu Spořivá Lama nově bude 200 SMS a 200 volných minut. Konkrétní rozdělení volných jednotek je 100 volných minut do všech sítí, 100 volných minut do sítě LAMA mobile, 20 volných SMS do všech sítí a 180 volných SMS v síti LM.
anonyni

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 10. 2014 22:08

Tak to je dobrá zpráva, že LAMA zlevňuje. Už delší dobu zvažují přechod k ním od O2. Také na jejích stránkách vidím nabídku bonusu 2000 Kč za přenesení čísla k ním.
JAK ZÍSKAT BONUS 2.000 KORUN?

Bonus ve výši 2 000 Kč ve formě slevy na naše služby má možnost získat každý, kdo si k nám převede své telefonní číslo. Po dobu 34 měsíců můžete využívat každý měsíc slevu 60 Kč na Vyúčtování. Nárok na slevu získáte úhradou předchozí faktury v době její splatnosti. V následující faktuře, jejíž výše bude minimálně 199 Kč vám pak automaticky odečteme z celkové částky 60 Kč. Nabídka je platná pro čísla přenesená od 24. 9. 2014 až do odvolání.

Připadá mi to ale tak trochu vychytralé, tak aby na ten bonus nedosáhnul každý. Hlavně u tarifu FÉROVÁ LAMA který je asi pro málo volající dosáhnout fakturu ve výši 199 Kč může být trochu problém.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod indian79 2. 10. 2014 07:20

Ahoj. Máte někdo Lamu?Jak jste u nich spokojeni? Dokonce měsíce se musím rozhodnout pro nového operátora,protože vodafonu jsem dal po 12 letech sbohem, u lamy se mi libi uctovani 1+1, prevážná většina mých hovorů je do 30 sec :) uvažoval jsem o paušálu za 250 Kč,jen toho internetu by mohlo být trošku víc.. Jinak jsem zvažoval ještě Tesco.. Nebo máte někdo lepší tip? Dík,Petr
indian79
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 2. 10. 2014 08:10

Raději zvol TESCO Mobile žádná smlouva, navíc získáš CLUBCARD body, v síti nic neplatíš když to s CLUBCARD sloučíš, díky bonus kreditu má ještě jednou tolik kreditu, data ti taky běží líp a je to na kvalitnější síti O2.
Jestli ti jde o tarifikaci tak v Týčku je KAKTUS nebo se dá přemýšlet o COOP Mobil nebo CityMobile skrz Vodafone, ale TESCO Mobile bude ideál.
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Beaumont 13. 3. 2015 12:58

Využívám teď třetí měsíc LAMu, tarif Chytrá Lama (150 min. + 50SMS + 150 MB za 250 Kč/měs.) a musím je pochválit - oproti předchozímu Vodafonu nepociťuji žádné zhoršení signálu ani služeb, jen nižší účet. ;-)

Infolinka i samoobsluha fungují jak mají, přenos čísla byl taky bez problémů, totéž volání ze/do zahraničí. Čili můžu doporučit. :tleskani
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod check 30. 10. 2015 13:24

V úterý jsem si přenesl k operátorovi LAMA mobile číslo. Volání bez problém. APN mám nastaveno správně: lamanet, nic jiného není potřeba nastavovat, zkoušel jsem SIM i v jiném mobilu se stejným výsledkem, iPhone 4 iOS 7, dle operátora mám nastaveno správně, oni mají výpadek dat již delší čas. Vám to funguje? Zdá se mi divné mít výpadek dat 4 dny a nic s tím nedělat.

Mobilní datobou síť nelze aktivovat
Chyba ověření totožnosti PDP
check
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 30. 10. 2015 15:34

Zeptám se - jak je to u Lamy s HD Voice? Má, nebo nemá, když je v síti Vodafone?
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod check 30. 10. 2015 18:08

iPhone 4 HD Voice nepodporuje, takže nevím. Ano, síť je Vodafone.
check
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků