Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k internetu

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod levorrad 28. 5. 2013 10:37

A jaký je rozdíl mezi Operou mini a Operou, když budu mít nastaveno mobilní zobrazení?
levorrad
Junior

Odeslat příspěvekod checheche 28. 5. 2013 13:06

Mohl bych poprosit někoho s vyčerpaným FUPem a Operou mini aby zkusil, jak dlouho nabíhají různé stránky?

V ideální případě bych si to představoval nějak takto:
  • Vytvořit seznam testovacích stránek. Nejlépe nějaké známé. Vždy titulku + pár podstránek (v klasické i mobilní verzi), přičemž rozhodující by byly podstránky - protože se tolik nemění (jen reklama)
  • Vytvořit seznam testovaných prohlížečů (tady mají cenu asi jen ty s kompresí - uvádět míru komprese, pokud je nastavitelná)
  • Uvádět, typ telefonu a jestli v něm běží i nějaké další online aplikace. Nebo naopak, pokud je v telefonu nainstalován firewall, který brání i základním aplikacím k přístupu na net (při těchto šnečích rychlostech to může dost ovlivňovat výsledky).
  • Otestovat rozdíl mezi 2G/3G.
  • Natočené na videu :)

Díky
i5-4590 + MSI B85-G41 PC Mate = (4x3,7 GHz), GTX960 2GB, 8 GB DDR3@1600MHz
checheche
Junior

Odeslat příspěvekod mikysedliste 28. 5. 2013 14:16

Mam puvodne tmobile cislo a presel sem k mobil.cz a pokud mi nekdo vola tak tam hlaska o volání do jine site neni. Ale po přechodu mi jde net jen cca 16 kb coz je absolutne nepouzitelny. Zavolal sem na oparatora proc to jde tak pomalu a řekli mi ze o tomto problému ví a ze je to způsobeno porataci čísla a ze intenzive pracuji na odstranění problému, a jelikož není chyba u me tak mi vrátili 20 Kč za spojeni s operatorem.
mikysedliste
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paolous 28. 5. 2013 14:48

Tak treba dneska mi ten jejich net uz bezel solidne, FUP samozrejme vycerpanej nemam. Navic se mi vcera FUP vynuloval, respektive obnovil sam od sebe na 200MB. Proste tam maji bordylek, ale kdyby to chodilo jak dneska, jako nouzovka je to konecne pouzitelny...
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod ooooooooooo 28. 5. 2013 15:16

uzivatel2 píše:internet v mobilu nepotřebuji,nouzově se připojím na e-mail i s 16kbity

Pochopitelně pro tebe je služba vhodná,pro ty co projedou data bez problemů za 14 dní už to žadna vyhra není jestli duvodem vyběru byl internet zadarmo.Ti co se divi že po FUP to je nepoužitelny realně se evidentně sekli při vyběru.
ooooooooooo
Junior

Odeslat příspěvekod Uživatel2 28. 5. 2013 15:19

proto ji také mám,nebudu mít něco co nepotřebuji. Mám také plynový revolver a dlouhý nůž. Je tady černo. :D Vždy připraven. Také mám ještě pionýrský šátek a opasek. :love:
Uživatel2
Junior

Odeslat příspěvekod levorrad 28. 5. 2013 16:01

Tak me to FUP odecita i kdyz jsem na idnes... A to jsem zkousel nejdriv operu, pak chrome a pak ten dalsi prohlizes, ktery je v zakladu, jmenuje se INTERNET. Hruzu ten mobil.cz, prijde mi, ze maji 50. tisic nedoladenych veci....
levorrad
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 28. 5. 2013 16:25

Nesmis pres prohlizece, ktery ti to prozenou pres jinej server ;-). Ale to by ten zakladni nemel. Divny.
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kori.cz 28. 5. 2013 17:54

Tak jsem si zavolal na zákaznickou linku ohledně odečítání FUP i ze stránek iDNes. Po spojení s linkou operátora 6 minut vyhrávala muzika a kdybych nezavěsil tak asi bude hrát do rána. 20cka samozřejmě pryč. :pozor :hm Napsal jsem email o vrácení kreditu a tak uvidím co se bude,nebo nebude dít. :oboze
Kori.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 28. 5. 2013 19:42

Tak jsem si schválně vyčerpal FUP a telefon se chová dosti podivně. Bežný prohlížeč při pokusu načíst jakoukoliv stránku mne přesměruje na tm samoobsluhu, kde ale nejde nic dělat - http://10.144.134.134/web/datpre/profil ... andingPage .

Aplikace jako Aladin, email apod. jsou od netu odpojeny úplně, ale naopak Opera míní, která jede asi přes jinej port - v nastavení mám socket, jede furt plnou rychlostí. Počkám, jestli se to nějak vyvine a dám vědět.
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vecerapl 28. 5. 2013 19:57

Nějak se jim to hroutí :oops:

MOBIL.cz: Ano, po vyčerpání FUP skutečně nastává problém. Již na jiném místě Facebooku jsme vysvětlovali, že problém řešíme s T-Mobile a jeho vyřešení urgujeme každý den. Bohužel, sami ho nejsme schopni vyřešit. Zároveň se snažíme domluvit s naším partnerem na kompenzaci, kterou bychom zákazníkům poskytli. Podle toho co víme, řeší T-Mobile problém se svým dodavatelem systémů pro MVNO.
Pokud budete každý den psát stejný dotaz na Facebook, případně každou hodinu přidávat poznámku o tom, že reagujeme jen na to, co chceme, nijak řešení problémů neurychlíte. V tomto směru je mnohem efektivnější volání na infolinku. Mimochodem, právě na čísle 3333 je k dispozici uživatelská podpora MOBIL.CZ, nikoli na Facebooku
vecerapl
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 5. 2013 20:32

Dobře jim tak. Mají si to otestovat, než to začnou prodávat.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nepss 29. 5. 2013 14:54

Zda se, ze po prenosu cisla je vsem nejakou chybou zpomalenej net. Vyresi to koupe kreditu, nebo i po nem se chyba projevuje dal a net jede porad pomalu?
nepss
Junior

Odeslat příspěvekod mikysedliste 29. 5. 2013 15:52

nepss píše:Zda se, ze po prenosu cisla je vsem nejakou chybou zpomalenej net. Vyresi to koupe kreditu, nebo i po nem se chyba projevuje dal a net jede porad pomalu?

Taky mi sel net pomalu po přenosu čísla a volal sem na infolinku a nebyly mi schopny říct kdy to bude ok. Zkusil sem teda dobít kredit a net už jde normalne.
mikysedliste
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paolous 29. 5. 2013 15:59

Mne se to rozbehlo normalne az vcera, aniz bych jeste nekdy dobijel, tedy u mne paty den po prenosu. Predtim to byl des. Nyni to beha da se rict standartne...
paolous
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků