Relax Mobil v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pavelhr 9. 12. 2013 11:20

Hmm, tak mi přišlo vyjádření, že prý dávali první měsíc všem paušál zdarma a nyní již nespadám mezi zákazníky, kteří měli nárok na slevu. Docela bordel...
pavelhr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tompr 9. 12. 2013 20:50

to jsi se jako nevesel mezi prvnich 1000 lidi rok bez pausalu?
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Kuk321 10. 1. 2014 22:43

každy měsíc po nas chtějí kod přenosu, pokaždy ho dostanou poděkuji a další měsíc znova,
ted zase poslali zpatky smlouvu bez pruvodniho dopisu, na maily nereaguji, jejich placená linka škoda peněz "uslintany" sobota tam keca a operator nikde, on line chat cca po 10-15 minutach se připoji operator po dotazu proc poslali smlouvu zpet bez vysvetleni se operator odpojil ani za 30 minut se jiz nevratil, dyl uz to cloveka nebavi cekat
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 12. 1. 2014 11:04

mě přišla 23.12. v 19hod. sms že at uhradím do 24hod. fakturu jinak me odpoji a zaplatim 500kč pokutu.... to už jsem fakt vypenil
1)mam inkaso
2)maji v tom bordel, vyučtovaní mi přišlo na 0kč faktura za prosinec
3)jim píšu za co mam platit at mi to vysvetlí...

a dorazi me ze mi opet pošlou ze ta smsm nepatri me ze to posilaji vsem to jsem šel do kolen....ma odpoved ze jestli mi chteji posilat tyto sms ze končím nemam naladu číst tyto sms at si udelji system ktery to posila lidem kterym to patří....
je to amaterismus prvniho stupne!!

stejne odejdu jestli mi nasadí ten jejich paušal 49.90kč/mes. jsou lepsi služby jsem ochoten platit tak pulku vic ani omylem
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod paty07 12. 1. 2014 12:08

Kdyby se aspoň vymluvili, že to je chyba systému, takové přiznání bych nečekal :D
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kuk321 13. 1. 2014 22:52

Další perlicka, dnes prisla faktura za 11min si uctuji 86 kč, trosku drazsi minuta
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 19. 1. 2014 11:21

Tak ja mam od čtvrtka zablokovane hovory....za neuhrazení posledni prosincove faktury ktrea mi přišla na 0kč ....
jinak mam inkaso takže nevím proč je u nich problem s placenim, jeden mesic ok pak nic...
když chci volat řekne mi to at zavolam na jejich infolajnu 4488 toto číslo neexistuje....na mail ne jejich webu nikdo nereaguje od toho čtvrtka....

zajimavy je že když jim tedy dlužím že mi internet normalne jede dal jen volani je blokle....
Takže v tydnu zkusim to jejich 840999888 a jsem zvedav na vysvetlení....

at čtu tady forum nebo i jine tak to je hokej jako s...ě

jako bonus mi přisla včera sms ze moje posledni faktura je na 0kč je k tomu i VS a že když včas zaplatim daji mi 30 volnych min. do site Relax....což je uplne k ničemu protoze neznam nikoho kdo ma Relax krom mě....za me nedoporučuji jejich sluzby využivat samý problem.... davam jim tak 2roky a skončí s tímhle přistupem

-- 20. 1. 2014 13:31 --

Tak na 840 999 888 se take neda dovolat fakt užasný...čekam jestli se nekdo ozve pres ten jejich online chat....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod lostbee 21. 1. 2014 15:56

Tuto firmu rozhodně nedoporučuji. Jsem na tom velmi podobně jako Tompr. Opakované potíže s vyúčtováním, reklamace je nezajímají. Mohu doložit zaplacení všech faktur, přesto mi na jednom čísle omezili služby. Jednou se s opem domluvíte, za tři dny volá, jinej a nic z domluvy neplatí. Bomardují SMSkami vyžadující zaplacení, když se ohradíte, tak to prý posílají všem.Podal jsem okamžitou výpověď, bez písemné, či ústní odezvy zaslali přenosová čísla. Přenos se nezdařil, netuším zda to blokli. Na jejich linku jsem provolal mailant.
Tenhle podnik je pro milovníky adrenalinu.

Po solidní zkušenosti s Emeou, odkud jsem odešel pro nedostatečné pokrytí signálem jsem zažil jednu anabázi s bonussem a tohle je další úspěch v šetření za volání.
Vracím se k předplacenkám, nehodlám nikomu dělat rukojmí a dojnou krávu.
lostbee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tompr 21. 1. 2014 19:06

Tenhle podnik je pro milovníky adrenalinu.

V tomhle s tebou souhlasím na 100% tohle co jsem zažil u Relaxu jsem ještě nezažil...

odpojí vas v klidu za neuhrazene faktury i když jsou uhrazene ja byl tak 5 dní bez možnosti volaní dnes mi to zaply.
Jen se omluvili a že mužu byt rád že mi to tak rychle zase zaply....co na to říct čekal jsem nejake odškodnění ale nic....taky u nich skončím a pujdu na mobil.cz na předplacenku tohle mě nebaví pořad dokola řešit.

člověk si objedna el.vyučtovaní aby věděl za co platí a oni to pošlou tištěne za nejakych 45kč pak to tedy zruší a daji elektron.vyučt. ale penize strhle pak je vratí v podobe že mam u nich předplacene služby jenže pak nastane to co je výše popsano....takže za mě NE!

jinak doporučim když potřebujete neco s nimi řešit nevolejte na ty jejich čísla (pokud tedy vubec funguji) ale napiste jim na chat a at vam oni zavolaji jinak se nedoplatíte....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod niveses 21. 1. 2014 19:52

Jsem u nich taky a díky podobným zkušenostem chci odejít. Lze to nějak urychlit nebo musím čekat ty 3 měsíce? Díky
niveses
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lostbee 21. 1. 2014 20:39

Tak jedno číslo mám pryč, nevím, kdo to zdrbal. Šel jsem na oskartu a voďas stojí tradičně za kulový. Ráno, když jsem začal pátrat, proč mi relax jede dál tak jsem prý přenos zrušil :hm

to niveses: Zaslal jsem písemnou výpověď. Provedl jsem výčet jejich úspěchů a mé spokojenosti s nimi a výpověď definoval jako okamžitou. Bylo to mezi svátkama, cca 14 dní na to pípla SMSka s přenosovým kódem. Pak mi ještě borec volal a chtěl ty kódy diktovat. Trošku jsme se bavili, tak mi sdělil, že na jednom čísle mám necelý 400,- přeplatek a na druhým 35,- Kč dlužím. Chtěl jsem, aby to mezi sebou vyrovnali, prej to nejde, chtěl jsem vrácení přeplatku, prej to taky nejde, odečtou to ve vyučtování. Málem mě při diskuzi s ním ranilo. Mlel jak kafemlejnek. Musíte zaplatit dlužných 35 korun a pořád dokola. Přeúčtujte to! Ne, to nemůžem! Vraťte mi to, neee, to nemůžem. Takže jděte do P****E ! ]:-<
BTW jsem zvědavej, jak z nich vyrazím definitivní vyučtování, abych věděl, že mám klid...
lostbee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod niveses 22. 1. 2014 10:50

Tak u mě to nevyšlo. Až za 3 měsíce. Těším se až je konečně opustím.
niveses
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tompr 22. 1. 2014 20:44

jo jo 3 mes vypoved.lhuta a poplatek 300kč ja počkam na konec v 9mes. dam vypoved a dobehne 12mes pak stejne začnou učtovat paušal 49.90kč a to pak už je o ničem....
a po tehlech zkušenostech nezustanu ani kdyby mi za to ještě platili....

dělaji si pěknou vizitku, k nim nemuže normalni človek přejit když si to tu tak čte....leda že ma rad adrenalinový sporty :)
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod niveses 23. 1. 2014 17:16

Hlavně je vtipná jejich Facebooková stránka.
Napsal jsem jim "svůj příběh" a odpoledne mi volali "že jsem typický Čech, který se stěžuje na internetu a že jsem to přehnal". A nakonec to večer smazali.

A po mě psal jeden, že posílal smlouvu, má dodák od přepravní společnosti a oni říkájí, že nic. Hádejte co, už tam není :)
niveses
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tompr 24. 1. 2014 15:14

Tak čekam kdy se začnou dožadovat aby toto forum bylo smazano že je poškozuje....

jinak opet včera přišla sms že mam uhradit fakturujinak me odpoji....tak nevím co si myslet fakt kocourkov.
kdyby se alespon z te sms človek dozvedel kolik dluží za jake období takhle se to tezko da řešit....tak jsem jim psal mail a asi vše od znova,bože,bože...tohle by přešlap jit k Relax mobil...měl jsem jit na mobil.cz na předplacenku (vahal jsem mezi oběma)
Tompr
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka