Relax Mobil v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod marvy 27. 6. 2013 11:57

Naposledy upravil Fíla dne 6. 5. 2015 23:12, celkově upraveno 3
Důvod: upraven název tématu
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod calvin2013 27. 6. 2013 13:29

Celkem nezajímavé, další virtuál přes GTS, jejich obchodní model je založen na tom, ať co nejrychleji naplní plnění 1000 karet.
calvin2013
Junior

Odeslat příspěvekod ViR 28. 6. 2013 01:52

Hmm, tříměsíční výpovědní lhůta a to odpuštění poplatku jen na rok...
ViR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kk.berry 28. 6. 2013 03:02

Cena sms ze zahraničí v rámci EU 20 Kč? To je mazec..
kk.berry
Junior

Odeslat příspěvekod Manhalik 28. 6. 2013 03:21

Tak todle je pro mě další nepoužitelná nabídka. :-)
Manhalik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 28. 6. 2013 09:10

OT: Ať mi pan moderátor Fíla vysvětlí,co jsem tam měl 2x špatně v názvu? :D :/
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 28. 6. 2013 09:39

Od včerejšího dne se nesnížil počet "volných míst" na nulový paušál.

Na nabídku jsem koukal, minutově jsou levní, SMS standardní cena, cena za 1 MB nižší než Ha-loo, ale nabídka mne nezaujala. POkud je účtován měsíční poplatek, tak tím se to zabíjí. Kdy se tak virtuál rozhodne, že bude spolupracovat s tou a s tou firmou? V rámci GTSsky se jich vyrojilo "ako maku", spíš jsem očekával, že v rámci Quadruple ---- Vodafone začnou svištět noví virtuálové a zveřejní nabídku. Zatím, co firma, tak jedou pod GTSkou. Bylo by zajímavé srovnání podmínek obou firem. (GTS vs. Q-CZ)
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod peta809 28. 6. 2013 17:19

Tak to je bomba! Neomezena data za 150 Kc mesicne!

• "U nás nemusíte datový balíček předplácet, zaplatíte pouze reálně spotřebovaná data."
• "Navíc nikdy neutratíte více než 150,- Kč za měsíc. V okamžiku, kdy stáhnete v daném měsíci data v hodnotě 150,- Kč, Vám přestáváme další data účtovat a do konce měsíce stahujete zdarma."
"Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo."
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 28. 6. 2013 18:54

peta809:
Čučím na to jak blázen není v tom ještě nějaký "háček"? Neomezená data za 150 to snad není možné.
vaclavbarak
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 28. 6. 2013 19:24

Taky se mi to zdá divný, ale jestli je v tom přeci jen háček, tak to vyplyne na povrch až po pár měsících používání té služby.
"Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo."
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod ladisl 28. 6. 2013 19:35

Možné to je, jde o to jestli to vyčerpání 300 MB nebude šnek, tipnul bych si že bude.
ladisl
Junior

Odeslat příspěvekod jenula33 29. 6. 2013 12:41

A to je je problém všech mob. operátorů obecně , řeknou A ale už neřeknou B, ani v ceníku, ani ve všeobecných podmínkách není ani čárka jakou rychlostí net po projetí těch 150 Kč pojede, (nebo spíš nepojede)
jenula33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peta809 29. 6. 2013 13:22

Respektive tam nikde neni carka ani o plne rychlosti dat v dobe, kdy si je jeste platis.
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 6. 2013 13:24

Minimální rychlost je 16 kbit/s.
Horší je možné omezení při útratě nad 700 Kč.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod peta809 29. 6. 2013 16:59

Asi tak, takze klamava reklama. Zadnej neomezenej net. Stale v internetu vyhrava Mobilni revoluce.
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 30. 6. 2013 21:45

je to do konce daneho mesice takže dle me by to mohlo jet normálně možna pro nejaky stahovače to budou mít jisteny třeba na 500MB že to spadne na 16kbit....
jinak o tom přemyšlím i kdybych platil 50kčmes. při provolani řekněme 10min tj 15kč net se mi zamlouva že učtuji opravdu stažena data řekněme 40MB/mes. to je 50+15+20 sms neřeším stejně jak Blesk1.5kč
tedy celkem 85kč/mes. kdežto u Blesku net 100kč+ 10min=25kč celkem 125kč....kdyby to bylo na rok bez paušalu 50kč tak to je vubec pohoda ale i s paušalem 85kč mes. při provolani vice minut je to ještě lepší....
co se Vam nezda vypoved 3mes mi nevadi neprechazim kazdý pul rok...

-- 2. 7. 2013 13:08 --

data jsou učtovana za každy započaty 1 MB.

To jako při každem spojení k netu i když vlezu jen na m.seznam.cz 14kb a poté se odpojim? nebo celkove na konci mesice to zaokrouhlí....

-- 2. 7. 2013 13:11 --

.
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 2. 7. 2013 16:19

Nedoporucuji!

Obrázek
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod radim 2. 7. 2013 17:34

Tompr píše:data jsou učtovana za každy započaty 1 MB.

To jako při každem spojení k netu i když vlezu jen na m.seznam.cz 14kb a poté se odpojim? nebo celkove na konci mesice to zaokrouhlí....

Data jsou účtována po 100 kB, čili 10 haléřů za vlez na m.seznam.cz, pokud to nepřekročí těch 100 kB.

Výpovědní lhůta nevadí, ale odchod od nich stojí 300 Kč. Čili pokud by někdo chtěl po roce odejít (protože 49,90 Kč), bude ho to stát za těch 12 měsíců 25 Kč měsíčně. :-)
Příjemné je, že se neplatí vlezné, přechod k nim je zdarma.

Nevím, ale působí naprosto amatérsky, a vůbec všichni pseudovirtuáli pod GTS jsou na jedno brdo, kopa kliček a háčků a poplatečků a paušálů, jak ze zakoše ty prachy vypáčit. Zatím jasně vede Blesk a Tesco, tak nějak si virtuály představuju.
radim
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 3. 7. 2013 09:28

Tak jsem včera mluvil s info lajnou a tam sedela snad 15leta slečna amaterismus jak svina :) to ze sebe vykoktala....
Radime proč počítaš se 100kb oni píšou učtovani po 1MB (1000kb) jde mi o to že když se připojim k netu a minutu a kouknu na třeba m.seznam 14kb aby to nezaokrouhlili na 1MB když se pak odpojim...
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 3. 7. 2013 09:31

No a není to náhodou účtované podle účtovacího období za celou dobu bez ohledu na počty připojení? Prostě podle celkového množství spotřebovaných dat, stejně jako počítají počítadla operátora FUP. A na konci období celkové číslo zaokrouhlí na MB.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tompr 3. 7. 2013 09:34

Tak beru zpet
http://www.relaxmobil.cz/cenik.pdf

maš recht :)
Tak to není tak špatný... to si možná dam jak jsem to porovnaval výše utrata u BM tak tady se vejdu i s poplatek do 100kč/mes.kdežto u BM jen net 100kč. dat mi stačí par desitek MB FUP jsem nikdy nevyčerpal tak to neřeším.a signal u nas na vesnici je použitelny i v baraku jen s TM ostatní jen venku....

-- 3. 7. 2013 09:39 --

kk.berry píše:Cena sms ze zahraničí v rámci EU 20 Kč? To je mazec..

Už to opravili měly tam chybu a je to klasika jako všude z EU 2.1kč
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 3. 7. 2013 19:02

myšpulín píše:No a není to náhodou účtované podle účtovacího období za celou dobu bez ohledu na počty připojení? Prostě podle celkového množství spotřebovaných dat, stejně jako počítají počítadla operátora FUP. A na konci období celkové číslo zaokrouhlí na MB.
Takhle mi to dnes bylo taky řečeno
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
LG G3 32GB, Blackview R6, LeEco Max2 6GB, Xiaomi Redmi Note 4, Honor 9
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tompr 4. 7. 2013 12:07

Tak ted jsem si objednal Relax má přijit smlouva a PAC kod tak uvidíme...
líbí se mi učtovani dat nepřeplacím balíčky...a 1.5kč je navíc sice volam malo ale když bude potreba nemusím se bát :)

jinak ještě maji kolem 800míst volných pro promo akci takže to moc na dračku nejde ;-)
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 4. 7. 2013 12:20

No já se ani nedivím, když s kombinací ( Vodafone ČD a Voocall Callbackem ) voláš za 1,10 Kč ať voláš kolik voláš ;-]
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tompr 4. 7. 2013 13:06

Voocall Callbackem bych to nesrovnaval tohle každy nechce. jinak to nenají tak spatně nastavené.
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 4. 7. 2013 13:46

Já bych to rozhodně srovnával, protože zdržení je +- 10 sekund a kdo ten Voocall Callback ještě nezkusil, ani neví, jak to funguje, takže by se k tomu neměl vyjadřovat. ;-) Rozdíl proti normálnímu volání je navíc jen přijmout hovor ( což je navíc přejetí palcem po displeji u chytrých telefonů, u blbých to je jen zmáčknutí zeleného sluchátka ), to je celé. ;-]
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tompr 5. 7. 2013 18:44

Ja beru Relax jako zatím na rok bez paušalu a pak i kdybych šel jinam tak 25kč/mes. je přijatelny. defakto lepší než Haloo mobil i když tam je 1+1 ale zde zase lepší net a cena volaní...
uvidím co přijde do jara pak už budou snad všechny virtualove na světě a člověk si vybere na delší dobu co mu vyhovuje.
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod pavelhr 15. 7. 2013 10:45

Tak jsem si objednal převod mého čísla, tak uvidíme. Každopádně mám potvrzeno, že po překročení oněch 150,- za data se data zpomalí. Dále je tam limit na 700,- za měsíc, který nejde změnit. Měli trochu problém s tím, že to chci na IČO.
pavelhr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tompr 15. 7. 2013 15:25

Přemýšlím mezi Relax mobil a mobil.cz co vzít..... ted mám Blesk používam net 100kč spotřeba dat do 50MB a volam asi 10min/mes a 5 sms ted platím u Blesku 100+25+7,5 =ted platim zhruba 132,5kč

U Relaxu 50+25+15+7,5=97kč,5kč ted na rok bez paušalu 50kč=47,5kč s mozností že kdyby se naskytlo neco lepsiho do roka tak odejdu a i při poplatku 300kč za odchod je to 25kč mes.
Takže ted bych platil jen 72.5kč

a nebo mobil.cz 25+7,5kč 32,5kč net zdarma (ale aby byl funkční...)

jde mi spíš o ten net abych mel
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 15. 7. 2013 15:31

Net u mobilních operátorů sice nepoužívám, ale vše, co je u T-Mobile či Vodafone po vyčerpání FUP stojí většinou za pendrek.

Prostřednictvím O2 běhá zatím jen BM a TescoM, mohli by se přidat ještě nějací další.

Nejlépe asi vychází si pořídit datové simky od O2, ne? Tam jsou 3 měsíce internetu s FUP 100 MB na den. Náklady na pořízení cca 200 - 300 Kč.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod Tompr 15. 7. 2013 16:04

ja vím jenze ja musím řešit signal naco mi jsou služby VF když tu není signal 02 taky bída a u TM si zavolam docela i v baraku proto jdu do TM. prave se desim netu u mobil.cz sice zadarmo ale pokud je to nefunkční nechci se dostat do situace že jednou to pujde a podruhe ne....to si radeji priplatim.FUP nevyčerpam mam to jen na občasné zpravy,pocasi aukro mail apod....Ted mam Blesk a doma si net neskrtne tak mi to je na nic jen v praci...
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 15. 7. 2013 18:51

Svého času i T-Mobile měl datové simky na 3 měsíce a více, vím, že byly edice i na 6 měsíců. :-) Jinak ten signál chápu.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod Tompr 26. 7. 2013 14:36

Tak dnes mi přišla simkarta tak jsem zvedav jestli to pofrčí bez problemů.... sim přišla v nano a k tomu adaptéry na klasickou sim a mikro.
číslo od TM asi tyden portace defakto skoro dřív převedeno než dorazila simka musel jsem je popošoupnout kde mam simku....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod pavelhr 29. 7. 2013 00:32

Taky budu urgovat dodání sim karty, portaci mám na 31.7., tak jsem zvědavej, jestli to stihnou. Nano včetně adaptéru je potěšující zpráva.
pavelhr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SuiVanOrton 29. 7. 2013 07:23

Já osobně potřebuju na druhou (soukromou) SIM pouze data a přijímání sms/hovorů, volat a smskovat můžu z první SIM od firmy neomezeně, tak mi to přijde jako zajímavá nabídka. Ale strašně moc mě odrazuje to chování tý firmy, poslal jsem emailem dva dotazy ani jeden nezodpovězený, velký reklamy které jsou podle mého v podstatě klamavá reklama, nechápu to omezení 700 kč na měsíc a 150 na internet, proč tedy ten internet je omezený když je to účtované po MB, pak co jsem četl na internetu a třeba itady ten obrázek jak člověku kterýmu ještě neposlali ani smlouvu už vyhrožujou v sms ... tohle mě docela odrazuje. Jsem zvědav na Vaše názory a zkušenosti při používání ...
Nokia 5110 - Nokia 3210 - Siemens S45i - Nokia 1600 + Nokia 6300 - Samsung B7722 DUOS - UMI X2 - Samsung S4 Mini Duos
SuiVanOrton
Junior

Odeslat příspěvekod pavelhr 1. 8. 2013 10:05

portace proběhla nakonec bez problémů, v pondělí jsem měl obálku se sim kartou (v provedení nano) a redukcí na poště, ve středu ráno proběhla portace, vše funguje jak má.
pavelhr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 9. 9. 2013 21:27

A jak tedy s účtováním dat. Účtuje (zaokrouhluje) se po kB?
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 12. 11. 2013 09:51

Přišel mi mejl, kde do konce roku stále nabízejí odpuštění paušálu na rok. No jo, ale co po tom roce, že? :-) Platit pade jen za to, že mám aktivní simku? Dalo by se, pokud by v tom bylo neomezené volání do celého T-Mobilu, jinak je to nepoužitelné. :-(
radim
Junior

Odeslat příspěvekod pavelhr 19. 11. 2013 15:14

Jen pro zajímavost, potýká se tu někdo se špatnými fakturami od Relaxu? První faktura OK, ale za září a říjen obě byly špatně... za září přišla poštou místo e-mailem, tím pádem si neoprávněně přičetli poplatek za papírovou fakturu a navíc započítali paušál, který mám mít zdarma. v říjnu zase započítanej paušál, navíc je tam nějaká podivná sleva která údajně měla být jako by za paušál, jenže to nevycházelo, takže jsem ted ve stavu, kdy mám dvě nezaplacené faktury, protože čekám na to, až mi je opraví a teď mi přišla sms, že mám zaplatit fakturu za září. Docela dost bordel... :hm
pavelhr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tompr 30. 11. 2013 14:55

jo uplne stejna zkusenost mam Relax nekdy od leta a nastaveno inkaso a porad otravuji ze není zaplacena faktura za zarí (ted jsem ji zaplatil) nebyla ale nechapu když je nastaveno inkaso a do te doby v pohode .... taky mi strhly poplatek za tistené vyučtovaní chtel jsem elektronicke omluva byla a ted si testrhly peníze za min. období...je to amaterismus jak svina.... po novem roce jim napisu jestli to mysli važne po roce s tím 50kč poušalem pokud ano odchazím asi k Ha-loo kde je 1+1
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod pavelhr 4. 12. 2013 16:09

Momentálně mi přišla na mobil další upomínací sms a já opětovně už asi po čtvrté vystvětloval e-mailem, co vlastně udělali špatně. Na infolinku už volat nechci, stojí prachy a Luděk mi vždycky pomalu protrhne bubínek v uchu...

Údajně jim zpracovává faktury nějaká jiná firma...

Začínám trochu litovat, že jsem se nechal nachytat na sladká slovíčka o paušálu na rok zdarma...
pavelhr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tompr 4. 12. 2013 21:45

Dnes naskočilo na mobilu nový název sítě místo CZ Mobil je Relax mobil :)
ja mam teda zatím klid ale doufam že sníží ten tarif z 49.90kč/mes je nerealný....byl bych ochoten tak polovic 25kč/mes jinak odchazím po roce bez paušálu....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod niveses 4. 12. 2013 22:22

Jop, ve fakturách mají bordel. Jsem odpouštěn od měsíčních poplatků, ale jakmile, mi je dají, odcházím...
niveses
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 5. 12. 2013 10:00

No pokud odejdeš, tak tě to stejně bude stát měsíčně 25 Kč, takže nemáš odpuštěno vše. :-)
radim
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 5. 12. 2013 11:50

tak to víme že odchod je 300kč a tedy mesíčně 25kč ale to jde, kdyby to tak zustalo zustanu jinak sbohem....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod pavelhr 9. 12. 2013 12:20

Hmm, tak mi přišlo vyjádření, že prý dávali první měsíc všem paušál zdarma a nyní již nespadám mezi zákazníky, kteří měli nárok na slevu. Docela bordel...
pavelhr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tompr 9. 12. 2013 21:50

to jsi se jako nevesel mezi prvnich 1000 lidi rok bez pausalu?
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Kuk321 10. 1. 2014 23:43

každy měsíc po nas chtějí kod přenosu, pokaždy ho dostanou poděkuji a další měsíc znova,
ted zase poslali zpatky smlouvu bez pruvodniho dopisu, na maily nereaguji, jejich placená linka škoda peněz "uslintany" sobota tam keca a operator nikde, on line chat cca po 10-15 minutach se připoji operator po dotazu proc poslali smlouvu zpet bez vysvetleni se operator odpojil ani za 30 minut se jiz nevratil, dyl uz to cloveka nebavi cekat
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 12. 1. 2014 12:04

mě přišla 23.12. v 19hod. sms že at uhradím do 24hod. fakturu jinak me odpoji a zaplatim 500kč pokutu.... to už jsem fakt vypenil
1)mam inkaso
2)maji v tom bordel, vyučtovaní mi přišlo na 0kč faktura za prosinec
3)jim píšu za co mam platit at mi to vysvetlí...

a dorazi me ze mi opet pošlou ze ta smsm nepatri me ze to posilaji vsem to jsem šel do kolen....ma odpoved ze jestli mi chteji posilat tyto sms ze končím nemam naladu číst tyto sms at si udelji system ktery to posila lidem kterym to patří....
je to amaterismus prvniho stupne!!

stejne odejdu jestli mi nasadí ten jejich paušal 49.90kč/mes. jsou lepsi služby jsem ochoten platit tak pulku vic ani omylem
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod paty07 12. 1. 2014 13:08

Kdyby se aspoň vymluvili, že to je chyba systému, takové přiznání bych nečekal :D
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kuk321 13. 1. 2014 23:52

Další perlicka, dnes prisla faktura za 11min si uctuji 86 kč, trosku drazsi minuta
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 19. 1. 2014 12:21

Tak ja mam od čtvrtka zablokovane hovory....za neuhrazení posledni prosincove faktury ktrea mi přišla na 0kč ....
jinak mam inkaso takže nevím proč je u nich problem s placenim, jeden mesic ok pak nic...
když chci volat řekne mi to at zavolam na jejich infolajnu 4488 toto číslo neexistuje....na mail ne jejich webu nikdo nereaguje od toho čtvrtka....

zajimavy je že když jim tedy dlužím že mi internet normalne jede dal jen volani je blokle....
Takže v tydnu zkusim to jejich 840999888 a jsem zvedav na vysvetlení....

at čtu tady forum nebo i jine tak to je hokej jako s...ě

jako bonus mi přisla včera sms ze moje posledni faktura je na 0kč je k tomu i VS a že když včas zaplatim daji mi 30 volnych min. do site Relax....což je uplne k ničemu protoze neznam nikoho kdo ma Relax krom mě....za me nedoporučuji jejich sluzby využivat samý problem.... davam jim tak 2roky a skončí s tímhle přistupem

-- 20. 1. 2014 13:31 --

Tak na 840 999 888 se take neda dovolat fakt užasný...čekam jestli se nekdo ozve pres ten jejich online chat....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod lostbee 21. 1. 2014 16:56

Tuto firmu rozhodně nedoporučuji. Jsem na tom velmi podobně jako Tompr. Opakované potíže s vyúčtováním, reklamace je nezajímají. Mohu doložit zaplacení všech faktur, přesto mi na jednom čísle omezili služby. Jednou se s opem domluvíte, za tři dny volá, jinej a nic z domluvy neplatí. Bomardují SMSkami vyžadující zaplacení, když se ohradíte, tak to prý posílají všem.Podal jsem okamžitou výpověď, bez písemné, či ústní odezvy zaslali přenosová čísla. Přenos se nezdařil, netuším zda to blokli. Na jejich linku jsem provolal mailant.
Tenhle podnik je pro milovníky adrenalinu.

Po solidní zkušenosti s Emeou, odkud jsem odešel pro nedostatečné pokrytí signálem jsem zažil jednu anabázi s bonussem a tohle je další úspěch v šetření za volání.
Vracím se k předplacenkám, nehodlám nikomu dělat rukojmí a dojnou krávu.
lostbee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tompr 21. 1. 2014 20:06

Tenhle podnik je pro milovníky adrenalinu.

V tomhle s tebou souhlasím na 100% tohle co jsem zažil u Relaxu jsem ještě nezažil...

odpojí vas v klidu za neuhrazene faktury i když jsou uhrazene ja byl tak 5 dní bez možnosti volaní dnes mi to zaply.
Jen se omluvili a že mužu byt rád že mi to tak rychle zase zaply....co na to říct čekal jsem nejake odškodnění ale nic....taky u nich skončím a pujdu na mobil.cz na předplacenku tohle mě nebaví pořad dokola řešit.

člověk si objedna el.vyučtovaní aby věděl za co platí a oni to pošlou tištěne za nejakych 45kč pak to tedy zruší a daji elektron.vyučt. ale penize strhle pak je vratí v podobe že mam u nich předplacene služby jenže pak nastane to co je výše popsano....takže za mě NE!

jinak doporučim když potřebujete neco s nimi řešit nevolejte na ty jejich čísla (pokud tedy vubec funguji) ale napiste jim na chat a at vam oni zavolaji jinak se nedoplatíte....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod niveses 21. 1. 2014 20:52

Jsem u nich taky a díky podobným zkušenostem chci odejít. Lze to nějak urychlit nebo musím čekat ty 3 měsíce? Díky
niveses
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lostbee 21. 1. 2014 21:39

Tak jedno číslo mám pryč, nevím, kdo to zdrbal. Šel jsem na oskartu a voďas stojí tradičně za kulový. Ráno, když jsem začal pátrat, proč mi relax jede dál tak jsem prý přenos zrušil :hm

to niveses: Zaslal jsem písemnou výpověď. Provedl jsem výčet jejich úspěchů a mé spokojenosti s nimi a výpověď definoval jako okamžitou. Bylo to mezi svátkama, cca 14 dní na to pípla SMSka s přenosovým kódem. Pak mi ještě borec volal a chtěl ty kódy diktovat. Trošku jsme se bavili, tak mi sdělil, že na jednom čísle mám necelý 400,- přeplatek a na druhým 35,- Kč dlužím. Chtěl jsem, aby to mezi sebou vyrovnali, prej to nejde, chtěl jsem vrácení přeplatku, prej to taky nejde, odečtou to ve vyučtování. Málem mě při diskuzi s ním ranilo. Mlel jak kafemlejnek. Musíte zaplatit dlužných 35 korun a pořád dokola. Přeúčtujte to! Ne, to nemůžem! Vraťte mi to, neee, to nemůžem. Takže jděte do P****E ! ]:-<
BTW jsem zvědavej, jak z nich vyrazím definitivní vyučtování, abych věděl, že mám klid...
lostbee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod niveses 22. 1. 2014 11:50

Tak u mě to nevyšlo. Až za 3 měsíce. Těším se až je konečně opustím.
niveses
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tompr 22. 1. 2014 21:44

jo jo 3 mes vypoved.lhuta a poplatek 300kč ja počkam na konec v 9mes. dam vypoved a dobehne 12mes pak stejne začnou učtovat paušal 49.90kč a to pak už je o ničem....
a po tehlech zkušenostech nezustanu ani kdyby mi za to ještě platili....

dělaji si pěknou vizitku, k nim nemuže normalni človek přejit když si to tu tak čte....leda že ma rad adrenalinový sporty :)
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod niveses 23. 1. 2014 18:16

Hlavně je vtipná jejich Facebooková stránka.
Napsal jsem jim "svůj příběh" a odpoledne mi volali "že jsem typický Čech, který se stěžuje na internetu a že jsem to přehnal". A nakonec to večer smazali.

A po mě psal jeden, že posílal smlouvu, má dodák od přepravní společnosti a oni říkájí, že nic. Hádejte co, už tam není :)
niveses
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tompr 24. 1. 2014 16:14

Tak čekam kdy se začnou dožadovat aby toto forum bylo smazano že je poškozuje....

jinak opet včera přišla sms že mam uhradit fakturujinak me odpoji....tak nevím co si myslet fakt kocourkov.
kdyby se alespon z te sms človek dozvedel kolik dluží za jake období takhle se to tezko da řešit....tak jsem jim psal mail a asi vše od znova,bože,bože...tohle by přešlap jit k Relax mobil...měl jsem jit na mobil.cz na předplacenku (vahal jsem mezi oběma)
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Kuk321 25. 1. 2014 00:33

mail je zbytecny psat nikdy od nich mi neprisla odpoved, mas nejlepsi na chatu na jejich strankach,
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod JPT666 26. 1. 2014 08:48

Tompr píše:dělaji si pěknou vizitku, k nim nemuže normalni človek přejit když si to tu tak čte....leda že ma rad adrenalinový sporty :)

No kdyby k nim přešel hongmi mezi prvníma, byl by určitě spokojeným zákazníkem, který nezaváhal a ještě by je tu dokola obhajoval :D Přesně tohoto co se děje u relaxu a podobného se bojím u OneMobile...

Pro všechny: Jinak pokud jste ochotní platit paušály "za nic" teda za aktivní SIM jako u relaxu, tak zkuste Odorik, to je solidní firma. Já od něho mám sice jen VoIP, protože se mi nechce platit "za nic" ale firmu jako celek můžu doporučit.
JPT666
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 26. 1. 2014 09:12

Ty voe, tak to, co tady pisete je docela sila :) :)
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tompr 26. 1. 2014 10:35

Kdyby nebyly tyto problemy tak bych byl snad i spokojeny :)

Prave přemyšlím o přechodu bud k mobil.cz (jestli bude net funkční i po fupu, což dle diskuze by melo byt) nebo Odorik kde 21kč /mes. se dá zvladnout za vedení sim narozdil od Relaxu kde maji 49.9kč....
asi zkusim nejprve tu předplacenku mobil.cz moc nevolam a nechce se mi platit vstup k Odoriku...
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod JPT666 26. 1. 2014 12:19

Já bych zvolil možná Netbox, tam taky nemají paušál jako u One Mobile, ale je to už známá firma, takže té bych se asi nebál, ale asi si dám Nulový tarif od Vodafonu + dál budu používat Odorik Callback. Internet v mobilu vlastně ani nepotřebuju. Stačí doma.
JPT666
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 27. 1. 2014 23:57

Dnes dopoledne mi volaji z Relax mobil z oddělení pro dlužníky :) že jim dlužím po chvíli se me pta jestli vola na 733 ....ji říkam že ne že mam 604....chvíli ticho a že mi zavola za chvilku znovu že maji asi problem s vytačním....pak mi vola znovu a že u mě je vše ok ji říkam jestli jim to není už trapne tak se omlouva a že když budu mít dobrou platební moralku že mi dají 30 volnych min. do Relax síte :) tak jí říkam že mi to je stjne na ho...že takovýho dalšího blazna co šel k nim neznam...
Takže co bude dál :)) človek se bojí kdy bude zase odpojen už jim vubec neveřím....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 5. 2. 2014 02:57

Tak to je síla. Ještě štěstí, že před půl rokem jim trvalo dlouho mi poslat smlouvu a tak jsem se jim na to vykašlal. Vidím, že jsem udělal dobře. Tenhle operátor půjde do kopru a časem i spousta dalších rychlokvašných virtuálů. :-|
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tompr 5. 2. 2014 17:55

navíc až skončí ročni odpuštění paušalu 49.9kč/mes tak to nebude vubec vyhodné co jsem se jich ptal tak to nehodlaji měnit.....
ja pujdu na předplacenku a už nikdy na paušal

-- 23. 3. 2014 08:27 --

Tak mám podanou vypoved k 30.6 skončí mi rok bez paušalu a pak je to o ničem....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Falty 24. 4. 2014 13:28

Mě se povedlo už od Relaxmobilu utéct. Největší sranda byla, že mají sim omezenou na 700kč a když to provoláš tak nejde SMSkovat ani volat a pravděpodobně u mé SIMky nefungovali asi ani příchozí SMS děs. Teda bylo mi řečeno, že mi můžou poslat neblokovanou SIM, ale stálo by mě to dalších 200kč. Přes Vánoce mi nešlo 10 dní volat a ještě jsem přišel o všechny příchozí SMS a to nepočítám peníze na jejich info linku. Nejvíc mě štve, že jsem díky tomu, že měli výpovědní lhůtu 3 měísce prošvihl staré tarify Plus4U. :'(
SIM Vodafone mVolání (300min+neom.+300Mb data) smlouva do 31.8.2016 za 299kč
SIM Vodafone 500Mb smlouva do 30.9.2016 za 89kč - chtěl bych vypovědět :)
SIM T-mobil 10Gb smlouva do 30.11.2016 za 266kč
Falty
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 27. 4. 2014 10:38

Ty museji zkrachovat do 2 let pokud se nezmění....
Ja jdu ke Kaktusu na předplacenku už ji mám objednanou pak jen prevedu číslo a bude klid protože co jsem si zažil u Relax mobilu tak to mělo k relaxu hodně daleko....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Kuk321 3. 5. 2014 00:58

jsou nejaky sankce nebo problem od nich odejit? uvazuji o tom
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 3. 5. 2014 08:31

300kč za odchod tezke bez paušalu na rok to vychazelo 25kč/mes.

Já už mám sim od Kaktusu a jen si 1.7 převedu číslo
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 4. 4. 2015 09:58

Virtuál RELAX mobil je teď pod skupinou TERMS (GoMobil), stále fungují dvě značky, ale je možné, že RELAX mobil zanikne.
Naposledy upravil Fíla dne 4. 4. 2015 12:20, celkově upraveno 1
Důvod: připojeno k již existujícímu tématu
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod pm81 4. 4. 2015 11:19

Každopádně, jejich služby jsou předražené. Zaplatit měsíčně 50,-Kč + mít volání a sms za 1,50 Kč :-D

A předplacenka s voláním za 2,30 Kč do jiných sítí a 2,-Kč za SMS :D
pm81
Mírně pokročilý