Centropol v síti Vodafone - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod LadislavM 6. 7. 2014 17:53

Asi ne.

-- 23. 8. 2014 14:46 --

Ajaj, Centropol přestal dávat bezkonkurenční "bezpaušál". Důvod???
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 8. 2014 10:32

a krome otoho, jeste zvedli cenu hovorneho na 1,8/kc...v posledni dobe to snad vidim poprve u virtualu, ze nekdo zdrazuje...jsou asi padli na hlavicku?

By me zajimalo, zda ti, kteri maji jeste pausal za 1/kc, zda jim pausal take zdrazili,a zda plati stale 1,5.-/min
slavo963
Junior

Odeslat příspěvekod Smells 28. 8. 2014 13:43

Jo porad volam za 1.50 ale presel jsem pred mesicem,s tim,ze az manzelka provola kredit na BM tak ji taky prevedu k Centropolu a budem si volat mezi sebou za kacku.Ted spis budu prechazet ja,ale od nich,protoze pro me samotnyho to nema cenu.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 28. 8. 2014 15:29

Dobře uděláš když jsou nenažraní. Kdo chce moc nemívá nakonec většinou nic. Za těchto podmínek si to mužet dát jedině někdo kdo se nechá oblbnout a neví co nabízí konkurence. Volání za 1,80 Kč a podobně mě nabídne dost operátorů a to bez paušálu!!!
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 8. 2014 17:37

Ja to taky rikam...kdyby to udelali aspon jako v emtecku, ze tech 30kc je min. plneni a ne platba "navyse" , ze mi s dovolenim umozni telefonovat za 1,80.-...
slavo963
Junior


Odeslat příspěvekod I_J_K 15. 9. 2014 13:33

Po poslední změně tarifů je Centropol zcela neatraktivní, za stejné peníze lze volat u OpenCall bez jejich paušálu. Netuším, jaký marketingový mamlas to vymyslel, nebo už asi mají klientů dost...
Kdyby v tom paušálu měli alespoň nějaké volné minuty (aspoň do jejich sítě, tak by aspoň mohli lákat nějakou komunitu), takhle je to naprosto nesmyslné. Snad se někdo chytne za nos až uvidí, že po 18. srpnu je přírůstek klientů nula nula h...o.
I_J_K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavo963 22. 9. 2014 18:15

a starym klientum ceny zustaly puvodne, vc 1kc za tarif?
slavo963
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 22. 9. 2014 23:35

Předpokládám, že zůstaly. To by už bylo příliš silý kafe, to by si nelajsli to stávajícím měnit. Minimálně nějakou dobu to budou držet. Ale je to moje domněnka, jejic htarif nemám.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Porwi 25. 9. 2014 20:53

Přesně tak to je, ceny zatím zůstaly, tak jak jsem je měl nasmlouvané.
Porwi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod I_J_K 3. 10. 2014 12:31

Stávající ceny na starších smlouvách zůstaly. Pokud je budou chtít změnit, ať to udělají, prostě půjdeme se svými čísly zase o dům dál, naštěstí už nějaký výběr je. To už si musí rozmyslet / domyslet oni, když už nechtějí nové, zda budou nadále stát alespoň o stávající zákazníky.
I_J_K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nespurek 14. 10. 2014 10:20

Ahoj, jaké má pokrytí internetu centropol. Měl s tím někdo problém?
Nespurek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LadislavM 14. 10. 2014 10:35

To je stejné jako Vodafone.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod Nespurek 16. 10. 2014 19:11

A nevíte jak dobré má pokrytí vodafone v Brně nebo kde se to dá zjistit. Mám jako virtuála centropol a chci si od něho pořídit internet do mobilu, tak jestli nebudu mít ve městě výpadky?
Nespurek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 10. 2014 19:45

Určitou představu si můžeš udělat tady.
Nejlepší je se zeptat někoho, kdo v místě Vodafone používá.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků