Výběr virtuálního operátora

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cheetah007 25. 11. 2017 17:02

Po víc jak měsíci, chci kaktus opustit.
Je kromě mobil.cz operátor který mi po vyčerpání FUP nechá být online být min rychlosti aspoň chat atp?
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 11. 2017 17:28

Proč si u Kaktusu každý měsíc nekoupíš jednorázový balíček dat za 50kč a potom surfuješ pomalu 64/32, což je použitelné?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Soustruh 25. 11. 2017 17:53

Cheetah007 píše:Po víc jak měsíci, chci kaktus opustit.
Je kromě mobil.cz operátor který mi po vyčerpání FUP nechá být online být min rychlosti aspoň chat atp?

U Odorika si můžeš v samoobsluze nastavit, že po vyčerpání balíčků se budou data nadále účtovat po kilobajtech a poběží plnou rychlostí, jen mám pocit, že toto nastavení bys musel každý měsíc po tom vyčerpání provést znovu… Ale jinak doporučuju, účtování hovorů po sekundách od první sekundy, data bez balíčku za 0,7 Kč/MB po kilobajtech (s balíčky se pak dostaneš na zajímavější cenu za MB, pochopitelně čím větší balíček, tím méně), příplatek za LTE desetikačka, při útratě nad stovku měsíčně bez paušálu (resp. počítá se vždy posledních 30 dnů a ten paušál se účtuje také po dnech, přesně 0,7 Kč denně).

Přešli jsme k nim s manželkou, rodiči i prarodiči a všem nám výrazně (prarodičům drasticky) klesly účty. :-)
Asus P9X79 Pro | Intel Core i7-3820 | 32 GB RAM | GeForce GTX 1650 passive
Benq GW2470 24" | Razer Abyssus 2000
Soustruh
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 25. 11. 2017 20:22

Nick Cave píše:Proč si u Kaktusu každý měsíc nekoupíš jednorázový balíček dat za 50kč a potom surfuješ pomalu 64/32, což je použitelné?

Nicku myslis ten balíček 100MB za 50kc?
Já se s nima ó tomhle bavil na chatu, tvrdili že datování zpomalenou rychlosti s nově příchozími výhodnějšími balíčky zrušili, ó tomhle se.mi ale slečna nějak zalomela zmínit.
Pokud je to stále platné určitě zkusím.
Zruším samoobnkvocaci balíček, holt těch 112MB na sociální sítě oželil a vyzkouším, dám určitě vědět a moc děkuji.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 11. 2017 20:39

Čítahu, je to 80MB za 50kč, když FUP vyčerpáš, přepneš na ,, datovat pomalu'' a celý měsíc jedeš 64/32, což je na nenáročné weby, Messengery a hry dostačující rychlost.
Při zapnutí toho jednorázového balíčku dostaneš informační SMS s datem a hodinou konce balíčku - pozor hlídat, jinak datuješ 1MB=1kč, takže je dobré koupit ten balíček třeba o den dříve..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smells 25. 11. 2017 21:20

Soustruh na to že se ptal na net,tak mu doporučuješ pěknej *****. 295 plus 10 za giga a půl, tomu se říká kauf. Na volání je Odorik dobrej, ale na net?
Naposledy upravil Smells dne 25. 11. 2017 21:41, celkově upraveno 1
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 25. 11. 2017 21:23

Jj a vlastně máš pravdu Nicku, to datování zpomalenou rychlosti jsem někdy zahlédl, já to občas střídám jednorazovy/samoobnovocaci takže jsem se v tom i vlastní vinou, poněkud zamotal.
Díky za upresneni hele.
Pokud je to takhle, přecházet jinak je zbytečně asi.

-- 25 lis 2017, 21:28 --

Soustruh
Děkuji za info, mrknu na stránky,ale spíš zůstanu....ó volání mi vůbec nejde, na to mám neomezený firemni pausalnod majitele spedice.
Dokonce přemýšlím že kartu vyndám úplně a klukům.nejakou je čistě na internet pro tablety,notebooky a tak ale nevím zda si nějak výrazně cenově a službami polepším a tolik dat zase nepotřebují.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Soustruh 25. 11. 2017 21:44

Smells píše:Soustruh na to že se ptal na net,tak mu doporučuješ pěknej *****. 295 plus 10 za giga a půl, tomu se říká kauf. Na volání je Odorik dobrej, ale na net?

Já sem přišel tak nějak omylem a viděl jsem jen poslední otázku, kde se ptal na operátora, který i po vyčerpání FUP umožní brouzdat stejnou rychlostí… O:-)
Asus P9X79 Pro | Intel Core i7-3820 | 32 GB RAM | GeForce GTX 1650 passive
Benq GW2470 24" | Razer Abyssus 2000
Soustruh
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 25. 11. 2017 21:47

To je v pohodě hele, každopádně vam děkuji oběma :-)
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka mz 28. 11. 2017 11:18

Uvažuju nad přechodem od Tesca, mám ještě starý tarif s dvojnásobkem za každé dobití... Ale vadí mě že nemá 4G a ten fup je taky nic moc.
Ještě jsem zkoušel chvili kaktus, ale tam mě to přijde docela komplikovaný to dobijení, a bez bonusu je to o ničem.
Díval jsem se na nabídku emtéčka.
Na volaní bych se spokojil určitě s tím malým za 144,- nebo možná i s tím mini za 3,63,- provolám málo? Myslím že do 60min se většinou vlezu a SMS těch tak 20-30 za měsíc. Data bych bral asi ty M 1,5GB případně reset není drahej.
Co myslíte? Je něco výhodnějšího?
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod jirys 28. 11. 2017 11:30

Jeden reset dat je měsíčně zdarma a druhý za polovic
Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tttppp40 28. 11. 2017 12:02

Jirka mz: Těch 1,5 GB je za 139 + další 1,5 GB (reset zdarma 1x měsíčně) takže 3 GB za 139. Dále je možný Reset FUP dokup 1,5 GB za 69,- neomezeně. Takže když nepotřebuješ tolik volat, je Emtéčko nejvýhodnější nabídka.
tttppp40
Junior



Odeslat příspěvekod jirka mz 28. 11. 2017 18:03

Na výměnu sim jsem se ptal, ale prý bych automaticky dostal nový tarif. Ale stejně chci přejít jinam.
U toho emtéčka je teda možnost obnovit fup zdarma poprvé každý měsíc?
Nic výhodnějšího nebo v podobný ceně tedy nemá smysl hledat?
jirka mz
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků