GoMobil v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod paty07 26. 12. 2013 20:52

Nerozpouští to do cen, ale marketingově to dobře nepůsobí. Dají se najít dobré nabídky i bez tohoto poplatku, takže si tak trochu podřezávají větev.
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jirka_2 26. 12. 2013 20:54

Ač nejsem klientem virtuálního operátora, tenhle poplatek chápu. Virtuál je tu od toho, aby nabídl co nejnižší cenu za volání a data a nevidím jediný důvod k tomu, aby dotoval někoho, kdo odchází pryč.
Teprve pivo dělá žízeň krásnou...
Jirka_2
Junior

Odeslat příspěvekod paty07 26. 12. 2013 21:10

Při odchodu by operátor měl dostat stejnou částku, pokud si to nenechává GTS, O2 nebo Vodafone. Takže nic nedotujou.
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 12. 2013 21:22

A ty přenosy nic neobnášejí, vše funguje samo bez zásahu člověka a bez potřeby nějaké techniky?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lusiferr 26. 12. 2013 21:36

Hádáte se o hlouposti. Vygenerování čísel nic nestojí. Je to stejné, jako převod peněz na účtu. :-]
lusiferr
Junior

Odeslat příspěvekod copper 26. 12. 2013 22:08

1) Proces s prevodem cisla samozrejme obnasi administraitvni ukony a neco stoji obe strany + mezioperatorsky poplatek za prenos cisla, ktery je taxativne dan CTU, je to proste fix.
2) Prevod penez take neco stoji, asi je vuci tobe zbytecne zminovat neco jako je clearing CNB a s nim spojene poplatky.
3) Nikdo se tu nehada, vede se tu normalni diskuse (tedy krom tvych tradicne informacne nulovych postu)
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kk.berry 5. 1. 2014 00:24

Jak je to v případě odchodu s přenosem čísla? Platí se stále nějaky poplatek nebo už byl zrušen? Nějak jsem to v obchodních podmínkách nenašel. Zřejmě jsem to přehlédl a nechce se mi to číst celé znovu.
kk.berry
Junior

Odeslat příspěvekod Smells 5. 1. 2014 02:59

To víš,že se platí to odchodný.GO mobil to nazývá "Administrativní poplatek za přenos čísla do sítě jiného operátora" a tato sranda stojí 250,-.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 5. 1. 2014 09:06

Jeste doplnim ze tato polozka jiz neni ve VOP, ale primo v ceniku.
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meridius 9. 1. 2014 14:12

Manželka přenáší číslo od Vodafone a nějak nechápu. Požadovali jsme datum přenosu 8. 1., což bylo dva dny před koncem zúčtovacího období. Najednou přišla včera sms, že k přenosu dojde až 13. 1. Simkartu jsme objednávali 29.12., což uváděli, že všechny objednávky budou vyřizovat po Novém roce...dobře, chápu. Ale proč tedy ten posun? Mám obavy, že Vodafone naúčtuje celej paušál za leden.
Meridius
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 9. 1. 2014 16:27

Jo, naúčtují paušál za celý leden. Ihned teď to u operátora změnte na tarif Na míru bez balíčků, s paušálem 0Kč. Obávám se, že už je stejnak pozdě. Pokud je pozdě, změna nemá smysl a výsledek by byl ještě horší
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod Meridius 9. 1. 2014 20:21

No dobře, ale od kdy se tedy počítají 4 dny přenosu? Proboha dyť je to všechno snad automatika, ne? V emailu mi napsali z podpory gomobil toto:

Dobrý den,

Vámi navrhované datum portace nebylo technicky možné realizovat, jelikož
objednávka byla hluboko ve frontě požadavků a při zahájení jejího
zpracovávání již nebylo možné požadovaný termín dodržet. Portace je již
ve fázi, kdy není možné přenos vašeho tel. čísla stornovat.

Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

V případě dotazů mě kdykoliv kontaktujte.

S pozdravem
Meridius
Junior

Odeslat příspěvekod Crumby 12. 1. 2014 12:08

Zdravím, potřeboval bych poradit jak opustit tohoto operátora. Budu přecházet na neomezený tarif ke konkurenci ale bohužel vůbec nevím jak postupovat při odstoupení od smlouvy. Má někdo s tímto zkušenosti ?
Crumby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GoMobil 14. 1. 2014 10:17

Stačí podat výpověď například jejím zasláním na naši podporu. :-)
GoMobil
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arco-cz 21. 2. 2014 23:54

Chci ke GoMobil přenést 3 telefonní čísla, ale nevím, jestli to stihnu do konce února. Nebo nevíte někdo, jestli tu akci přenos čísla ZDARMA neprodlouží i na březen? Zatím řeším trochu problematické odstoupení od smlouvy s O2, tak snad to stihnu, protože jinak se mi nechce dávat 3x150,- Kč za přenos, stačí ty 3x100,- za SIMky.
Nikde jsem na ně zatím žádnou velkou kritiku nenašel, tak snad to bude dobré. Uvidíme 8-)
arco-cz
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků