OpenCall v síti O2 přes DH Telecom - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonyni 14. 4. 2014 23:10

Přesně tak, pouze na prodejně. V lednu měli akci v e-shopu 200+200 za 200,-Kč. Věřím, že někdy zas bude taková akce:-) Nicméně v současné době je to jedna z velmi dobrých nabídek. Volání na Slovensko včetně volání v rámci ČR za 1,80 Kč/min. a naopak ze Slovenska do ČR volání za 3,50 Kč a SMS za 1,-Kč. Přenos čísla zdarma. . . určitě do budoucna otevřou pobočku i jinde.

-- 04 kvě 2014, 18:52 --

Open Call na webu nabízí při zakoupení nové SIM bonusový kredit ve výši 100,-Kč. Jinak koukám, že mají aktualizované webovky, taky prima nabídka.

http://www.opencall.cz/
anonyni

Odeslat příspěvekod pj84 14. 5. 2014 14:01

Napsali mi, že během 2 měsíců budou podporovat službu mobilový e-mail:-)
pj84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 17. 5. 2014 13:38

Virtuál OpenCall ještě uvažuje o Brně a Karlových Varech kde chce mít vlastní prodejny. Já jen doufám, že DH Telecom dokáže mít něco jako Vodafone Start 249,- Kč > OpenCall Basic 99,- Kč; Vodafone RED do sítě 499,- Kč > OpenCall Easy 249,- Kč; Vodafone RED 699,- Kč > OpenCall Happy 499,- Kč; OpenCall Happy Plus 600 MB dat 559,- Kč.
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 17. 5. 2014 13:42

OpenCall zlepšuje služby - kontrola výdajů...

Okamžitá informace o útratě

Služba Okamžitá informace o útratě Vám umožní zjištění ceny každého odchozího hovoru ihned po jeho skončení či ceny sms po jejím odeslání. Po každém hovoru či odeslané sms se Vám zobrazí informace o ceně služby a Váš aktuální zůstatek kreditu. Tato služba je pro zákazníky zdarma.
Nastavení služby
*140*1# - Aktivace zpráv pouze pro hovory
*140*2# - Aktivace zpráv pro hovory a SMS zprávy
*140*0# - Deaktivace služby
Po aktivaci této služby se Vám po každém odchozím hovoru objeví na displeji následující zpráva:
CZ: Cena hovoru X.XX Kc, zbyvajici kredit XXX.XX Kc.
Po každé odeslané SMS se Vám na displeji objeví následující zpráva:
CZ: Cena SMS X.XX Kc, zbyvajici kredit XXX.XX Kc.

Zdroj: https://www.facebook.com/OpenCall.cz

Jen tak dál.. :tleskani

-- 27 kvě 2014, 23:55 --

SIM operátora budou k dostání v síti GLOBUS, ELEKTROWORLD a MAKRO. Řekl bych, že jsou akčnější než samotná Oskarta. Byť volání je mimo síť VF, nemýlím-li se (VF - OpenCall). JInak pokud se neřeší síť operátora, účtování, tak ty ceny jsou velmi pěkné. Bez nákladů na pořízení SIM či přenosu čísla a skvělé ceny na volání na SK, fakt rozdíl zaplatit pod 2,-Kč za minutu nebo o 400% víc.

-- 01 čer 2014, 11:10 --

Nevíte, o jakou akci se jedná v těch OC Globus, Pealo a Makro? V Ově budou za 3 týdny.
anonyni

Odeslat příspěvekod pavel.pipal 5. 6. 2014 06:35

Akce je psaná do 15. července.
Ta samá karta s bonusem se dá objednat i přes jejich e-shop.
V Praze na Novodvorské v Don Pealo stála jen mladá sympatická slečna s letáčky, ale o mobilním volání a virtuálech neměla páru. Jediné, co vehementně tvrdila, bylo, že na školení jim řekli že Vodafone OpenCall vykoupil.
Takže to již asi nevlastni ti Vietnamci, či co to bylo.
Upozornění (pokud to nevíte) - iniciační 200 Kč kredit na kartě má platnost jen 30 dní !!!
Pak musíte dobít. To jsem přehlédl, zdá se mi to nefér.
Pokud ale využijete této akce, tak po dobití té bonusové 100 Kč se platnost prodlouží na 6 měsíců.
pavel.pipal
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 6. 6. 2014 17:28

pavel.pipal: Takže, když se koupí normálně sim s kreditem 200,-Kč za 200,-Kč, tak kredit platí 30 dní? A když v akci za 200,-Kč s 300,-Kč kreditem tak 6 měsíců a nebo, když se pořídí sim v rámci akce? Počkám, až budou v Ově, podívám se, co nabídnou. Cena volání je dobrá pod 2,-Kč a Slovensko super.
anonyni

Odeslat příspěvekod pavel.pipal 6. 6. 2014 18:10

Přesně tak, k prodloužení z 30 dní na 6 měsíců došlo až dobitím té bonusové stokoruny.
pavel.pipal
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 6. 6. 2014 18:49

pavel.pipal: OpenCall je součástí DH Telecomu 100%, DH Telecom je virtuálním operátorem v síti Vodafone. OpenCall se původně dohodl s MobilKom (U:fon). DH Telecom poskytl původním majitelům GSM a síť je VietCall.
Naposledy upravil Fíla dne 6. 6. 2014 22:53, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna rozsáhlá citace
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 6. 6. 2014 20:23

pavel.pipal: Tak dneska jsem to četl v místním listě - OpenCall v Ostravě, kupon 100,-Kč, akce do 15.7. takže vše, jak uvádíte. Tak jaký je ten dárek?:-) Úsměv zdarma? :-D

Jinak jsem našel v VOP - prakticky to, co uvádíte...to jsem v minulosti přehlédl..nutí to zbytečně k dobití v prvním měsíci, tak ta akce s tou 100,-Kč by to mohla kompenzovat...

3. Zákazník po zakoupení SIM karty provede aktivaci libovolným prvním uskutečněným telefonním hovorem. SIM karta je aktivní po dobu 30 dnů od aktivace. Neprovede-li zákazník v této době dobití kreditu, bude SIM karta deaktivována.

4. Minimální částka pro dobití SIM karty je 200 Kč. SIM karta je od každého dobití platná po dobu 6 měsíců. Pokud kredit na SIM kartě klesne pod 50 Kč a platnost SIM karty je v daný okamžik více jak 3 měsíce, platnost SIM karty se automaticky zkrátí na 90 dní do té doby, než je SIM karta opět dobita.

Komplet podmínky: http://www.opencall.cz/cz/s849/Menu/Nab ... i-podminky
anonyni

Odeslat příspěvekod astrapa 14. 6. 2014 13:02

Nevíte, jak zjistit stav kreditu? Stačí nabrat *101# :?:
astrapa
Junior

Odeslat příspěvekod slavo963 18. 6. 2014 12:44

pm81 píše:pavel.pipal: Tak dneska jsem to četl v místním listě - OpenCall v Ostravě, kupon 100,-Kč, akce do 15.7. takže vše, jak uvádíte. Tak jaký je ten dárek?:-) Úsměv zdarma? :-D


Kde se pise o te akci? Nikde to nemuzu najit, ani na jejich strankach(tam psali o akci do 14.6., to jsem nestihnul). Hledam virtualniho operatora pro mne a manzelku, opencall se mi zda nejvyhodnejsi...(mesicne utrata kolem 30kc, doted byli u Vodafonu, ja mel tarif Odepis za 12kc a manzelka vodafone kartu, kterou dobyla jendnou za 6 mesicu 200kc, ale jak zvedli tarif na 50.--, se to nevyplaci...)
Jedina vec, co mne stve na openCall jsou sms do zahranici za 5kc >:-(
slavo963
Junior

Odeslat příspěvekod pavel.pipal 18. 6. 2014 13:55

na těch jejich stránkách to již také nevidím,
ALE
v pondělí 16.6.2014 vyšel v Praze v deníku Metro opět jejich inzerát:
Když koupíte SIM kartu v Electroworldu, Globusu, Makru nebo Don Pealovi,
po zaktivování SIM vytočíte *110*110#,
tak dostanete 100 Kč (mně se to tak udělalo)
platnost akce do 15. července 2014.
TAKŽE
to po nich dle tohoto inzerátu vyžadujte
----
ofotil jsem to, když fotku zvětšíte, je to tam i čitelné - jen nevím, kam mám foto poslat
pavel.pipal
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 18. 6. 2014 16:38

Akce přes e-shop byla do 14.6.2014. Nevím, jak je tomu v jiných městech, tady v Ostravě mají OpenCall v Elektroworldu s bonusem těch 100,-Kč do 15.7.2014 + příští týden bude akce v Globuse.

-- 08 črc 2014, 17:19 --

Zdravím, přenášel jste někdo své číslo do OpenCall?

http://www.opencall.cz/cz/s1223/c1950-Prenos-cisla

Jde mi o to, zda je možné si koupit i číslo v obchodní síti (využít akce +100,-Kč navíc) a na toto číslo si přenést své číslo (takto jsem to měl v síti TescoM, BLESKmobil) a nebo je nutné se řídit: "Před uskutečněním přenosu obdržíte novou OpenCall SIM kartu, která bude aktivována v den přenosu. SIM kartu zasíláme doporučeně do vlastních rukou Českou poštou."

Uvítám praktické rady. Díky! :-)
anonyni

Odeslat příspěvekod pavel.pipal 29. 7. 2014 11:03

OpenCall měl v sobotu asi hodinový výpadek.
(Náhodou jsem si ho všiml, v mém případě jen odchozí hovory, příchozí šly)

Dnes poslali jako omluvu 20 SMS zdarma na měsíc do všech sítí.

Sympatické gesto.
pavel.pipal
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 29. 7. 2014 11:40

OpenCall se po přechodu z CDMA na GSM stává silnějším hráčem na trhu. Začínal někdy v říjnu 2011. Protože dal prepaid tarify T125 a T250 stal se v té době žádaným pro 7000 zákazníků. Dnes je na tom lépe. SIM kartu lze objednat přes webové stránky i zakoupit u partnerů, že je v prodeji SIM karta najdete podle samolepky nebo žluté vlajky. OpenCall shop je v Revoluční 22, Praha 1.
GymmiCZ
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků