Výběr virtuálního operátora

O virtuálních operátorech

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 11. 1. 2018 17:51

FAYN nema spatne ceny.
Proc bych k nemu nesel je to, ze ma poplatek za preneseni cisla, kdyz od neho odchazis.
To by me vadilo. Teda jestli to nezmenili..
nnnokiaE52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 12. 1. 2018 02:08

A co o-mobil? Ten má za 345 free tarif minuty+sms v CZ bez dat. Pro seniory co nechtějí řešit jak dlouho budou volat docela "fayn" nabídka. Je v síti Vodafone. Akorát nevím jestli je to virtuál nebo šedivka. Ale bez závazku... Docela slušný.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod Caesar19 12. 1. 2018 12:16

Díky za tip, O-Mobil jsem neznal, kouknu na to.
Fayn poplatek nezrušil, za odchod chtějí pořád 290,--
Caesar19
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jiří z H. 13. 1. 2018 15:31

Neznáte někdo nějakej tarif:
100minut +50sms kamkoliv zdarma??? (bez dat)

všude je buď menší nebo větší počet volných min a sms :-(
Jiří z H.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Smells 13. 1. 2018 20:16

Emtečko tarif Malý - 100minut a 40 SMS za 144,-
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 14. 1. 2018 00:11

U Kaktusu při dobití v Happy day vyjde 100min+40sms na 125,-Kč. Účtování 1+1. Je to předplacenka takže balíčky se dají nakupovat podle aktuální potřeby a nespotřebované minuty a sms lze nekonečně převádět.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 14. 1. 2018 00:58

Nejde ještě získat dTest tarif? Tam bylo myslím 100 minut a 50 SMS za 74Kc
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod pallo78 14. 1. 2018 11:20

Včera jsem tam volal a už to nejde, bylo to jen do konce roku. Byl jsem i registrovaný do toho Dtestu, ale to je prý jedno...
pallo78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 14. 1. 2018 12:37

petyo
u kaktusu to při HD vyjde ještě levněji, nekupovat balíček po 50min, ale kombinaci 200 a pak 1-2x 22minut a pak zase 200minut..jednotková cena pak vychází 0,82Kč/min a díky systému balíčků je jedno kdy je člověk spotřebuje..což je velká výhoda oproti všem tarifům kde je daný objem na měsíc a cokoliv nad se draze doplácí a nebo co se nespotřebuje nenávratně propadá, sms tam vyjde na 0,625Kč..případně při vyšší spotřebě se dá taky čachrovat s vyššími balíčky, ale při potřebě cca 50sms to už nemá moc význam protože se ušetří max pár korun.. pak vyjde 100minut+50sms na 113,25Kč ale s obrovskou výhodou, že to není limitováno nějaký účtovacím obdobím (proto uvádím ceny za jednotky nikoliv za měsíc) a tarifikace 1+1 je také dobrý bonus:)
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod Smells 14. 1. 2018 16:57

Jasně taky jsem měl Kaktus, ale ne každýho pořád baví hlídat HD a když to propásnu tak to mám za dvojnásobek. To mě ta ušetřená dvacka za to nestojí.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 15. 1. 2018 00:59

základ pohodovýho užívání kaktusu je mít rezervu jednotek a kreditu (lze udělat zadarmo z úvodního 2x bonusu) a pak taky neřešit hlídání hd, ale pořešit, aby hd hlídalo vás..já mám tolik kreditu a jednotek že i kdybych propásnul 4 hd tak se nic nestane.. ale za 2,5roku sem propásnul jen 1 a to ne že bych o něm nevěděl, ale věděl až moc brzo a pak zapomněl.. rozdíl to není jen dvacka, při 100min a 50sms je to 158,5 vs 113,25.. když vezmem do úvahu účtování 1+1 tak to je dobrých 20% dolů a další dost udělá nerovnoměrná spotřeba..kdy málokdo udělá přesně 100+50 v účtovacím období..takže reálný rozdíl bude minimálně kolem 60ti korun možná i více..každá další jednotka "nad" stojí u emtéčka 2x tolik co u kaktusu a zase při menší spotřebě stejně zaplatí minimálně za 100+40 i kdyby provolal jen 70minut... u kaktusu se díky jeho systému platí prostě za jednotky..neexistuje zúčtovací období..
JayDeeSq
Junior

Předchozí stránka