99mobile v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Michal.Krsik 31. 5. 2013 20:23

Tak ať to řeknou férově a na plnou hubu, úvazek je na minimálně 3 měsíce a odchod Vám znechutíme 300Kč poplatkem. Oni se tím nikde moc veřejně nechlubí, a kdo tomu moc nerozumí, tak se nechá jednodušše lapit. Tento operátor mi příjde jak ti alternativní prodejci elektřiny: "jo jděte, ale je zde poplatek za zrušení smlouvy". Pokud by byl tento operátor férový a věděl, že bude konkurenceschopný, tak by lidem, co chtějí jít, nekladl překážky
Michal.Krsik
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 31. 5. 2013 20:23

polda: Můžeš mi říct co si tím myslel?. Tady jsou právě lidi, kteří si to promejšlej až moc dobře, nebo se tu poraděj s ostatníma. A to, že to někdo mění co 2 měsíce je snad dobře, pokud jsou nový nabídky,proč toho nevyužít, když nejsem sppokojenej se současným opem. :-\ ;-) Jen proto, aby měl polda radost,tak se nemáme do ničeho novýho pouštět? :D .Jestli uznáváš firmu, která si tě oškube ještě než si zavoláš tak fajn,tvá volba 8-P :-!
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 31. 5. 2013 20:38

Michale, nevim jak jsi to myslel, ale zda se mi, ze jsi to napsal spatne....
300,- za prevod cisla se plati PRI VSTUPU DO site 99mobile. Je to napsane od spolecnosti na jejich FB jasne pri jedne odpovedi.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 31. 5. 2013 21:16

A proč by si i společnost nemohla vybrat budoucího zákazníka? Neuznáváš právo druhé strany? Zákazníka který mě stojí víc času a peněz než jsem ochoten mu věnovat ,nepotřebuji.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 4. 6. 2013 21:59

milpta píše:Ceny za minutu volání jsou fain. Ale pro mne je výhodnější mobilnirevoluce. Sice je cena 2.50 - 1.50 za minutu, mají i FLAt a účtování 1+1,sice závazek na 12 měsíců ale dá se z toho vyplatit za 87,- Kč. :-l


A víš, že u té mobilnirevoluce pokud ztratíš SIM, zaplatíš za novou 484 Kč? :shock: a pokud chce někdo odejít dřív než za 12 měsíců s paušálem za 199 Kč tak to má za 597 Kč. Je prvda,že pod smlouvou to tak má každý operátor a ještě horší. Mobilnirevoluce má aspoň maximální pokutu 3x paušál.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod calvin2013 7. 6. 2013 13:08

A co takhle odchazet bez pokuty? a nebyt uctovan za prenos cisla? :-)
calvin2013
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 7. 6. 2013 23:17

calvin2013: noo tak jasně, že to je uplně nejlepší.To já jen reagoval,protože ne každej se může vyplatit tak lehce. ;-) ;-]
marvy
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků