Relax Mobil v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod marvy 27. 6. 2013 10:57

Naposledy upravil Fíla dne 6. 5. 2015 22:12, celkově upraveno 3
Důvod: upraven název tématu
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod calvin2013 27. 6. 2013 12:29

Celkem nezajímavé, další virtuál přes GTS, jejich obchodní model je založen na tom, ať co nejrychleji naplní plnění 1000 karet.
calvin2013
Junior

Odeslat příspěvekod ViR 28. 6. 2013 00:52

Hmm, tříměsíční výpovědní lhůta a to odpuštění poplatku jen na rok...
ViR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kk.berry 28. 6. 2013 02:02

Cena sms ze zahraničí v rámci EU 20 Kč? To je mazec..
kk.berry
Junior

Odeslat příspěvekod Manhalik 28. 6. 2013 02:21

Tak todle je pro mě další nepoužitelná nabídka. :-)
Manhalik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 28. 6. 2013 08:10

OT: Ať mi pan moderátor Fíla vysvětlí,co jsem tam měl 2x špatně v názvu? :D :/
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 28. 6. 2013 08:39

Od včerejšího dne se nesnížil počet "volných míst" na nulový paušál.

Na nabídku jsem koukal, minutově jsou levní, SMS standardní cena, cena za 1 MB nižší než Ha-loo, ale nabídka mne nezaujala. POkud je účtován měsíční poplatek, tak tím se to zabíjí. Kdy se tak virtuál rozhodne, že bude spolupracovat s tou a s tou firmou? V rámci GTSsky se jich vyrojilo "ako maku", spíš jsem očekával, že v rámci Quadruple ---- Vodafone začnou svištět noví virtuálové a zveřejní nabídku. Zatím, co firma, tak jedou pod GTSkou. Bylo by zajímavé srovnání podmínek obou firem. (GTS vs. Q-CZ)
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod peta809 28. 6. 2013 16:19

Tak to je bomba! Neomezena data za 150 Kc mesicne!

• "U nás nemusíte datový balíček předplácet, zaplatíte pouze reálně spotřebovaná data."
• "Navíc nikdy neutratíte více než 150,- Kč za měsíc. V okamžiku, kdy stáhnete v daném měsíci data v hodnotě 150,- Kč, Vám přestáváme další data účtovat a do konce měsíce stahujete zdarma."
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 28. 6. 2013 17:54

peta809:
Čučím na to jak blázen není v tom ještě nějaký "háček"? Neomezená data za 150 to snad není možné.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 28. 6. 2013 18:24

Taky se mi to zdá divný, ale jestli je v tom přeci jen háček, tak to vyplyne na povrch až po pár měsících používání té služby.
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladisl 28. 6. 2013 18:35

Možné to je, jde o to jestli to vyčerpání 300 MB nebude šnek, tipnul bych si že bude.
ladisl
Junior

Odeslat příspěvekod jenula33 29. 6. 2013 11:41

A to je je problém všech mob. operátorů obecně , řeknou A ale už neřeknou B, ani v ceníku, ani ve všeobecných podmínkách není ani čárka jakou rychlostí net po projetí těch 150 Kč pojede, (nebo spíš nepojede)
jenula33
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 29. 6. 2013 12:22

Respektive tam nikde neni carka ani o plne rychlosti dat v dobe, kdy si je jeste platis.
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 6. 2013 12:24

Minimální rychlost je 16 kbit/s.
Horší je možné omezení při útratě nad 700 Kč.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod peta809 29. 6. 2013 15:59

Asi tak, takze klamava reklama. Zadnej neomezenej net. Stale v internetu vyhrava Mobilni revoluce.
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků