Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k internetu

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petison 4. 7. 2017 16:20

Balíček můžeš objednávat do aluluja kdykoliv a od data zakoupení běží vždy lhůta těch 10 dnů nehledě na to co bylo a co zbývá.
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod compp 4. 7. 2017 17:05

Tak to je super. Díky.
compp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sarga 5. 7. 2017 07:05

Vyjádření Audiotéky:
Dobrý deň,
žiaľ, platba cez sms je už dlhšiu dobu zrušená, ale v rámci Android aplikácie je možné využiť možnosť pridania na účet telefónu.
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swejzi 5. 7. 2017 10:41

Kdo hledá levný pomalý internet, COOP mobil nabízí 25MB za 20 Kč na měsíc, po vyčerpání dat rychlost 32kbps. Jediná nevýhoda je platnost kreditu jen 3 měsíce, minimální částka dobití 150 Kč. Funguje v síti Vodafone. Někdo na to upozornil na odoričím fóru, tak posílám dál. Více v ceníku.
Swejzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 5. 7. 2017 10:53

Tak mas tam tarif Za Kačku ne? Hovory jsou po vterinach 1+1

Mobil cz si llze dobijet jako driv a po roce jim dat vale prejit jinam a vybrat kredit... To vyjde levneji
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swejzi 5. 7. 2017 11:26

Moc jsem tu nabídku nestudoval, jen mi to přišlo jako zajímavý tip do tohoto vlákna.
Swejzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 5. 7. 2017 16:45

Akorat jsi dal stary cenik, novy je zde http://www.coopmobil.cz/wp-content/uplo ... eb_v13.pdf
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 6. 7. 2017 16:26

vpe píše:Mobil cz si llze dobijet jako driv a po roce jim dat vale prejit jinam a vybrat kredit... To vyjde levneji


To by mne zajimalo, jak si lze vybrat kredit dobity u mobil.cz? a co myslite tim "dobijet kredit jako driv" - ted se musi dobit kazdy mesic 200 kc , abych mel stale internet, ne? A proc odejit od mobil.cz zrovna po roce - to se da vybrat kredit nebo co?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod SamerL 6. 7. 2017 16:31

Nemusíš odejít zrovna po roce, můžeš kdykoliv.
Nespotřebovaný kredit Ti proplatí za poplatek 118,98 Kč.
Požádat lze pouze písemně. Vše najdeš v OP.
Přílohy
poplatek.jpg
SamerL
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 6. 7. 2017 16:34

vpe píše:Tak mas tam tarif Za Kačku ne? Hovory jsou po vterinach 1+1


Ale min. mes. plneni u tarifu Za Kacku je 50 kc, takze tady vychazi pomaly internet na 50 kc/mesicne, stejne u jejich predpl. karty. To uz mi neprijde moc zajimave vzhledem napr. k tomu, ze i Vodafone ma pokud se nepletu 100 MB/mesic za 49 kc i na predpl. karte. TEd teda nevim, jestli se tenhle balicek jenom zpomali nebo vypne..

-- 6. 7. 2017 17:43 --

SamerL píše:Nespotřebovaný kredit Ti proplatí za poplatek 118,98 Kč.


Aha, diky. Tak pro nekoho byto teoreticky mohlo byt zajimave i s tim poplatkem 118,89 kc. Kazdopadne je to ale riziko, kdyz by si to clovek vzal na rok, tak do nich za tu dobu naboucha spoustu penez, ktere nevyuzije, a oni pak kdykoli zmeni OP a clovek z toho kreditu neuvidi ani korunu. To by byl pekne drahy pomaly internet za 200 kc/mes.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 6. 7. 2017 19:56

Vrácení kreditu můžou dle podmínek odmítnout v případě podezření na zneužití. Záleží jestli pod zneužití spadá i využívání internetu zadarmo bez další útraty.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SamerL 6. 7. 2017 21:24

Původně jsem si přeplatek nechtěl nechat vyplatit, jednou za 6 měsíců jsem platbu 200,-Kč bral jako dobrou cenu za půlroční využití internetu pro GPS tracker v autě.
Pak ale změnili podmínky a je nutné platit 200,-Kč měsíčně, aby ten jejich internet "zdarma" jel.
V debatě na FB jsem měl pár dotazů, které se ale mobil.cz nelíbily a příspěvky smázli.
Tak jsem si řekl že nastal čas odejít.
Pročetl jsem si jejich OP, nechal jsem si na 3333 vygenerovat ČVOP a písemně požádal o vrácení peněz - cca 1000,-Kč. Peníze po týdnu byly na účtu, tedy bez 118,98 Kč.

S tím podezřením na zneužití nevím jaké by to mělo být.
Nabízejí v reklamě internet "zdarma" za dobití 200,-Kč? Nabízejí, a mají to i v OP.
Jsou v OP k tomu nějaké další podmínky, např. že musíš aspoň jednou za týden něco provolat? Nejsou.
Mají v OP zakotveno "proplacení nevyčerpaného kreditu"? Mají.
Zneužití by to tedy nemělo být a podle toho že mi peníze vyplatili, tak ani není.
SamerL
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tiberi 7. 7. 2017 06:53

taky budu asi brzo žádat čvop u mobilu.cz je potřeba nějaký pin kod nebo tak ?
mám jen iccid....
i53470,asus p8z77-m,Arctic Cooling Freezer 13,1xRAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz,sapphire7850,Seasonic M12II-520 520W,CoolerMaster Elite 311,2x af f12pwm
tiberi
Junior

Odeslat příspěvekod petison 7. 7. 2017 07:48

Stačí zavolat na 3333 pod předvolbou 5 poté potvrdit 1.Je to zdarma-automat.Přijde ti sms s ČVOP .
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tiberi 7. 7. 2017 09:10

dík za radu :-)
i53470,asus p8z77-m,Arctic Cooling Freezer 13,1xRAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz,sapphire7850,Seasonic M12II-520 520W,CoolerMaster Elite 311,2x af f12pwm
tiberi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků