Výběr virtuálního operátora

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BigSandy 28. 4. 2017 07:46

Dotaz.
Něco jako T-MOBILE TWIST Online Internet s kreditem 200 Kč, ale přes co se da i volat a posilat sms?
Třeba dobiju za těch 500 kč a vydrží to tam, dokud to neprovolam a pak znovu dobijí.
BigSandy
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 4. 2017 17:13

Ten dotaz by chtelo trochu specifikovat ohledne spotreby sms, minut, dat a pod.
anonymni

Odeslat příspěvekod BigSandy 28. 4. 2017 21:20

No doma, v prací i v hospodě mam wifi.
Těch 500 MB T-MOBILE TWIST Online Internet mi vystačí na rok.
Nepotřebují níc rychleho, jen aby fungoval email, chat přes WhatsApp a skype.
Skoro vše řeším přes WhatsApp, skype, email a VOIP.
Občas se však najde okamžik, když potřebují poslat SMS nebo zavolat.

Asi bude nejlepší ten kaktus za pajdu.
V bankach si změnít čislo na něj.
A internet si kupovat ten MB T-MOBILE TWIST Online Internet.
Nedobijet ale měnít.
BigSandy
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 29. 4. 2017 09:30

Pokud není potřeba vyšší rychlost, tak Mobil.cz - internet jede pořád 32/16kbs (i LTE :D ) a jde z toho volat a smskovat.... a ten net je zdarma, stačí jednou za půl roku dobít 200 korun
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod petison 29. 4. 2017 13:48

Přesně tak Mobil CZ ,internet zdarma neustále.Ta pomalejší rychlost na WhatsApp apod. stačí bohatě.
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 29. 4. 2017 13:52

Navíc podle info z fejsbuku pojede pomalý internet po FUP prý i v EU zdarma ...... od toho data v červnu.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod petison 29. 4. 2017 15:28

Je to tak ,přišla mi sms s touto informací.
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 29. 4. 2017 17:59

Reku píše:... a ten net je zdarma, stačí jednou za půl roku dobít 200 korun

Dokonce jede asi i nejmíň rok i bez nějakého dobití. Tedy jen data, ty jedou i po spotřebování/expiraci šestiměsíčního kreditu, kdy volat a smskovat už není za co, ale sim bude zrušena až nejdřív za měsíců 12.
Mám tak jednu mobil.cz sim nikdy nedobíjenou, aktivovanou už loni v červenci, v jednom mobilu, co si z něj dělám občas někde na cestách tethering na notebook nebo i pro další mobil na pomalý věci, u kterých nepotřebuju rychlý načtení, a klidně se tak přenese za den i 100-200 MB. Dnes jsem dokonce na ní jel na LTE 10/6 mega při měření rychlosti na jednom místě, kde plánuju ten T-mobile pevný internet vzduchem. V app dsl.cz, nevím co maj za fintu (maj nastaveno fup/nefup neomezovat, nebo to tak jede u sim každýho operátora?), nějaký teoretický dopočítávání to nebylo, i sám foun při tom ukazoval rychlost přenosu něco kolem 1,3 MB/s a i v na pozadí běžíci app Internet Speed Meter Lite mi to naměřilo skutečně přenos za pár těchto testů asi 200MB dat. Což mi přišlo skoro až k smíchu, jak v době, kdy skoro všichni po spotřebování zakoupených dat dnes dávaj namísto pomalejšího pofupu dalšímu netu absolutní stopku, a já bych na staré sim s už dávno propadlým kreditem, moh "stáhnout" z BTS za hodinu i pár giga dat. :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.spatenka 5. 5. 2017 15:29

Nemáte někdo zkušenosti s virtuálem o-mobil? Moc jsem toho o nich nenašel, ale jejich tarify vypadají docela fajn.
martin.spatenka
Junior

Odeslat příspěvekod Mikka1 11. 5. 2017 19:37

Jakeho operatora byste doporucili v siti Vodafone, jde mi hlavne o data kvuli pokryti urcite oblasti, i hovory, ale oboji jen prilezitostne. Hovoru bych se ale mohla vzdat.
Ted zkousim SazkaMobil, sice jsem se vesla se svymi potrebami do 3 mesicu na vycerpani kreditu, ale nevim, jestli je to to prave i nadale.
Diskuze Oskarty me celkem odrazuje.
Napada Vas neco?
Mikka1
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 11. 5. 2017 20:31

Sazkamobil má platnost kreditu 6 měsíců, jen ten počáteční je bonusový a platí 3 měsíce.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mikka1 11. 5. 2017 20:49

Ja vim.
Jen se mi nechce zarizovat tu jejich Sazka kartu, bez te ten net zdarma po dobiti nepovoli, ze?
Ale asi nic lepsiho neni. Funguje mi dobre, abych nekrivdila.
Mikka1
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 11. 5. 2017 22:00

Mikka1: Pokud Vodafone, tak co třeba ČEZ mobil? Platíš jen to, co provoláš, propíšeš, nebo si můžeš zaktivovat nějaký datový balíček ...

Neříkám, že jsou nějak extra levní, ale jestli u nich máš třeba ELE/PLYN, tak bys to měla na jedné faktuře.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikka1 11. 5. 2017 22:15

Ja ti nevim, ale neni CEZ pod O2?
Mikka1
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 11. 5. 2017 22:56

Jinak Sazkamobil má jednu velkou výhodu, pokud člověk simku nepoužívá nebo jen někdy, tak stačí převést z jiné Sazka simky 100 korun kreditu a pak klidně zpět a prodlouží se platnost kreditu na 6 měsíců. Čili nejen dobíjením.... Musí to být ale nebonusový kredit.
Reku
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků