Operátor hlavně pro příjem hovorů

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bagrous 2. 9. 2013 08:22

Chtěl bych druhou SIM hlavně pro příjem volání a jenom občasné zatelefonování. Koukal jsem na pár virtuálů, ale dost často mají, že kredit je nutné obnovit např. jednou za 3 měsíce, případně, že když člověk za půl roku neprovolá 500Kč, tak bude platit měsíčně něco. Je tedy nějaký virtuál, kde kredit neexpiruje, případně virtuál, kde transparentně vím (nechce se mi řešit x podmínek pod čarou), že měsíčně zaplatím třeba 30Kč a bude to v pohodě? Také bych rád, aby bylo kdyžtak číslo možné přenést jinam za nějaký hodně rozumný poplatek.
Díky
bagrous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petyo 2. 9. 2013 08:36

30,-Kč měsíčně se platí třeba u Odoriku. Jinak jestli z toho nebudeš volat tak nejvýhodnější jsou nulové tarify od O2 nebo Vodafone. Ale když si koupíš třeba kartu mobil.cz kterou musíš dobít jednou za půl roku 200,-Kč tak tě to tak vyjde asi na 30,-Kč měsíčně. A navíc je budeš moci provolat.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod bagrous 2. 9. 2013 09:14

Tohle je právě to co nechci - abych si musel pamatovat, kdy jsem naposledy nabíjel. To radši někomu budu dávat pravidelně těch 30 Kč, ale aspoň budu jasně vědět, na čem jsem...
bagrous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod R.EE 2. 9. 2013 09:31

Pamatovat si nemusis. Pri zjisteni aktualniho stavu kreditu to pise i platnost. neni to tak tezky ani slozity ;)

Nulovy tarif od O2 - Zero je drahy. Volani za 7Kc/min a pri uctovani 60+60 je prasarna, prevedl jsem to na Blesk, coz je stejna sit, stejne uctovani ale cena je 2,50Kc/min. Platnost kreditu je 6mesicu.
R.EE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 2. 9. 2013 09:31

Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod glock69 2. 9. 2013 09:49

BLESKmobil má účtování 60+60?
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod R.EE 2. 9. 2013 09:59

Aha tak nema. Omlouvam se za chybu. ZERO tak bylo uctovano, takze chybne jsem predpokladal i stejne uctovani (ve stejne siti).
R.EE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 2. 9. 2013 10:37

bagrous píše:To radši někomu budu dávat pravidelně těch 30 Kč, ale aspoň budu jasně vědět, na čem jsem...

6 měsiců X 30 korun rovna se stoosumdesat korun.provolano nula.Dobře - musiš pouze nezapomenout pravidelně platit..
Napřiklad Blesk - předdobitá za 150 korun a mam 6 měsiců na dobití,s tím že navic těch 150 korun můžu využit užitečněj než je splachnout do žumpy.Co je vyhodnějši je myslim jasný.Uplně opomijim že realita je takova že po 6 měsicich na nic MYSLET nemusite.přijde vam několik upozornění přes sms na ktere můžete nemusite reagovat.Nemyslim že je o čem přemyšlet co je praktičtější.Předplacenka od o2 co jsem ji nechal vyhnít,byla pro přijem funkčni pěknej patek pote co měla expirovat,mezitim přišlo par upozornění..Blesk nema žadnou vlastni infrastrukturu - tyto věci jsou u něj jak přes kopirak s O2.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 2. 9. 2013 11:07

R.EE píše:Pamatovat si nemusis. Pri zjisteni aktualniho stavu kreditu to pise i platnost. neni to tak tezky ani slozity ;)

Nulovy tarif od O2 - Zero je drahy. Volani za 7Kc/min a pri uctovani 60+60 je prasarna, prevedl jsem to na Blesk, coz je stejna sit, stejne uctovani ale cena je 2,50Kc/min. Platnost kreditu je 6mesicu.


To sice ano, ale pro příjem hovorů je levnější než blesk, protože nemusíš dobíjet. Minimální útrata je 1 sms za 12 měsíců.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod R.EE 2. 9. 2013 11:41

Pokud to ma nekdo jen na 1 sms za rok, tak potom asi jo. Ja to mel jako soukrome cislo (vetsinu veci sem vyrizoval z jineho telefonu), ale proste jsem parkrat za mesic rovnou odepsal nebo v nutnosti i zavolal.
R.EE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bagrous 2. 9. 2013 12:09

Díky, jestli je to na půl roku a budu vědět o tom, kdy to končí, tak to je v pohodě. Nechci se tím nějak extra zaobírat a chci to jenom do telefonu, který mi leží na stole a občas na něj někdo zavolá a občas někam zavolám já.
bagrous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lubosek824 2. 9. 2013 12:35

Řešíte dobrý nesmysl ..... Telefonní číslo které se na hovory použije jednou za 6 měsíců.
lubosek824
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 2. 9. 2013 13:08

No ani tak neřeší. Kolikrát mají senioři telefon vyloženě na příjem hovorů. Odchozí hovor nějakým starým známým jednou za uherák řeší rodinný příslušník, který číslo vytočí a předá.

Záleží, co doopravdy potřebuje. Já bych na tohle šel třeba k velké trojce. Sice mají vyšší ceny, ale při provolávce kolem 100 - 200 Kč ročně nehrají roli. Vyjde to výhodněji, než krmit simku virtuála každé 3 měsíce.
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kamil2268 2. 9. 2013 13:15

paty07 píše:než krmit simku virtuála každé 3 měsíce.

Mobil.cz stačí nakrmit jednou za půl roku.
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod paty07 2. 9. 2013 13:36

U T-mobile jednou za 12 měsíců + 30 dní po propadnutí kreditu.
paty07
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků